18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O dziewczynce która wpuściła krowę do domu

maksymilian45 • 2014-12-03, 04:23


Sadole, nie pie**olcie bo powiększycie rodzinę :-/ i będziecie mieć krowy i inne ch*je muje dzikie węże w domu.

pinkie222

2014-12-03, 04:48
Nie dość, że urocza, to jeszcze mięsko przyprowadza do domu. Cudowna żona.

Destroyer

2014-12-03, 05:15
Myślałem, że na końcu stanie się coś sadystycznego, no nie wiem np. przyjdzie ojciec i strzeli cielakowi w łeb czy cuś albo cielak upitoli małą, ale zapomniałem, że to już nie jest stary sadistic. Tu wstawia się kotki i urocze zwierzątka oraz jakieś sweetaśne filmiki, które powinny zostać na kwejkach i innych takich. Może filmik fajny i uroczy, ale nie adekwatny do portalu. Ludzie co się dzieje z sadistikiem :(

maksymilian45

2014-12-03, 05:49
up
To poszukaj sobie innego portalu. Chciałbym abyś zauważył że na głównej teraz najwięcej piw mają wstawki z... cyckami i dupami. Nie sadystyczne rzeczy! Przejrzyj główną i zobacz ile jest sadystycznych wstawek. Czasy się zmieniły, społeczność się zmieniła i trzeba się dostosować. Nie jesteś tu sam i nie wszystko będzie Ci się podobało. Od tego jest poczekalnia aby społeczność zadecydowała co stanie się z każdym filmem.

antysyjon

2014-12-03, 06:21
Chciałbym zobaczyć jak ojciec wraca widzi to że w jego mieszkaniu jest krowa, najpierw stan przedzawalowy, potem żonie lepca w ryło, córkę za kudły zamyka w kiblu na klucz, krowe bierze za łeb i wypie**ala z chaoopy hahaha

maksymilian45

2014-12-03, 06:39
antysyjon napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak ojciec wraca widzi to że w jego mieszkaniu jest krowa, najpierw stan przedzawalowy, potem żonie lepca w ryło, córkę za kudły zamyka w kiblu na klucz, krowe bierze za łeb i wypie**ala z chaoopy hahaha



Chcesz nam o czyms opowiedziec?

~Velture

2014-12-03, 06:48
Technicznie rzecz ujmując to nie krowa tylko cielak.

Herhard

2014-12-03, 09:18
Cielak w kagańcu,wygląda jakby zdychał z głodu.Może to ten sadyzm?

garota

2014-12-03, 10:04
Przyznam że po takich obrazkach wstydzę się że jestem mięsożerny. Na starość to człowiek jednak p*zdowieciej, kiedyś to bym miał to wszystko w dupie, teraz zależy mi na innych istnieniach. Fajnie tak wśród zwierząt sobie żyć w harmonii. Avatar k***a.

nowynick

2014-12-03, 11:46
trzymanie krowy w domu to nie sadyzm twierdzicie? To poczytajcie skąd można załapać brucelozę(gorączkę falistą) czy leptospirozę, do zobaczenia na hardzie milutka dziewczynko ;)

Połowa chorób zakaźnych od bydła jest podłapana, co ludzie wiedzieli już w XIX w. kiedy masowo zaczęli wypieprzać zwierzęta z domówi budować im niezależne pomieszczenia

Jebus_Chytrus

2014-12-03, 12:47
maksymilian45 napisał/a:

up
To poszukaj sobie innego portalu. Chciałbym abyś zauważył że na głównej teraz najwięcej piw mają wstawki z... cyckami i dupami. Nie sadystyczne rzeczy! Przejrzyj główną i zobacz ile jest sadystycznych wstawek. Czasy się zmieniły, społeczność się zmieniła i trzeba się dostosować. Nie jesteś tu sam i nie wszystko będzie Ci się podobało. Od tego jest poczekalnia aby społeczność zadecydowała co stanie się z każdym filmem.



Okeeej, dostosuje się:

"Pierfszyyyy"
"Dajcie mi piffo, bo muszem mieć wiencej od Bonk(zdupy)Mana"
"huehue, ale urfał" :amused:

Jeszcze zmieńmy tło na różowe i nazwę zmieńcie na słodzistic, bo za mało męskiej ręki na tym portalu i pedały w rurkach rujnują ten portal i moje życie, bo z piwnicy nie wychodzę, żyję tutaj :(

kexio

2014-12-03, 13:01
Szkoda, że ten cielak nie uj***ł kleksa :amused:

michaelangelo666

2014-12-03, 14:12
Sadistic ociepla swój wizerunek poprzez takie filmiki czy jak?

St...........us

2014-12-03, 14:39
I pomyśleć że ja w dzieciństwie omijałem krówki żeby mnie nie ubodły, a tu jedna mała gówniara sobie do domu cielaka sprowadziła no co za numer.