18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nożyk w pracy się osunoł

joshi_kssg • 2022-10-11, 20:51
Wypadeczek w pracy przy montowaniu paneli słonecznych i próbie przecięcia trytytki. Trytytka w końcu puściła i puściła też nożyk przez rękę. Materiał własny.














Stonka

2022-10-12, 08:43
prophetess napisał/a:

No cóż, czego się spodziewać po analfabecie piszącym k***a „osunoł”



Bo to jest “pan monter po szkoleniu 2 godzinnym, z którego i tak nic nie wyniósł oprócz długopisu”. Prąd robi brum brum, a później domy płoną po takich instalacjach.

Wiewór

2022-10-12, 09:38
turor napisał/a:

Poważna sprawa, 5 węzełków założyli, jeszcze chwila i by nie przeżył ...



Nożem tapicerskim łatwo zrobić z siebie kalekę na całe życie. Jedno cięcia i masz po sciegnach.
Praktycznie nie da się tego zoperować żeby dobrze działało.

Dlatego uzywa się rękawic przeciwprzecieciowych

FeeGiee

2022-10-12, 09:41
Jak dobrze, że nie nadaje się do pracy fizycznej

baton

2022-10-12, 10:31
saves napisał/a:

Razem





saves napisał/a:

A idź w p*zdu z czymś takim. Mnie w ciągu miesiąca dwa razy aluminiowe wióry z oka wyciągali. Ale to nic. Razem ze mną na SOR przyszła babka z rozdziawioną mordą, bo jej szczęka z zawiasów wypadła. XD



Okulary ochronne zakładaj.

Bulterier86

2022-10-12, 11:19
Ręka mi w szybę wpadła jakieś 15 lat temu czucia w części palca do tej pory nie odzyskałem jest jak by znieczulony w części


Dudasz666

2022-10-12, 11:20
Moim zdaniem nic się nie należy. :lol: BHP wyraźnie mówi, żeby nie ciąć w swoją stronę. A jak ktoś jeszcze k***a rękę podkłada!? :evil:

saves napisał/a:

A idź w p*zdu z czymś takim. Mnie w ciągu miesiąca dwa razy aluminiowe wióry z oka wyciągali. Ale to nic. Razem ze mną na SOR przyszła babka z rozdziawioną mordą, bo jej szczęka z zawiasów wypadła. XD



Ty k***a też nie lepszy. Wiesz co to są okulary ochronne!? k***a co za ludzie. Niedługo tokarka was wciągnie albo jakaś inna maszynka do mięsa i to będzie materiał godny sadola.

:roll:

Pozdrawiam.

Olashenco

2022-10-12, 15:37
Każdy szanujący się majster wie że do trytytek szacunek trzeba mieć. Po to są, żeby mocne były i się nie zrywały, więc tylko nożyczki, ewentualnie nożyce, ciach ciach i gotowe. A jak majster ogarnia to i odzyskać te ucięte można.

zakooo

2022-10-12, 17:41
Bo najniebezpieczniejszy nóż to tępy nóż. Ostrze ma być zawsze ostre! wtedy nie musiałbyś się z tą trytka siłować tylko na musnięcie by poszło

saves

2022-10-12, 19:53
baton napisał/a:

Okulary ochronne zakładaj.



Zakładam.




kafaros

2022-10-16, 16:13
Szkoda że tego głupiego Łeba nie usuną.. jeszcze się tym chwalić... Żałosne jak te zdjęcia