18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O jasny holender...

Halman • 2023-05-11, 06:57

jak widać multikulti działa jak należy...

mrdick

2023-05-11, 07:05
zgaduję hasło: cyklon b

Jokerd

2023-05-11, 07:08
Ten pies to jest k***a hit…

Lewackaglupota

2023-05-11, 07:34
Jokerd napisał/a:

Ten pies to jest k***a hit…



Jaki wlasciciel taki pies

:-D

John-Flopp

2023-05-11, 07:36
Lewackaglupota napisał/a:

Jaki wlasciciel taki pies



Pies raczej nie za bardzo rozumie co się dzieje.. Jakieś gówno ożyło, wstało z podłogi i z przewagą liczebną napie**alają mu pana wydając przy tym masę zwierzęcych okrzyków.. Nic dziwnego że woli się nie zbliżać, jeszcze załapie jakąś wściekliznę czy hiva..

Love_is_Love

2023-05-11, 07:48
Strasznie się na takie rzeczy patrzy. Nie ma nic gorszego niż odzieranie starszego człowieka z godności. Być może jakby dawać imigrantom szansę poprawy i w sytuacji recydywy odsyłać ich z najbliższą rodziną skąd przybyli...

Natomiast ciekawi mnie najmocniej jak zachowują się nie imigranci, ale ich dzieci urodzone w Europie zachodniej. I myślę że te nowe pokolenia są nadzieją tamtejszych polityków i jednocześnie prawdziwą motywacją otwarcia granic.

8marca

2023-05-11, 07:53
Love_is_Love napisał/a:

Strasznie się na takie rzeczy patrzy. Nie ma nic gorszego niż odzieranie starszego człowieka z godności. Być może jakby dawać imigrantom szansę poprawy i w sytuacji recydywy odsyłać ich z najbliższą rodziną skąd przybyli...
Natomiast ciekawi mnie najmocniej jak zachowują się nie imigranci, ale ich dzieci urodzone w Europie zachodniej. I myślę że te nowe pokolenia są nadzieją tamtejszych polityków i jednocześnie prawdziwą motywacją otwarcia granic.


Brałeś narkotyki dzisiaj? Właśnie tak się zachowują te dzieci o których tu piszesz.

darayavahus

2023-05-11, 08:01
@up

Prawdziwą motywacją otwarcia granic są:

-wymieszanie białych z gównem
-pozbawienie państw tożsamości narodowej
-kontrola społeczeństwa przez dodatki socjalne

oficjalnie:
-pomoc "uchodźcom"
-szukanie ludzi do pracy = hahaha

Historia zatacza koło. Gdy tylko zaczyna dziać się "za dobrze", to przychodzą jakieś niedorozwoje do takiego europarlamentu, i wymyślają jak tu wszystko spieprzyć.

Ja bym całą Europę południową odgrodził 4 metrowym murem i żadnego brudasa/murzyna nie wpuszczał pod groźbą użycia broni palnej. A jakby zjawił się BEZ papierów, to grzecznie podziękował, wziął na stół operacyjny, wykroił organy i zakopał 3 metry pod orzechem.

alucard321

2023-05-11, 08:13
darayavahus napisał/a:


Ja bym całą Europę południową odgrodził 4 metrowym murem i żadnego brudasa/murzyna nie wpuszczał pod groźbą użycia broni palnej. A jakby zjawił się BEZ papierów, to grzecznie podziękował, wziął na stół operacyjny, wykroił organy i zakopał 3 metry pod orzechem.



O k***a, stary, popieram cię w 100%, ale ich organów, to ja bym nie ruszał. Co byś z nimi zrobił? To jak wyciągnięcie kukurydzy z gówna i wsadzenie jej do świerzej sałatki.

bercisko

2023-05-11, 08:16
alucard321 napisał/a:

O k***a, stary, popieram cię w 100%, ale ich organów, to ja bym nie ruszał. Co byś z nimi zrobił? To jak wyciągnięcie kukurydzy z gówna i wsadzenie jej do świerzej sałatki.



On miał na myśli "orangutany" a przez literówkę napisał "organy"

Geraldinio

2023-05-11, 08:19
darayavahus napisał/a:

@up
Prawdziwą motywacją otwarcia granic są:
-wymieszanie białych z gównem
-pozbawienie państw tożsamości narodowej
-kontrola społeczeństwa przez dodatki socjalne
oficjalnie:
-pomoc "uchodźcom"
-szukanie ludzi do pracy = hahaha
Historia zatacza koło. Gdy tylko zaczyna dziać się "za dobrze", to przychodzą jakieś niedorozwoje do takiego europarlamentu, i wymyślają jak tu wszystko spieprzyć.
Ja bym całą Europę południową odgrodził 4 metrowym murem i żadnego brudasa/murzyna nie wpuszczał pod groźbą użycia broni palnej. A jakby zjawił się BEZ papierów, to grzecznie podziękował, wziął na stół operacyjny, wykroił organy i zakopał 3 metry pod orzechem.




ale po co te organy? poważnie chcesz ryzykować, że po przeszczepieniu serca zaczniesz kraść, ćpać i tłuc konkubinę? :)
a na poważnie, społeczeństwo się starzeje, ujemny przyrost naturalny, w końcu dojdzie do przeciążenia systemu i nie będzie miał kto na twoją emeryturę pracować. Ściąganie migrantów nie jest złe, ale trzeba to robić z głową, tylko tych z potwierdzonym zawodem/wykształceniem i jak w ciągu pół roku nie podejmie pracy i nie nauczy się języka, to wypie**alać.

CrookerS

2023-05-11, 08:26
j***nymi brudasami niwelowalbym ubytki w asfalcie k***a bez skrupułow. Za darmo :ok:

j***ne scierwa tfu ! Oczywiscie klasykiem polece, chcieli to maja :ok:

darayavahus napisał/a:

@up

Ja bym całą Europę południową odgrodził 4 metrowym murem i żadnego brudasa/murzyna nie wpuszczał pod groźbą użycia broni palnej. A jakby zjawił się BEZ papierów, to grzecznie podziękował, wziął na stół operacyjny, wykroił organy i zakopał 3 metry pod orzechem.



Mordo, nie wiem czy na terenie calej PL mamy tyle orzechow.....

Ale pomysl super. Widze ze nie tylko ja tak mysle.

Ogolnie bym ich wszystkich pakowal do samolotu, upie**alal 1 noge na @Velture tak, zeby juz nie przychodzili juz wiecej :krejzi:

Dedec

2023-05-11, 08:27
Love_is_Love napisał/a:

Strasznie się na takie rzeczy patrzy. Nie ma nic gorszego niż odzieranie starszego człowieka z godności. Być może jakby dawać imigrantom szansę poprawy i w sytuacji recydywy odsyłać ich z najbliższą rodziną skąd przybyli...
Natomiast ciekawi mnie najmocniej jak zachowują się nie imigranci, ale ich dzieci urodzone w Europie zachodniej. I myślę że te nowe pokolenia są nadzieją tamtejszych polityków i jednocześnie prawdziwą motywacją otwarcia granic.



Jest i on...dupoliz ciapatych.

Mez

2023-05-11, 08:46
Smieje się razem z nimi, sami sobie zgotowali taki los to czego teraz nie rozumieją. Czarne bez zbytniego IQ to problem teraz to tylko problem do multilewaków. Gratulacje, pod tym względem i tylko pod tym dobrze ze mamy PISIORÓW. (Tylko za to jestem im wdzieczny) I całuję rączki Jarusiowi.

Ro...........ic

2023-05-11, 09:04
100x zagłosuje na PiS niż raz na PO, PSL, SLD.