18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyny taki bezdomny w Polsce

Deemx • 2013-03-06, 21:14
Wiem, że nie lubicie osób o tym kolorze skóry ale może was zainteresuje historia tego człowieka. :cry:


Shootee

2013-03-06, 22:43
Szkoda człowieka, liczył na lepsze życie, zdobył wykształcenie, ale się nie udało. Moim zdaniem jeśli ktoś uważa go za obcego to jest głupi. Taki Polak jest lepszy niż ci wszyscy pierdzieleni politycy bez wykształcenia.

Canibal

2013-03-06, 22:44
On do niczego nie dojdzie bo ma za dobre serce...U nas w kraju żeby się dorobić trzeba być złodziejską k***a,wtedy jest życie na poziomie :evil:

jednoręki-ujeżdżacz

2013-03-06, 22:52
Zapraszam do Anglii. Na własnej skórze można się przekonać w jaki sposób "sortować" ludzi :)

Ptakowsky

2013-03-06, 23:11
Szkoda chłopa. Leci piwko. Ja rozumiem żeby jeździć po j***nych cyganach albo ciapatych, a to dlatego bo faktycznie problem z nimi jest duży i może to doprowadzić do poważnych kłopotów. k***y na za wiele sobie pozwalają, nie pracują, kradną i r*chają kozy. Taką nienawiść rozumiem, ale k***a uczciwego człowieka tyrać, który faktycznie chciał tu uczciwie zarobić, nikomu w tym nie przeszkadzając. Nie jestem jakimś poj***nym tolerancyjną ciotą tylko próbuje przez to powiedzieć, że murzyni to jest nic w porównaniu z wyżej wymienionymi nacjami.

anakin

2013-03-06, 23:12
szkoda faceta.. Mgr Inż i mieszka na ulicy. Gdybyście każdego bezdomnego spytali to co 10 miałby wysokie wykształcenie ale im w życiu nie wyszło.. naprawde szkoda..

ddss

2013-03-06, 23:13
Ten człowiek jest sto razy ponad wami pie**olone rasistowskie gimbusy
przetrwał radził sobie jak mógł zmieniał stany studiował w polsce aż go życie doj***ło.

A wy co ?

Siedzicie ciepło przy j***nym monitorku i tylko wszystko opie**alacie jak wam to wszystko nie pasuje
ale przyjdzie na was czas.

Luis

2013-03-06, 23:17
ja bym go przygarnęła pod swój dach. Przynajmniej darmowy ;D

ddss

2013-03-06, 23:22
"Wiem, że nie lubicie osób o tym kolorze skóry"

A przpraszam co ma kolor skóry do lubienia ?

Znasz tego szłowieka albo innego czarnego bo znam paru bardzo fajni ludzie tacy sami jak my a często lepsi
tylko ku*asy i penery mają coś do czarnych .

MapeT8

2013-03-06, 23:23
Jak to powiedział mój nauczyciel fizyki, w Polsce teraz poziom magistra daje dużo, ale jeśli zrobisz kurs na wózek widłowy...

PLpunk

2013-03-06, 23:33
Magister, inżynier i bezdomny .... ja pie**ole
j***ć te studia, za porządną robotę się wezmę ... rowy kopać czy coś :/

Tyszak

2013-03-07, 00:01
ha pamiętam jak byłe mały (7lat) to wyleciałem do u.s.a na wakacje i stałem w chińskim sklepie po batona i jakieś czarne mendy wperdoliły sie w kolejkę i zaczeli mnie wyzywać (potem spytałem siostry co to za słowa były) a najśmieszniejsze było to że dostali wpie**ol od właściciela sklepu mopem i od tej pory nienawidzę czarnych

je...........es

2013-03-07, 00:05
Nie wytrzymał psychicznie na stacji benzynowej no k***a mać.. Nie dość, że go nasze państwo wyszkoliło to później sp***olił za granice, a jak zaczęło go napie**alać to wrócił do Polski. Tak mu k***a źle to niech wypie**ala, widać i tak tu jako bezdomny ma lepiej niż u siebie. Żyd, murzyn, cygan czy polak jak się nie będzie chciało robić to z pustego i salomon nie naleje.
Widać bardzo dobrze mu się żyje na koszt społeczeństwa, ma komputer, zainwestuje w internet i będzie sobie czytał jak to zapie**alacie po 14h dziennie i macie niewiele więcej od niego i po ch*j się dalej kształcić po ch*j próbować - sory mam depresje. Tacy ludzie powinni dostawać solidnego kopa w dupe to by się ruszyli ale co tam dostaną zasiłek, uciułają na piwko i tak będą sobie przeżywać życie.
Swoją drogą, żeby człowiek się musiał tłumaczyć pod krytyką, że nie jest rasistą jest już k***a śmieszne, za niedługo dojdzie do tego, ze jak napisze komuś o innym kolorze skóry żeby poszedł do pracy zostane uznany za rasiste.

grsowy

2013-03-07, 00:09
Skupiacie się nad złym problemem..
Koleś wpadł w depresję i z tego powodu jest bezdomny. To naprawdę bardzo ciężka przypadłość i rujnuje ona życie.
Tracisz całkowicie kontakt ze światem, wszystko staje się bezsensowne. Szukanie pracy, wstawanie z łóżka, ubieranie się, rozmawianie z kimkolwiek.. i ta cholerna samotność połączona z całkowitym brakiem chęci rozmawiania z kimkolwiek..
Cieszę się, że miałem dobrych przyjaciół, którzy mnie ciągle gdzieś wyciągali, bo skończyłbym bardzo podobnie
Współczuje chłopu.

gitarzysta6662

2013-03-07, 02:41
bardzo milo sie go sluchalo, szkoda mi kolesia bo zagubiony jest jak cholera.