18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NWA - Fuck Tha Police (live)

krwawy_żon-kill • 2012-01-06, 16:58
Fragment "koncertu" Ice Cuba :fiufiu:

Fr...........zy

2012-01-08, 12:59
sadolek powoli przepoczwarza się w jeden z programów mtv gdzie jest przegląd muzyczny.

rj5

2012-01-08, 13:42
patrzcie on sie nie mył brudas j***ny murzyn

ss...........mi

2012-01-08, 13:57
Odezwała sie smietanka i elita ludzi sukcesu ... A ze tak zapytam co wy osiagneliscie w zyciu zeby ciupac po Peji albo Ice Cubie? I wasze drętwe juz powtarzane do znudzenia kwaśne "dowc**y o murzynach '' .Tyle ta niby małpa cos potrafi ze swoim zyciem zrobic a nie tylko siedziec i ujadac przed klawiatura i leczyc kompleksy w ten sposob . Zasmiecacie tylko sadola żałosnym poziomem intelektualnym waszych komentarzy .!

?Usuwasz drogi panie moderatorze moje linki bo niby ze regulamin a smiem sobie przytoczyc ten oto punkt


4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.


to tyle w temacie.

Keepo

2012-01-08, 14:36
Andrev napisał/a:

jak Ice Cube rapował to peja jeszcze z jaja na jajo skakał - no dawajcie hejterzy czekam :kawa:



Zgadzam się, ale nie ma nawet co porównywać pei do Ice Cuba.

Manian

2012-01-08, 15:10
czekać na kozaków w sieci i komentarze typu "murzyn niech do Afryki wypie**ala" albo " niech służy białym panom" połowa z was ma po 15 lat w dupie była gówno widziała Ice Cube to największa żyjąca w tych czasach gwiazda RAPU (tak rapu matoły nie HIP-HOP'u "

ss...........mi

2012-01-08, 15:17
2pac2 napisał/a:



Zgadzam się, ale nie ma nawet co porównywać pei do Ice Cuba.

PEJI jak juz cos .

Keepo

2012-01-08, 15:25
ssij mi napisał/a:

PEJI jak juz cos .


No widzisz taki ch*jowy pseudonim, że nawet odmieniać go nie potrafię :)

Phallucifer

2012-01-08, 15:27
najwieksze gwiazdy to Wu Tang Clan, aint noffin da fuck with.

ss...........mi

2012-01-08, 15:39
2pac2 napisał/a:


No widzisz taki ch*jowy pseudonim, że nawet odmieniać go nie potrafię :)

Wszawy raczej ....... :)

sz...........r9

2012-01-08, 16:00
100 razy bardziej wole Peji posłuchać choć nie jestem fanem hip hopu niż jakiegoś murzyna. A jak słysze słowo "nigga" to się odechciewa słuchać. Chociaż niektóre kawałki Peji też są żenujące

BrainOsw

2012-01-08, 18:52
Taaa wszyscy jadą po Peji, a porównując przynajmniej gościu realizuje swoje cele, a nie gnije przed kompem
@2pac2 a jak masz coś do jego ch*jowego pseudonimu artystycznego to powiedz mu to prosto w twarz a nie pie**olisz w interneciku, gdzie nikt cie nie może namierzyć haterku. I zgaduje, że słuchasz 2paca z czego 90% tekstów nie ogarniasz.

Tucuk

2012-01-08, 21:36
Co nie zmienia faktu,że jest CZARNY. Może sobie fakować, i machać łapami, i tak pozostanie Czarny! tyle w tym temacie. :mrgreen:

balcerro

2012-01-08, 21:45
Wypuścili małpę z klatki i już skacze. Następny epizod tego pana to fabryka futer na jakimś zadupiu USA

ahh zapomniałem, skoro tak kogoś rrajcuje czarny klimat, to może niech się wyprowadzi w p*zdu z polski? dosyć tu mamy chorągiewek, które wpie**alają hamburgery z mcdonaldsa nie znając smaku polskiego chleba

Takeda

2012-01-09, 01:18
Życiorys Ice Cube'a to prawdziwa Gangsta's Fairytale :)

Keepo

2012-01-09, 08:03
BrainOsw napisał/a:

@2pac2 a jak masz coś do jego ch*jowego pseudonimu artystycznego to powiedz mu to prosto w twarz a nie pie**olisz w interneciku, gdzie nikt cie nie może namierzyć haterku. I zgaduje, że słuchasz 2paca z czego 90% tekstów nie ogarniasz.

1. Nie ma sprawy mogę mu to powiedzieć prosto w twarz :) Pewnie naśle na mnie swoich fanów "wiecie co z nim zrobić nie" hahah... bitch please.
2.Tak białasie słucham 2pac'a i Big L'a i Ice Cube'a i całej klasyki.
I możesz mi uwierzyć białasku rozumiem teksty.

szwagier9 napisał/a:

100 razy bardziej wole Peji posłuchać choć nie jestem fanem hip hopu niż jakiegoś murzyna. A jak słysze słowo "nigga" to się odechciewa słuchać. Chociaż niektóre kawałki Peji też są żenujące



Niektóre ? To chyba słuchasz 1 czy dwóch utworów :O