18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanapka z cebulą

zKurWielu • 2013-03-11, 23:51
Mój ojciec lubi robić sobie do pracy kanapki z jakąś kiełbasą i cebulą. ch*j, że śmierdzi, ale po prostu lubi cebule.
Raz, podczas gdy sobie robił takie kanapki, podchodzi matka i się pyta z wyczuwalną drwiną:
- I przychodzisz do tej pracy, wyjmujesz te kanapki to nie mówią Ci, że śmierdzisz? Chcą w ogóle z Tobą gadać?
Na to ojciec:
- Mam taki sposób... Jak wyciągam kanapki to udaję, że zaglądam do środka i krzyczę - "No k***a! Stara znów mi kanapki z cebulą zrobiła"

ja...........ze

2013-03-12, 00:36
Jak to mama przeczyta to jej się przykro zrobi :(

miczel1

2013-03-12, 09:39
bedzie dożywotnie embargo na kanapki :)

Re...........ms

2013-03-12, 10:29
ale pewnie przez to żarcie jest zdrowy.

da...........ek

2013-03-12, 13:12
Też lubię cebulę.

KiKiZ

2013-03-12, 13:14
Nie zapomnijcie wspomnieć o BongManie żeby zdobyć darmowe piwa...

NealCaffrey

2013-03-12, 13:17
KiKiZ napisał/a:

Nie zapomnijcie wspomnieć o BongManie żeby zdobyć darmowe piwa...


Kto to jest Bongman? :>

El Caudillo

2013-03-12, 13:58
Ta taki trochę sir Davos Seaworth aka Cebulowy Rycerz

demz

2013-03-12, 14:00
Ja uwielbiam cebulę, więc rozumiem Twojego ojca (zakładając, że materiał własny). :D

Krysti@n

2013-03-12, 14:03
jatutylkopacze napisał/a:

Jak to mama przeczyta to jej się przykro zrobi :(



zk***ielu napisał/a:

podczas gdy sobie robił takie kanapki, podchodzi matka i się pyta



Toż matka przecież wie o tym, czytać ze zrozumieniem nie umiesz?

ja...........ze

2013-03-12, 14:16
@up
Przykro zrobi, że syn się tym chwali i publikuje. Uważaj, bo nauczyciel Cie zobaczy, że na sadisticu jesteś. Wracaj do painta na informatycje.

Krysti@n

2013-03-12, 14:36
jatutylkopacze napisał/a:

@up
Przykro zrobi, że syn się tym chwali i publikuje. Uważaj, bo nauczyciel Cie zobaczy, że na sadisticu jesteś. Wracaj do painta na informatycje.



Sugerowanie, że mama korzysta z tego portalu, a tak poza tym to nie chwali, tylko dzieli się ciekawą anegdotą.

Pakuj plecak, bo się na majzę do gimbazy spóźnisz.

yacek

2013-03-12, 15:05
Polak, niemiec i rusek pracują na budowie. Siadają na rusztowaniu i jedzą śniadanie.
- O nie! - mówi Polak - moja żona znowu zrobiła mi kanapkę z szynką, a ja tak nie cierpię szynki! Jak jeszcze raz będę mieć kanapkę z szynką to skoczę!
- A moja żona znowu zrobiła mi kanapkę z pasztetem! - żali się niemiec - a ja tak nie lubię pasztetu! Jak jeszcze raz będę miał kanapkę z pasztetem to skoczę!
- Nie! - krzyczy rusek - znowu kanapka z tuńczykiem! A ja tak nie lubię tuńczyka! Jak to powtórzy się jeszcze raz to skoczę!
Następnego dnia przychodzą do pracy, siadają na rusztowaniu, zabierają się za śniadanie i każdy ma kanapkę z tym samym co poprzedniego dnia, więc skaczą z rusztowania. Na wspólnym pogrzebie:
- Gdybym wiedziała że mój mąż nie lubi szynki nie robiłabym mu kanapek z szynką! - żali się żona Polaka.
- A ja gdybym wiedziała że mój mąż nie lubi pasztetu nie robiłabym mu kanapek z pasztetem! - szlocha żona niemca. Na to żona ruska:
- Dziwne. Mój mąż sam sobie robił kanapki.

zKurWielu

2013-03-12, 15:27
dark_jasiek
demz

Tak, materiał własny. Ja też lubię cebulę, ale bardziej tak "na zdrowie" nie w takich ilościach żeby sobie kanapki do pracy z nią robić :P

SvenGlock

2013-03-12, 15:39
Dobrze, że z cebulą! Sage też coś o tym wie: