18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe play station

Plecionkarz • 2013-02-22, 12:11
Ktoś postanowił zrobić sobie jaja z tego jak twórcy konsoli spuszczają się nad jej innowacyjnymi rozwiązaniami.



Jak ktoś nie zna angielskiego to i tak może obejrzeć bo facet mówi śmiesznym głosem. ;-)

bo...........ę

2013-02-23, 11:59
asdefo napisał/a:

zaprezentowania mu twojej hipsterskiej wyższości.


asdefo napisał/a:

trzeba napinkę jebnąć jakim to się jest wspaniałym hipsterę.


Coś tak się do hipsterów przyj***ł? Kiedy wracam zj***ny po pracy, sam chcę zapie**olić paru zombiaków a nie patrzeć jak robi to jakiś mój kolega. Świadomych konsumentów - tylko tego mi potrzeba. Ludzi, którzy przed zakupem zastanowią się nad za i przeciw. Za kwotę jaką zaśpiewają za te PS4 na 100% będzie można kupić kompa o specyfikacji dalece odbiegającej od tej z konsoli a komputer to komputer.

PS. Niewiele trzeba, żeby cię zachwycić. Ja się jaram czymś, co popchnie technikę naprzód jak, np lampy ksenonowe w smartfonach, nowe zastosowania NFC, Google Glass, hologramy i transce... k***a przezierne wyświetlacze. Pewnie jesteś z tych, co to kupują nowego srajfona w ciemno 1 godzinę po premierze.

<smutno>

korinogaro

2013-02-23, 12:16
Dość trafnie to podsumowali.

Shymeq

2013-02-23, 12:32
A ja sobie gram na PS1 i dużo lepsza grywalność niż na nowych konsolach ;)

slannesh

2013-02-23, 18:27
ŁAAAAAAAAŁ nowa konsolaaaa będę grau w CoDa i Kilzona nowym padę z taczskrinem.
A i jeszcze ta grafika, jak na pc zprzed 3lat ....


ŻAL

Ja zamiast konsoli wolę starego poczciwego blaszaka i normalną mysz.
Jak chcę pograć w coś "bijatykowatego" to podłączam pada pod PC i luz.

Jaranie się ps4 jest trochę jak jaraniem się nowym iphonem (niby nowe a jednak nic nowego...)
Oczywiście bebechy lepsze niż w starym sprzęcie, ale mimo wszystko jakoś nie widzę szału

PS. aha, dla hejterów i fanboyów konsol.
Ja wyrażam tylko swoją opinię!!

Dantemay3

2013-11-30, 18:51
Mam PS4 już od ponad tygodnia i absolutnie nie narzekam. Share wciskam jedynie jeśli chce zrobić screen'a z gry.. bo mam identyczne problemy co "Birgirpall" :-D