18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowoczesna Szwecja

Wiewór • 2018-08-31, 11:46
Prosty komiks wyjaśniający jak jeden z krajów będący kiedyś niemal rajem na Ziemi, przodujący nauką we wszystkich dziedzinach, zaawansowaną technologią, bezpieczeństwem i jakością życia wdrożył plan swojego upadku w dwa pokolenia.


Wiewór

2018-08-31, 11:54
Po prostu mi się spodobało :) Pośmiałem się do tego :)

freaky

2018-08-31, 12:00
Aż dziw, że jeszcze nie dobrali się do krzyża umieszczonego we fladze.

Ale u nas w szkole podstawowej też idą z duchem postępu. Podręcznik „Olek i Ada” dla 6 latków poziom B+, wydawnictwo MAC :roll:


poligon6

2018-08-31, 12:01
Szwedzi zaczynaja migrowac do Polski.

http://radioszczecin.pl/1,364412,szwedka-ktora-wybrala-szczecin-zaczelam-odczuwac

Znam Norwega, który zaczyna powoli klimatyzowac się w Polsce, kupił mieszkanie, domyka firmę w Norwegi i zacznie mieszkac na stałe. jedyne na co narzeka w Polsce to bariera jezykowa, jest za stary na nauke Polskiego, a z sasiedztwa mało kto mowi po angielsku w jego wieku.

Najzabawniejsze ze wprowadził sie obok dzielnicy gdzie mieszkaja patusy, i jest mała kolonia cygańska, i mówi ze jest bardzo spokojnie, czesto chodzi tam na spacer oglądac stare kamienice gdzie ADM-y umieszczaja patusów :-) .

nowynick

2018-08-31, 12:04
Rebeliant_ZPF napisał/a:


Szkoda mi Szwedów, których poznałem, a którzy nie mogą publicznie się temu sprzeciwić, bo stracą wszystko co im jeszcze pozostało.



Nie mogą czy nie chcą? Okaże się na dniach. 9 września 2018 będą mieli wybory parlamentarne. Jeśli znowu wygrają komuchy to nikt nie ma prawa Szwedów żałować.... ani szanować...

Bardzo duże poparcie ma alternatywa dla Szwecji, która obiecała wykopać wszystkich nielegalnych i legalnych, którzy żyją tylko z zasiłków (czyli większość). Imigranci stanowią tam 20%, chyba dożyjemy ciekawych czasów :mrgreen: Aha jakby ADF nie miała pomysłu jak to wszystko rozwieźć do kraju pochodzenia (przy tej liczbie to będzie k***a graniczyło z cudem) to podpowiem: macie co najmniej kilka niezamieszkałych wysp. Dajcie imigrantowi siekierę, parę nasion i niech se radzi.

PS nie zapomnijcie zamontować kamer i zróbcie streema live na YT. Robocza nazwa Mad Max Live!, ale może wpadniecie na coś lepszego :D

komin321

2018-08-31, 12:28
Jak zwykle propaganda rasistowskiej polski,,,

freaky napisał/a:

U nas w szkole podstawowej też idą z duchem postępu :roll:

Obrazek



No nie powiesz mi ze ten podrecznik to cos zlego... jezeli tak uwazasz to zaczy ze zyjesz czasami sredniowiecznymi.. dzieci od malego powinny uczyc sie tolerancji do obcych ras, narodow, zeby nie wyrastaly na szowinistow czy nawet nacionalistow... To oczywiscie nie znaczy ze chce miec w Polsce co drugiego ciemnego koloru skóry czlowieka ale z drugiej strony gdyby tak było to tez by mi to nie przeskadzalo. a wiesz dlaczego ? bo jestem tolerancyjnym czlowiekiem... dzieci uczac sie tolerancji od malego beda mielay latwiej w zyciu... bo takiego mieszania sie ras i narodowossci jak na zachodzie, nie unikniesz chcbys ile hejcil na necie.... tutaj widze pokolenie ktore uczylo sie w szkole czy to w zyciu jeszcze ze jaka to polska nie byla i nie jest wielka itp a murzynek babmbo to jakis dziwak... i mamy teraz faszystow na ulicach i hejterow na internecie.... nie uwazacie ze swiat bylby lepszy gdyby nie wasze (pisze ogolnie) szowinistyczne zapedy ???

Wiewór

2018-08-31, 12:34
freaky napisał/a:

Aż dziw, że jeszcze nie dobrali się do krzyża umieszczonego we fladze.

Ale u nas w szkole podstawowej też idą z duchem postępu. Podręcznik „Olek i Ada” dla 6 latków poziom B+, wydawnictwo MAC :roll:

Obrazek


No tak. W polsko katolickiej Polsce to jest nie do pomyślenia, żeby uczyć szacunku do innych i to jeszcze do żydków!

freaky

2018-08-31, 12:42
@komin321, @Abraxus,

Śpieszę z wyjaśnieniem kontrowersyjnego fragmentu. "Dla Kalima, Abdula i Abrahama Polska to spokojny kraj. Tutaj własny dom, posiłki, zabawa. Tutaj nie ma wojny, nie ma walk - jest spokojne życie." - A dlaczego?

Bo w Polsce nie ma Kalima, Abdula, Abrahama i ich kolorowej kryminogennej rodzinki...

nowynick

2018-08-31, 12:43
W obrazku brakuje mi info o tym, że pracują, poza tym jest zasadnicza różnica między tymi co się ubiegli o azyl w danym kraju i go dostali po jakiejś weryfikacji a tymi co szturmują Europę

poligon6

2018-08-31, 12:53
komin321 napisał/a:

No nie powiesz mi ze ten podrecznik to cos zlego... jezeli tak uwazasz to zaczy ze zyjesz czasami sredniowiecznymi.. dzieci od malego powinny uczyc sie tolerancji do obcych ras, narodow, zeby nie wyrastaly na szowinistow czy nawet nacionalistow... To oczywiscie nie znaczy ze chce miec w Polsce co drugiego ciemnego koloru skóry czlowieka ale z drugiej strony gdyby tak było to tez by mi to nie przeskadzalo. a wiesz dlaczego ? bo jestem tolerancyjnym czlowiekiem... dzieci uczac sie tolerancji od malego beda mielay latwiej w zyciu... bo takiego mieszania sie ras i narodowossci jak na zachodzie, nie unikniesz chcbys ile hejcil na necie.... tutaj widze pokolenie ktore uczylo sie w szkole czy to w zyciu jeszcze ze jaka to polska nie byla i nie jest wielka itp a murzynek babmbo to jakis dziwak... i mamy teraz faszystow na ulicach i hejterow na internecie.... nie uwazacie ze swiat bylby lepszy gdyby nie wasze (pisze ogolnie) szowinistyczne zapedy ???



Ale za przeproszeniem pie**olenie. Oczywiście ze ten podrecznik jest zły.

1. w kraju Abrahama nie trwa walka, tylko normalna wojna gdzie obie strony sa siebie warte.

2. Polska to spokojny kraj i by takim pozostała tata Abrahama, Abdula, kalima i ich pomiot musza zostac u siebie.

3 Tolerancja to ostatnia cnota umierajacej cywilizacj, pisał Arystoteles, jakos bardziej mu wierze niz tobie i reszcie lewackiej bandy. Uczac dzieci tolerancji uczymy ich słabosci i nadstawiania dupy, pewnie też dzieci maja się uczyć że gejoza jest normalna.

Jak skonczył zachód widzimy na własne oczy i twoje słodkie pie**olenie o rasistach i faszystach spływa po mnie, jak bajki o Cioci Gasce. W zyciu trzeba byc realista , jezeli realizm nazywa sie faszyzmem w/g lewaków to niech tak bedzie. Tylko szkoda jednego ze takie mety pokroju PiS musiały dojść do władzy by plewić "toleruchów".

Abraxus napisał/a:

No tak. W polsko katolickiej Polsce to jest nie do pomyślenia, żeby uczyć szacunku do innych i to jeszcze do żydków!



Wiekszy szacunek mam dla zwierząt gdyz te jakos układaja sobie zycie czy to w stadzie czy to na wolności. Kalim, Abdul, i Abraham niech zapierdzielaja do roboty by poprawić byt u siebie, wtedy zasłuza na szacunek który nie spada z nieba. Inaczej sa zwykłymi pasozytami.

Wiewór

2018-08-31, 13:43
Spokojnie bo nie ma Żydów? A co niby oni takiego złego robią? Przecież oni należą do kultury zachodniej.
Dla mnie tylko zdanie o Abrahamie to ściema bo żaden Żyd nie chce mieszkać w Polsce po tym jaki los im zgotowali Niemcy i jak im w tym ochoczo pomagali Polacy.
Nie pie**olcie, że każdy imigrant jest zły. Wdupcacie kebaby u arabusów, żrecie ryż u kitajców i równocześnie napie**alacie na imigrantów...
Problem Europy wynika z polityki otwartych granic. Wpuszcza się ludzi bez limitów, bez sprawdzania, pozwala się, żeby przechodzili przez zieloną granicę. Jak się zamknie granicę to ją forsują a służba graniczna nic nie robi. To jest źródło problemu.

Powinny być zasady jak w USA i Kanadzie. Każdy ma złożyć wniosek o wizę i być prześwietlony. Odmowa wizy dla zamieszanych w terroryzm i przestępców kryminalnych.
Jak ktoś nie ma papierów, żeby się wylegitymować to odmowa.
Priorytetowo należało by dawać wizy cennym imigrantom czyli inteligencji, wykwalifikowanym robotnikom. Niewykształceni, bez doświadczenia i kwalifikacji na koniec kolejki. Wpuszczać tylko tyle, żeby zapełnić roczny limit.
Po drugie każdy ma przechodzić z papierami przez granicę. Na granicy sprawdzanie dokumentów i stanu zdrowia oraz tego co przenoszą. Brak dokumentów to nara i zawracamy.
Jak próbują skakać przez siatkę to strzelać z ostrej amunicji. Granica jest święta.
Po trzecie deportacja wszystkich nielegalnych i kryminału na zasadzie, że zbiera się ich w ośrodkach dla nielegalnych i raz w miesiącu wsadzać w samolot pod eskortą i wywozić do krajów macierzystych.

Trzy proste zasady i nie było by takiego bagna w Europie.

~Velture

2018-08-31, 13:48
Wy się k***a cieszcie, że kiedy Angel przyszedł do mnie z Centem i prosili abym was zbanował w p*zdu to byłem wspaniałomyślny i was oszczędziłem.

freaky

2018-08-31, 14:02
@komin321. Przykro patrzeć jak ledwo pełnoletni człowiek ma skrzywiony obraz rzeczywistości i strach pomyśleć do czego doprowadziłaby indoktrynacja 6 latków, o których wspomniałem. Zauważ, że szowinizm, który tu zarzucasz jest znamienny dla islamskich grup wyznaniowych, a taka postawa ma pełne oparcie w ich religii- jihad. To co dzieje się na zachodzie jest pokłosiem bezmyślnej polityki asymilacji obcych i skrajnych kultur oraz absolutnego ignorowania agitowanej przez nich mizoginii, nawoływania do śmierci dla "niewiernych" i ogólnej pogardy dla natywnego narodu, wyraźniejszych wraz z postępem napływu tego tałatajstwa. I wbrew pozorom podziwiam różnorodność i cenię sobie różne kultury. To właśnie dla ich dobra uważam, że nie powinny się mieszać, bo stracą to co atrakcyjne.

krasnal_hałabała

2018-08-31, 14:27
Uwielbiam te wasze polityczne i religijne gównoburze, myślę że admini powinni założyć park rozrywki w którym byłby Bar pod p*zdą w którym siedzieliby Abraxus, Velture, Eturlev, Jaszczuro, TB303, Hal, janlew i poligon, piliby wódkę i kręciliby gównoburzę ku uciesze publiczności a admini sprzedawaliby bilety a Człowiek Skorupiak opowiadałby jak służył z nimi w Armii Napoleona (oczywiście tylko w swoim umyśle).

poligon6

2018-08-31, 14:29
komin321 napisał/a:

takie "gadanie" stosuja te "zle" odlamy islamu, o ktorych sami moi znajomi ktorzy sa muzulmanami mowia ze sa to "zli ludzie". Ja osobiscie nie sppotkalem jeszcze muzulmanina tego typu jakcy sa opisywani w niektorych polskich mediach a nie mieszkam w polsce od 4 roku zycia..



Piekne bajki piszesz, podobnie było na Wołyniu, była wzgledna zgoda az przyszli "źli Ukraincy" i namówili tych dobrych do przybijania polskich niemowlat do płotów. Muzułmanie dziela sie na tych co zabijaja i na tych co ich popierają. Wszelkie zamachy muslimów dokonane prze ich ziomków i przez muslimów komentowane to incydenty, a jak rodowity europejczyk sie odwdzięczy to faszyzm i barbarzyństwo. Ładna sieke masz ale przy twojej orientacji to naturalne, łykasz lewackie bzdety jak indor kluchy.

Cytat:

Uwielbiam te wasze polityczne i religijne gównoburze, myślę że admini powinni założyć park rozrywki w którym byłby Bar pod p*zdą w którym siedzieliby Abraxus, Velture, Eturlev, Jaszczuro, TB303, Hal, janlew i poligon, piliby wódkę i kręciliby gównoburzę ku uciesze publiczności a admini sprzedawaliby bilety a Człowiek Skorupiak opowiadałby jak służył z nimi w Armii Napoleona (oczywiście tylko w swoim umyśle).



Dobra gównoburza nie jest taka zła czasami rozwija sie w kałszkwał :-) .