18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy mistrz świata w rzucie młotem - Polak.

MichaU • 2013-08-12, 21:02
Cytat:

Sensacja w Moskwie! Nowym mistrzem świata w rzucie młotem został Polak - Paweł Fajdek.

- O medalu oczywiście myślę i wiem, że w finałowej stawce jestem najmłodszy. To jednak jeszcze nic nie znaczy. Nawet nie wiedziałem, że mógłbym zdetronizować Szymona. Jestem w stanie rzucić 80 metrów, a przy dobrym układzie nawet trochę więcej, ale nie wiem czy się uda i przede wszystkim, co to da - mówił przed zawodami Fajdek.

Polak spisał się jednak rewelacyjnie. Po eliminacjach kibice nie wierzyli w tak wielki sukces Polaka. Był przecież dziewiąty z wynikiem 76,17 m. W pierwszej rundzie finałowej spisał się na medal. Na złoty medal! Rzucił młotem na odległość - 81,97.

Nasz bardziej znany młociarz - Szymon Ziółkowski był dziewiąty.



Źródło - Gazeta Pomorska

Wideo:


kalboy92

2013-08-12, 23:26
Powinni takich sponsorować! A nie tych nieudaczników co za piłką ganiają...

quickxxx

2013-08-12, 23:28
Dziobak napisał/a:

Troszkę mnie brakuje emocji w głosie komentatora.



Komentator jeszcze nie wiedział jakie ma miejsce nasz zawodnik :) Więc nie ma się co dziwić że nie ogarnęła go jakaś wielka radość tylko cieszył się z dobrego rzutu zawodnika :) .

PS: Moglibyście sobie odpuścić hejtowanie każdego materiału który przedstawia coś innego niż ludzi umierających lub ocierających się o śmierć? No k***a no... To jest sadistic tutaj nie ma tematów tabu itp, zajebiście, można pooglądać flaki, obdarte ryje itd, itp. Ale wk***iające jest już to wasze marudzenie pod każdym ciekawym tematem w którym nie leje się posoka, które zawsze opiera się na schemacie "niby zajebiste, ale nikt nie umarł i cycków nie ma"... to samo wycie niedowartościowanych ch*jków które pamiętam z czasów zanim jeszcze założyłem tu konto...

rossiNH

2013-08-13, 00:36

ng...........th

2013-08-13, 01:46
@up

zacytuję klasyk:

"jak nagrywasz to zamknij jape szympansie"

zenekpogromca

2013-08-13, 06:48
Niema to jak nerdy zamiast obejrzeć Live w TV czekają na niusy na wyborczej czy onetach itp i wklejają to dalej ..

Dzięki za info szkoda że widziałem to kilkadziesiąt minut przed wrzuceniem i NIE JEST TO TEMAT k***A NA SADISTICA

snik0

2013-08-13, 07:53
No i znowu zaczyna się podniecanie grubasem co rzucił jakimś szajsem dalej niż inni debile. Za tydzień polaczkowo o nim zapomni jak o poprzednich nadziejach polaczkowego sportu.

konował

2013-08-13, 09:23
Jak by taką rozpędzoną kulą dostać w pysk to k***a śmierć na miejscu :D

Bezimienny15150

2013-08-13, 10:01
Debile, ja na przykład, jak i pewnie wielu mi podobnych nie śledzi czegoś takiego dzień w dzień jak pedofil 8 letnią dziewczynkę na którą się czai, a miło jest obejrzeć filmik gdzie Polak rozpie**olił konkurencję w jakichś zawodach, więc stul p*zdę bo sam nie masz tematów żadnych panie znawco więc z jakiej racji możesz dyktować co jest tematem na sadistic.pl?

demoniczne

2013-08-13, 11:22
Za Rysia i kozła, piwko się należy.

RockyWood

2013-08-13, 12:42
oby nie przegrał teraz bo znowu będę po nim jechać przez pół roku .

Maczug

2013-08-13, 17:43
Komentator trochę sztywny :/

petervonwolfen

2013-08-13, 18:09
Wielka sensacja że co cztery lata jakiś złoty medal się trafia.

Proponuje poczytać o tym panu:

http://www.sebastiankawa.pl/o-sebastianie/biografia/

15 złotych medali :ok:

Wielokrotny mistrz świata i europy. Ale on może liczyć co najwyżej na 10 sekundową wzmiankę w mediach.Niestety wyjazdy na zawody musi sobie sam sponsorować bo w ministerstwo sportu wykłada kasę na jakieś cioty, które przegrywają ze wszystkimi - kolega mówił że to reprezentacja czy jakoś tak.