18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O cebulakach

Ha...........ng • 2015-02-05, 18:34
Z góry przepraszam prawdziwych Polaków, czyli tych, którzy czują więź ze swoim narodem i go kochają, a kładę ch*ja na zjebów co mają w dupie Polskę i Polaków.

bobberman

2015-02-06, 14:01
Za Chmiela zawsze piwo.
Cebula pozostanie cebulą.

Samudaripen

2015-02-06, 14:20
@orzech1991
Tak naprawdę jestem obywatelem IIIRzeszy i nie czubku, bo wylądujesz w Brzezince.

TwoiOjcowie

2015-02-06, 14:30
Polska to beznadziejny, pełen cebuli śmierdzący kraj. Zawsze wszystkim pod górkę , każdy ma każdego w dupie... Oblewam ciepłym moczem ten kraj.

marycha96

2015-02-06, 15:58
Co on ma k***a na glowie ??

kih0n

2015-02-06, 16:56
@Samudaripen

czytając sporą część komentarzy muszę cofnąć to co napisałem :D
za mądre słowa taka lektura Dmowskiego jak dla Ciebie.

p.s.
Dziołchy z halemby biorą do gęby!

rondżeremi

2015-02-06, 21:42
Samudaripen napisał/a:

Kolejny internetowy mentor :homer:
Co mnie obchodzi twoje pie**olenie, jak chcesz się wypromować, to dawaj na jakieś forum typu jestemrobakiem.com.pl.tv.info.de.
A co do twojej "oszukanej" babci, to prawda jest taka, że mogła się przygotować i doinformować co ile jest warte. Oszustwo to by było, gdyby koleś przyszedł wykonać wycenę i powiedział jej, że stolik warty 1000zł jest warty 100zł, a następnie go kupił. I jeszcze te pie**olenie "my Polacy już tacy jesteśmy" :facepalm: mów za siebie j***ny idioto, powiedz mi k***a jak to jest? Ty myślisz, że każdy naród to jakaś inna rasa, bo tak z tego wynika: sądzisz, że jeśli twoja babcia musiała stać w kolejce w PRL to jej to wniknie w DNA i przejdzie do potomków :lol: Ja piehdole co za podczłowiek :lol:


k***a a może on nie mówi do Ciebie skoro nie chcesz słuchac to po co sie udzielasz
mozesz sobie postrzelac w komentarzach groxne wpisy bo tyle co twoje w zyciu
Sadolowy mentor

Samudaripen

2015-02-06, 22:02
@rondżeremi
k***a :facepalm: Już powoli mnie wk***iają te teksty typu "to po ch*j komentujesz". Jest opcja komentowania, czyli można komentować. Jeśli daje opcje komentowania i wstawia to na strony takie jak sadistic to znaczy, że jest otwarty na krytykę.
Cytat:

mozesz sobie postrzelac w komentarzach groxne wpisy bo tyle co twoje w zyciu


Aha? Kali mówić po polski?

yogmean

2015-02-06, 22:18
Od Chmiela jak mówili to wy się odpie**olcie, człowiek wie co mówi i dobrze mówi. Podziwiam go bo pan służył w desancie dla tego kraju i nadal by to robił gdyby nie problemy zdrowotne . I na pewno ma więcej patriotyzmu i miłości do ojczyzny niż 80% z tego forum...