18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rockface123

2013-07-17, 20:23
sądzę iż zaraz znajdzie się grupa pajaców wierzących w boga którzy będą hejtować tą ,,śmiesznie opowiedzianą prawdę" ;-)

AgentGrzesiek

2013-07-17, 20:59
Cytat:

,śmiesznie opowiedzianą prawdę" ;-)



to jest straszne spłaszczenie
no taki juz jest "wojujÄ…cy ateizm"
to jest wrzucenie wszystkich religii do jednego wora i potem mówienie ludziom :
masz wybór albo nauka albo mitologia żydowska (czy inna pochodna)

Mam nadzieję zę powróci jeszcze Rodzima Wiara :)

btw ja w jehowÄ™ wierze ale go nienawidzÄ™ :snajper2:

Bura102

2013-07-17, 21:58
A ja się uśmiałam. Trzeba mieć dystans do wszystkiego. Czy prawda czy nie, a ch*j mnie to boli. Ważne, że animacja zabawna.

zypon

2013-07-18, 10:35
bardzo zgrabnie opowiedziane

Svetlan

2013-07-18, 10:49
I p*zdjet, narod papał.

Loki91

2013-07-18, 10:54
Animacja fajna, ale najlepszy jest język. Wulgarny, acz na swój sposób "inteligentny".


@Bura, może pora zbadać prostatę? ;)

ni...........¼a

2013-07-18, 10:56
W same k***a sedno.

dulek93

2013-07-18, 10:59
wszystko fajnie tylko troszke za szybko

konradssc

2013-07-18, 10:59
@Rockface Ty jesteś po prostu popie**olony i dyskutować sie z Tobą na poziomie nie da.

KebabRemover

2013-07-18, 11:41
Najlepszym argumentem na to, że Jezus nie był synem bożym, bóg nie stworzył świata, allach nie jest wielki itd. (nie mówię, że Boga niema, może jakieś coś tam gdzieś jest - ale że cała Biblia, Koran itd, wszystkie księgi religijne - to brednie) jest fakt, że Biblię pisali ludzie z przed 2000lat.
Popatrzcie na dzisiejszych moherów, ich zachowanie,religijność, mentalność itd. Ktoś naszcza na murek na wzorek Maryi, na tym wyrośnie mech a te już robią z tego cud, przynoszą kwiaty itd (autentyczny przypadek, gdzieś tu nawet jest o tym temat).
Chodzi mi o to, że te mohery są z przed 60-80- lat, jeśli one są takie zacofane, mają taką zj***ną mentalność itd, to wyobraźcie sobie teraz ludzi sprzed 600lat (średniowiecze), jeszcze gorzej + palenie żywcem, wieszanie publicznie, ścinanie głów, wylewanie gówien za okno itd. A teraz idziemy dalej - 2000 lat temu! Pomyślcie, jeśli ludzie z przed 60-80 lat są tacy zacofani, to jacy ludzie musieli żyć 2000lat temu, a wy wierzycie do dzisiaj w to co oni napisali.
To znaczy równie dobrze możecie wierzyć w boga wymyślonego przez dzisiejszego mohera co w boga wymyślonego przez jakiegoś typowego abdula z przed 2000lat, faktem jest to, że taki moher jest mniej zacofany niż ówczesny typowy abdul, a jednak abdulowi wierzymy, a mohera byśmy uznali za czubka.

defcon1

2013-07-18, 11:41
Nie wiem czemu tak uwielbiam słuchać tekstów po rosyjsku, szczególnie takich z przekleństwami :P

KebabRemover

2013-07-18, 11:46
I jeszcze jedno, dzisiejsze przekłady biblii są bardzo przekształcone w porównaniu do oryginału. Wiem, bo ksiądz nam w klasie na religii mówił, że "usunięto niepotrzebne fragmenty", i ogólnie oryginały się zachowały, ale są w Watykanie.
Zastanówcie się, czy na prawdę chodzi o "niepotrzebne fragmenty" czy może o coś innego, np. opis świata mówiący, że Ziemię podtrzymują żółwie? 2000 lat temu wszystko mogło się utworzyć głowie takiego jebniętego kaznodzieja.

Uechtacz

2013-07-18, 12:12
I p*zdiec, narod popał... Genialne w swej prostocie, śmieszne i smutne jednocześnie - bo prawdziwe.
Jeśli ktoś nie załapał, niech obejrzy jeszcze raz.
I jeszcze raz, a potem jeszcze jeden raz.