18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NOWY DŻIHAD JUŻ W EUROPIE!

bartoszbarto • 2013-08-27, 17:21
Warto poświęcić 2 minuty na przeczytanie tego tekstu..



zaj***ne z popularnego serwisu internetowego

Schabik

2013-08-28, 09:47
Jak czytam o tych j***nych brudasach to mnie k***a mać KREW ZALEWA.

Dla mnie muzułmanie są zwierzętami nieczystymi, żądam zakazu wyprowadzania ich w miejscach publicznych i używania przez nich wszelkich form transportu we wszystkich krajach europejskich. Oprócz tego, ponieważ muzułmanin na ulicy obraża moje uczucia religijne, mam prawo go zaj***ć bo tak i już. Ci "ludzie" są tak k***a upośledzeni, że to nawet nie jest śmieszne. Boże, jak ja ich i tej ich "religii pokoju" nienawidzę...

TajemniczyZbir

2013-08-28, 09:51
Żebym tam mieszkał to po takich protestach kupiłbym sobie świnke i ją bym wyprowadzał na spacery na smyczy. Ciekawe jakby ciapaki reagowaliby w autobusach, albo meczecie ;)

Amraith

2013-08-28, 09:53
cyther napisał/a:

I znowu będziemy przedmurzem Europy, tylko w drugą stronę. Teraz mam labradora, ale następny będzie amstaff albo całe stado. Mam nadzieję, że da się wyszkolić psa, żeby do "naszych" był łagodny jak baranek, a do tej szarańczy skakał do gardeł.



Kup sobie psa myśliwskiego, one są szkolone do reagowania tylko na zwierzęta. :amused:

dmnunited

2013-08-28, 16:38
jakby mi jakiś ciapek zaj***ny zabił psa, bo według jego zj***nej religii jest on stworzeniem nieczystym (?) [kto nie jest dz**ko!], to bym ch*joze dał do pożarcia wygłodniałym po 5 dniowym poście pitbullom.

Te...........ed

2013-08-28, 16:53
Oni ich gonili? Pfff, proszę Cię. Araby ich rozgromili dlatego dziś mają ciemniejszą cerę i inaczej się zachowują. Dopiero we Francji w 732r. ich zatrzymali (tak wiem, Francuzi kogoś łomocą, dziwne)...

pi...........ja

2013-08-28, 17:11
Ten pra-Hiszpan się w grobie przewracaDla niekumatych-El Cyd.

oc...........an

2013-08-28, 17:47
k***a co się dziwicie skoro w Hiszpanii jest książka pt. "Jak właściwie bić swoją żonę" napisana przez jakiegoś imama-kozojeba-pedofila i sprzedała się ona w 700 000 egzemplarzach...


Hiszpanie niedługo zaczną tęsknić za Franco, Niemcy za Hitlerem, Rosjanie za Stalinem, Włosi za Mussolini i coś czuję że rozpocznie się wojna na szeroką skalę o utemperowanie kozojebów

ellsworth

2013-08-28, 20:13
A ty, k***a co, podróżnik w czasie? Zatrute zostały we wrześniu. Mamy sierpień jeszcze.

Harlem

2013-08-28, 20:22
Hrodgar napisał/a:



Gonili, do czasu gdy nie wprowadzili rozdziału państwa i kościoła, poprawności politycznej no i oczywiście zasiłku dla bezrobotnych imigrantów z Afryki.

Czekam na ten dzień, w którym włączę TV i zobaczę orędzie papieża, w którym wzywa każdego katolika, wszystkich przywódców kultury zachodniej do krucjaty przeciwko islamowi. Aby się załapać nawet dał bym się ponownie ochrzcić.



Zasmucę cię, nie można dostać drugiego chrztu ;) Ale liczą się chęci. W sumie, twoją walkę w krucjacie mogliby potraktować jako chęć wrócenia na łono kościoła, także nie pękaj!

gutek9007

2013-08-28, 22:41
Czas chyba wypędzić to całe robactwo kozojebców itd. ! Podać im trutki i wyj***ć w kosmos by zbierali gruz. Najbardziej mnie wk***ia to że panoszą się po naszych ziemiach i mówią jak mamy żyć! Jak się nie podoba im to niech wypie**alaja! Świat stanął na ch*ju i tańczy sobie break'a !

Evans

2013-08-29, 03:58
Nie podoba sie? To wypie**alac brudasy do swojego smierdzacego "czystego" kraju w którym było im tak dobrze ze sie wyprowadzili -.- przyjeżdżają takie sk***ysyny do krajów zachodnich to niech sie p*zdy dostosuja do panujących zasad a nie proboja zmienić. Psy im nie pasują, ch*j im do tego niech nakupuja rottwailerow i jak jakis bedzie sie pruł brudas to spuścić ze smyczy niech ich zagryza... Wracać kozy jebac i sie detonowac nawzajem.