18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michu_XXX69

2024-02-11, 03:23
Sprecyzuj swoje myśli autorze, bo na razie o ch*j tu chodzi.

bercisko

2024-02-11, 07:16
Odrobię zadanie za autora.
Cytat z opisu książki dla młodzierzy: "Alicja w pełni dostrzega swoje ciało i mierzy się z jego fizycznością. Czuje się mocna, silna, ale też dostrzega, że nie wpisuje się w kanon piękna"
Czyli opowieść i grubej jak świnia nastolatce. Czyli ch*jnia :-)

turor

2024-02-11, 08:31
To chyba jedna z tych szkół, co rząd robi listę, żeby postępowi rodzice wiedzieli gdzie wysłać swoją latorośl :D

DużyKutas

2024-02-11, 08:52
Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.

trytodie

2024-02-11, 09:09
Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Przecież PiS się kończy, dokonuje samodestrukcji dzięki kilku odklejeńcom, z Kaczyńskim na czele.
Czemu osobiście mocno kibicuję

:mrgreen:

BękartProboszcza

2024-02-11, 09:11
Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Ten dużyku*as pisowski w twojej dupie nie pozwala Ci myśleć

Yolanda

2024-02-11, 09:24
To nie przypadkiem...
"Arka Gdynia k***a świnia"?

SkoPio1

2024-02-11, 10:25
bercisko napisał/a:

Cytat z opisu książki dla młodzierzy:



MłodzieRzy?
Moździerzy?
Jaka pogoda po Kasprowym?
;>

Kriski

2024-02-11, 11:37
BękartProboszcza napisał/a:

Ten dużyku*as pisowski w twojej dupie nie pozwala Ci myśleć


Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Finalnie, obaj zostaniecie przez swoich ulubieńców wyr*chani, bez mydła. I jeszcze podziękujecie.

turor

2024-02-11, 11:49
BękartProboszcza napisał/a:

Ten dużyku*as pisowski w twojej dupie nie pozwala Ci myśleć



Podobno CPK będą budować.

"Tutaj wszyscy mamy takie poczucie, że CPK to jest polityczny pomysł i w wielu wymiarach chory pomysł. Po wyborach, zweryfikujemy ten projekt. To, co jest charakterystyczne, ta inwestycja w ogóle nie ruszyła. Moim zdaniem dobrze, bo to umożliwi jej zablokowanie."

Jak myślisz:
Zrobił cię w ch*ja
uważa , że jesteś matołem , który wszystko łyka
nie myślisz samodzielnie ?

Antoni79

2024-02-11, 12:41
trytodie napisał/a:

Przecież PiS się kończy, dokonuje samodestrukcji dzięki kilku odklejeńcom, z Kaczyńskim na czele.
Czemu osobiście mocno kibicuję



Jedni to dżuma, drudzy to cholera. Inne alternatywy zostały zlikwidowane i żyjemy w świecie niby demokratycznym, ale nic o sobie nie decydujemy. Sposób władzy nad ludźmi jedynie się zmienił. Dziś kupują socjalem, bo zmusić nie można. Jedni zafundują nam tęczową przyszłość 18 landu RFN, poprzednicy omal nie wplątali nas w wojnę, rozstroili gospodarkę, rozbroili. Inflacja zeżarła nam ponad połowę oszczędności i tego mój stary nie może zrozumieć. Miałem odłożone na cały dom, starczyło na stan surowy zamknięty. Generalnie jedni byli sługusami USA, drudzy są sługusami Niemiec. Nie głosuję na żadnych.

Siriuz

2024-02-11, 13:03
Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Czekaj, za dwa lata ludzie przywykną do cyrków, zapomną jak było wcześniej a TVN wypuści film gdzie pokażą, że za PiS w Polsce żyło się jak w PRLu, piekło kobiet, piekło dzików i wiewiórek. Ja żyję w Warszawie i porzuciłem wszelką nadzieję. Tutaj od ponad dekady rządzi PO. Po aferach reprywatyzacyjnych, śmieciowych, Czajkach, wprowadzeniu SPPN i ciągłego kwiku "brakuje nam kasy" - ludzie nadal na nich głosują. Zombiaki. Za dwa miesiące wybory samorządowe.

CzarnyAdolf

2024-02-11, 13:11
Książka dla dojrzewających dziewcząt, które nie są zachwycone swoim wyglądem. Ciekawy pomysł, przydałaby mi się taka za dzieciaka xD
Wyluzujta majty i idźta pośpiewać Bogurodzicę przed TK

Szary_Jeleń

2024-02-11, 13:45
Następne do druku:
"Ja k***a" - Dzienniki kobiety wyzwolonej
"Ja inwalida umysłowy" - Życiorys wyborcy ch*jowni
"Ja łowca dinozaurów" - Opowieść o Astrofizyku który płynął 7 dni rzeką z Afryki do Białorusi
"Ja Bolek" - Opowieść o tym jak nasz wybitny rodak otrzymał nagrodę Nobla za akcję z łódką przy stoczni
"Ja Pedał" - Wspomnienia homoseksualisty
"Ja Nazista" - Życiorys wyborcy PiS
"Ja Niepodległość " - O heroicznej walce za kolegów z Partii
etc...