18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy Mortal Kombat

rzeznik • 2010-06-14, 18:23

Ostatnio pojawiła się zapowiedź nowego filmu, a dzisiaj światło dzienne ujrzał zwiastun kolejnej części gry, czyli Mortal Kombat Announcement. :karate:

Ghost_10

2010-06-14, 23:07
przepraszam k***a bardzo... ale czy to jest portal z newsami i trailerami dotyczacy gier wszelakich?? nie?? TO WYpie**alAC Z CZYMS TAKIM!!!!! jak bede chcial obejrzec prezentacje nadchodzacych gier to wejde na gametrailers, polygamia itd. a to jest k***a SADISTIC!!! Naprawde co poniektorzy chyba naprawde nie wiedza gdzie wchodza ;)

Jedyna "sadystyczna" rzecza ktora widze w tym trailerze jest to ze po raz kolejny chca wskrzesic ta legendarna marke mordobicie i zapewne wyjdzie kolejna klapa jak wszystkie nowsze gierce z tej serii... ;]

glen1428

2010-06-14, 23:09
Jeszcze troche i bedzie tu zapowiedz nowego Super Mario przygod Kubusia Puchatka i cholera wie jeszcze czego. A moze by tak wstawiac reklamy z Polsatu co ?

Dee_Loc

2010-06-14, 23:19
łeeee do dupy... myślałem że pudzian będzie :D

Lashlo

2010-06-14, 23:21
Oj już k***a przestańcie płakać.
Widzicie tytuł, nie podoba się? Nie oglądaj.
Na przyszłość zachowajcie swoje smutne przemyślenia dla siebie, tak?

KamykHC

2010-06-14, 23:22
Najwięcej do powiedzenia mają Ci, co nawet jednego tematu nie założyli, nie mówiąc już o temacie z sadyzmem w tle :homer:

Oskarek

2010-06-14, 23:46
Yeah nie będzie na PC!

fallout444

2010-06-15, 00:40
Nie rozumiem czemu tu to jest. Z całym szacunkiem dla adminów ale schodzicie na psy. Rozumiem, coś śmiesznego, jakiś wypadek skejtera ale ostatnio trochę przesada - jakieś k***a buraki ze stanów zapieprzający lambordżini a teraz trailer gry który tak naprawdę NIC nie wnosi. Przez chwilę myślałem że będzie śmiesznie jak np tutaj:


albo chociaż jakoś nietypowo (czyt. z fantazją ) brutalnie jak np. tu:

(swoją drogą to aż łezka się kręci, tą grę przeszedłem chyba z 50 razy)

Ja oglądam, czekam a tu ch*j w dupie, zwykły trailer. Chociaż ten pierwszy i drugi komentarz śmieszne były.
Ehhhh......

ot1234

2010-06-15, 02:15
a co to za giera jest?

woodzitsu

2010-06-15, 02:53
Już nie jęczcie tak, prawda jest taka że Mortal Kombat(i ogólnie cała seria) jest prekursorem wszelkiego rodzaju sadystycznych i brutalnych gier, więc news tutaj uważam za stosowny, bo na pewno niejeden user sadola łamał palce na klawiaturze(tudzież psuł joystick ;) ) na którejś z części MK.Jak komuś jest za mało sadyzmu to niech sobie pościąga egzekucje z Iraku tudzież inne traktowanie azjatek z paralizatora i przy tym marszczy freda.

fallout444

2010-06-15, 07:56
woodzitsu napisał/a:

bo na pewno niejeden user sadola łamał palce na klawiaturze(tudzież psuł joystick ;) )


Błąd , maiłem normalne dzieciństwo.

woodzitsu napisał/a:

Już nie jęczcie tak, prawda jest taka że Mortal Kombat(i ogólnie całJak komuś jest za mało sadyzmu to niech sobie pościąga egzekucje z Iraku tudzież inne traktowanie azjatek z paralizatora i przy tym marszczy freda.



Niedługo papilot.pl będzie bardziej stosownym miejscem dla tego typu ludzi

gouomb

2010-06-15, 09:37
@Fallout444

druga giera to Manhunt(czy jakoś tak)?

Cziken26

2010-06-15, 13:29
fallout444

Co to za gra ta druga ??

amaru2137

2010-06-15, 15:01
To nigdy nie dorówna staremu MK Trilogy na którym sie za łebka całe dnie młóciło.