18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy lepszy system i cała prawda o manipulacji masami

SamSobieBogiem • 2011-11-03, 18:08
Wrzucam coś co dużo mówi o naszym świecie i wyjaśnia co możemy zrobić, żeby każdy sadol mógł w każdej chwili oddawać się swojej pasji bez konieczności zarabiania na nią kasy i straty na to czasu ;)


To pierwsza czesc cyklu. Reszte znajdziecie na wiadomym portalu. Wpisując Addendum PL i ustawiając na dłuższy niż 20 min. dostępny jest cały film.



A to druga część. Znajdziecie ją na tym samym portalu wpisując Moving forward PL. Także cały film.

Niestety tutaj w częściach ponieważ nie mam czasu by ściągać całe filmy a sadistic nie udostępnia akurat teraz uploadu z wiadomego portalu.

Dobra bajka? Kolejna manipulacja rządzących? a może jednak prawda? Sami oceńcie. Uwaga! Żeby obejrzeć oba filmy jeden po drugim będziecie potrzebować ponad 5 godzin wolnego czasu, ale warto ;)


A na koniec najlepszy przykład narzędzia manipulacji Cycuszki! :-P

[ Komentarz dodany przez: angel: 2011-11-03, 20:52 ]
amba fatima i cycuszków nima

Ponury Knur

2011-11-03, 18:10
może jakiś zbiorczy na manipulacje masami?
bo coraz więcej jaśnie oświeconych.

Albo przerzucać do teorii spiskowych?

SamSobieBogiem

2011-11-03, 18:14
O tym wiadomo od dawna ;) Ten film wyjasnia tez inne aspekty ch*jowego zycia ;)

Ponury Knur

2011-11-03, 18:23
co chwilę czytam tu że ktoś mną manipuluje :(
a skąd wy wiecie o tym?
skąd przyszło oświecenie?

SamSobieBogiem

2011-11-03, 18:27
Nie dostrzegasz absurdów życia codziennego? ;>

Ponury Knur

2011-11-03, 18:30
Piti1234555 napisał/a:

Nie dostrzegasz absurdów życia codziennego? ;>


nie o to pytam, pytam kto was oświecił.
Jak doznaliście przebudzenia?

SamSobieBogiem

2011-11-03, 18:33
Gdyby system był taki wspaniały to nie sądzisz, że nie dochodziłoby do nich? ;>

Fajny absurd to Libia ;) Takie straszne miejsce dla ludzi, a oglądając chyba nawet na sadolu filmik z egzekucji jednego typa dostrzegłem coś ciekawego. Tłum ludzi, "zbiorowisko biedakow", szarych obywateli i co widze? wiekszosc ma najnowsze kamerki i telefony komorkowe ktorymi nagrywaja egzekucje, gdzies w tle stoja calkiem nowe samochody. Ludzie sa ubrani calkiem schludnie, czysto, ubrania nie sa podarte. I gdzie tu ta straszna Libia? Moze i Kaddafi mordowal rebeliantow, ale w kraju normalnym obywatyelom zylo sie calkiem przyzwoicie ;)

Obserwujac i wyciagajac wnioski ;) Wiesz o czym mowie? ;>

Ponury Knur

2011-11-03, 18:38
Piti1234555 napisał/a:

Gdyby system był taki wspaniały to nie sądzisz, że nie dochodziłoby do nich? ;>

Fajny absurd to Libia ;) Takie straszne miejsce dla ludzi, a oglądając chyba nawet na sadolu filmik z egzekucji jednego typa dostrzegłem coś ciekawego. Tłum ludzi, zbiorowisko biedakow, szarych obywateli i co widze? wiekszosc ma najnowsze kamerki i telefony komorkowe ktorymi nagrywaja egzekucje, gdzies w tle stoja calkiem nowe samochody. Ludzie sa ubrani calkiem schludnie, czysto, ubrania nie sa podarte. I gdzie tu ta straszna Libia? Moze i Kaddafi mordowal rebeliantow, ale w kraju normalnym obywatyelom zylo sie calkiem przyzwoicie ;)

Obserwujac i wyciagajac wnioski ;) Wiesz o czym mowie? ;>



Libia to ciekawy problem, bo ci niby biedacy mieli zajebisty socjal zapewniony przez państwo i wcale źle im się nie żyło o ile nie gryźli ręki która karmi.

SamSobieBogiem

2011-11-03, 18:42
No wlasnie ;) Dyktatura, aczkolwiek to byla dobra dyktatura ;) szkoda tylko, że polityka tego kraju ni w ząb nie zgadzała się z polityką USA i Izraela ;)

ja...........03

2011-11-03, 18:53
jak j***ć system ?

czytać książki , palić skuna , kupować ruskie szlugi , rzucać cegłami w pedałów , mieć auto na lpg a najlepiej jeździć rowerem , głosować na tego który ma najmniejsze poparcie w sondażach , wyj***ć fb albo pozakładać 10 kont a tam powpisywać jakieś bzdety zeby ten zydek mial syf w bazie danych ,
r*chać dz**ki , nie oglądać tv radia gazet , ubierać się w lumpkach wql j***ć modę - moda jest dla pedałów ,

SamSobieBogiem

2011-11-03, 18:58
Probujesz wlasnie robic jak wiekszosc ;) wmowic co inni maja robic ;) najlepszym wyjsciem z calej sytuacji jest bycie soba i zycie w zgodzie z soba i wlasnymi pogladami ;)

a teraz przepraszam was, ale ide szukac streama i ogladam meczyk ;) Na szczescie sport to dziedzina ktora zawsze wywoluje zdrowe emocje ;)

popkan

2011-11-03, 20:46
O czym wy gadacie? Ja cały czas patrze na cycki tej laski :)

lapps

2011-11-03, 20:49
Oszczerca napisał/a:

co chwilę czytam tu że ktoś mną manipuluje :(
a skąd wy wiecie o tym?
skąd przyszło oświecenie?



ja sie dowiedzialem jak sprobowalem baki i sie okazalo, ze nie jest nawet w 1/4 tak straszna jak ja maluja. a potem to juz samo poszlo, bo opinia publiczna stracila na rzetelnosci:P

SamSobieBogiem

2011-11-03, 21:02
Tez tak mialem po bace ;) teraz czekac, az powiedza, ze cpuny maja wizje ;D

androgenius

2011-11-03, 22:38
Żeby zrozumieć zeitgeist trzeba obejrzeć wszystkie 3 części, ale za próbę przekupienia cycami piwa ch*ju nie dostaniesz :)