18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O Łotewskich chłopach

defcon1 • 2013-06-03, 23:06
Garść nowych, zj***nych z reddita i przetłumaczonych przeze mnie dowcipów o Łotewskich chłopach. W pozostałych tematach te się nie pojawiają.


Darmowe bilety samolotowe na lot do kapitalistycznego kraju.
Jeśli chcesz taki bilet, napisz tutaj, że Łotwa nie jest najwspanialszym państwem na świecie.
Ale samolot to w rzeczywistości autobus. A pilot to w rzeczywistości Politbiuro. A kapitalistyczny kraj to tak naprawdę gułag.
Choć bilet naprawdę jest za darmo.

Najpierw chłop zaprasza babę do jurty. Chłop gotuje zupę z kamieni i łez. Zupa jest słona. Piją radioaktywną wodę importowaną z Czarnobyla. Baba pyta chłopa o pensję, ten śmieje się, bo na Łotwie nie ma pensji, jest tylko ból. Czas mija, nudzą się, próbują seksu, ale są zbyt niedożywieni. Pukanie do drzwi – Politbiuro przyszło po chłopa. Chłop oddaje im babę. Baba jest zdumiona, ponieważ chłop pozwolił jej skończyć trud wcześnie. Chłop jest prawdziwym dżentelmenem.

Tydzień bez zimnioka kończy się…
To żart. Na Łotwie zawsze jest tydzień bez zimnioka.

Chłopa wysłali do Gułagu.
- Jak długo masz tu być? – pyta towariszcz.
- 10 lat – odpowiada chłop.
- Co zrobiłeś?
- Nic nie zrobiłem!
- Teraz już wiem, że kłamiesz.
Skąd towariszcz wiedział, że chłop kłamie?
Wszyscy Łotysze wiedzą, że wyrok za nie zrobienie niczego to 20 lat.

Dlaczego są dwa osobne słowa na „życie” i „cierpienie”?
Na Łotwie znaczą to samo.

Łotewski chłop mówi do syna, który umiera z niedożywienia: „pamiętam, jak chłopi wędrowali wolni, bez politbiura”, chłopiec krzyczy: „nie! To nieprawda!”, ale jest słaby braku zimnioka. „To prawda! Pamiętam spacery po zamku w Turaidzie, wolny, zimnioka pod dostatkiem i bez skażenia radioaktywnego. Kapitalistyczny chłop jest wolny!”. Chłopiec wyciąga pistolet i strzela chłopu w głowę. Tak naprawdę był szpiegiem Politbiura.

Łotewski chłop robi chwalebną rewolucję dla dobra całej Łotwy. Rzuca kamieniem w agenta Politbiura. Tajna policja przychodzi i strzela do ludzi w mieście. Zastrzelili syna i dwie córki. Żonę też zastrzelili. Psa oddali sąsiadom. Ojca biorą do gułagu za złe wychowanie syna.
Ale ojciec ma halucynacje z niedożywienia. Politbiuro zastrzeliło też psa.

Puk, puk.
- Kto tam?
- Żona sąsiada. Męża ubili żołnierze. Chcę się ukryć.
- Dobrze, wejdź.
Ale w środku już czekali żołnierze.

Puk, puk.
Chłop podchodzi do drzwi.
- Kto tam?
- To ja, Kaspars!
Ale chłop nie jest głupi. Kaspars dawno zmarł z niedożywienia. Nie otworzy drzwi tajnej policji!
Ale tajna policja jest uzbrojona i niszczy drzwi. Chłop cieszy się, że dla niego trud skończon. Ale policja bierze go do gułagu i trud się nie kończy.

Chłop chwali się przyjacielowi:
- Moja żona leci na Karaiby.
- Na Jamajkę?
- Nie, to program wymiany Politbiura. Leci na Kubę, zapracować się na śmierć przy uprawie trzciny cukrowej.

phantasmagoria

2013-06-04, 00:14
Ostatni zimniok płacze w kącie...

Afryka zazdrości Łotwie ostatniego zimnioka.

Stalovy

2013-06-04, 00:28
I to jest dobry, czarny humor. Nie to co te... chociaż nie, te też są dobre :D

marna

2013-06-04, 00:47
paldies. cik jocigi.

kaime

2013-06-04, 09:33
Łap zimnioka.

qwachu

2013-06-04, 09:48
Humor w tych kawałach jest jak życie łotewskiego chłopa:)

wojtessky

2013-06-04, 10:20
jakieś takie to wszystko... smutne

gizio

2013-06-04, 10:39
Piosenka, którą zwykła śpiewać mi matka, zanim umarła z niedożywienia:
Stary Wołodia farmę miał, ija ija o
Na tej farmie zimnioka miał, ija ija o
Żołenirz tam, żołnierz tu
Politbiuro zimnioków robi skup
Stary Wołodia farmę miał, teraz spa lo na
A Wołodia to teraz trup, ija ija o

Wypok

Huger

2013-06-04, 10:59
Nie wiem czemu, ale to jest kurewsko smieszne :D Zawsze mi sie gęba cieszy jak to czytam :D

krakowiak69

2013-06-04, 10:59
Czytam te dowc**y i słyszę, jak żona właśnie skarży się, że kupiła młode ziemniaki zamiast starych.

Nie wie, że nie ma żadnych zimnioków tylko halucynacje z niedożywienia, takie życie.

kicek18

2013-06-04, 11:55
Nie, serio, nie ma się co śmiać. Ostatnio jak byłem w Tesco to tony ziemniaków... kilogram po 2 złote, a na Łotwie nie mają coś jeść... A nie, moment, moment... Mam halucynacje w niedożywienia... To było w Auchan.

Oj sory, to nie Auchaun tylko Gułag i nie ziemniaki a kamienie.

Philipek

2013-06-04, 12:55
co to k***a za moda na Łotwe, Litwe i Estonie teraz? osobiscie odwiedzilem te kraje jakis czas temu, zwiedzilem sporo i za ch*j tego nie rozumiem.. cos w tv bylo na ten temat? cos mnie ominelo?

narvik

2013-06-04, 15:06
Śmiejcie się dalej,następni będziemy my.