18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowi europejczycy atakują dziewczynę

TT4 • 2016-12-13, 04:03
Negatywne skutki polityki globalnej. Gdzieś w Europie jak tak dalej pójdzie tylko z nazwy.



Także Arka Gdynia niby k***a, świnia ale smroda pogoni. Szczecin, Rogów, Zduńska Wola z reszta też :ok:

OxY

2016-12-13, 21:08
T-Will napisał/a:

Zawsze marzyłem, żeby być świadkiem takiego zdarzenia. Mógłbym sobie bez wyrzutów sumienia ponapie**alać tych brudasów.


ta, pewnie gówno byś zrobił...

po udanym katowaniu ciapatameu na morde :megalol:

Xa...........ii

2016-12-13, 21:18
Oglądam jednym okiem filmik a drugim czytam podpis i widzę jak biją dziewczynę i czytam napis 'Szczecin' i już się we mnie zagotowało, że sk***ysyństwo przyszło już do nas :amused:

Zabijator

2016-12-13, 22:05
Każdy policjant powinien odbyć roczny staż w USA, nauczył by się tam 2 najważniejszych słów: "stop resisting" i "shot fired" i świat był by lepszy!

Marcino_s_30

2016-12-13, 22:12
Lepiej by było wynająć policjantów z USA. Oni zrobili by szybko porządek :mrgreen:

bollol_stern

2016-12-13, 22:26
BigCohones napisał/a:

Z filmiku nie wynika jak to się zaczęło. Ale wygląda mi to że silą ją w bramę nie zaciągnęli.
Z początku rozmowa, potem szarpanina. Jaka laska idzie z brudasami w bramę?
Albo k***a albo zachciało jej się kolorowego ubogacenia...
Tak czy śmak niech ginie.



Możesz mi wyjaśnić, co takiego musi się stać, żeby jeden tym kopał dziewczynę w głowę, drugi ją trzymał i rozpinał spodnie i żeby to było ok?

Jakie znaczenie, ma to co było wcześniej w tej sytuacji? Jeśli masz taki sposób myślenia, to naprawdę gardzę tobą.

Miała za krótką sukienkę, zbyt piżmowe perfumy, za ostry makijaż czyli można...

Zrozum, że jeśli kobieta powie nie to znaczy nie, obojętnie w jakich warunkach i czasie. To jest właśnie zachowanie cywilizowanych ludzi, tym bardziej Polaków, gdzie jeszcze istnieje etos szacunku do kobiety, nie zniszczony przez trzecią falę feminizmu.

masterwow

2016-12-13, 23:06
jeden chyba dobierał się do cycków a ten z początku filmiku poleciał po gliny.

AN...........or

2016-12-13, 23:19
To jest zgodne z ich religią, ci piepszeni rasistowscy policjanci powinni isc do pierdla za to że ich gonili

Wojtazzzz

2016-12-14, 00:42
k***y i świnie masz w swojej rodzinie. TAG.

marecky86

2016-12-17, 15:07
O co chodzi z tym kolesiem ubranym na zielono co podpie**ala telefon?