18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe play station

Plecionkarz • 2013-02-22, 12:11
Ktoś postanowił zrobić sobie jaja z tego jak twórcy konsoli spuszczają się nad jej innowacyjnymi rozwiązaniami.



Jak ktoś nie zna angielskiego to i tak może obejrzeć bo facet mówi śmiesznym głosem. ;-)

bo...........ę

2013-02-22, 13:47
Social button - ja pie**olę. Nie wiem jak w innych krajach ale w Polszcze jakbym choć raz użył tego przycisku i podzielił się ze znajomymi swoim wynikiem z jakiejś gry oznaczyliby mnie jako spamera a w końcu wyj***li ze znajomych (sam bym tak zrobił). Kogo to k***a obchodzi, że zbudowałeś 5 karmników dla ptaków w jakiejś grze? Mam taką tezę, że aplikacje społecznościowe są tworzone przez ludzi, którzy nie mają znajomych.



k***aaaaaaa! Żeby te PS4 miało coś rewolucyjnego a tu tylko (może dla nich aż) lepsze bebechy. Do tego Blizzard wypuszcza swoje adopcyjne dziecko Diablo3 na konsolę :homer: Zamiast skupić się na ludziach, których już mają (wiernych fanach), dając im tego czego chcą, słuchając feedback'u i reagując na niego to oni wojują nowy rynek z drewnianym mieczem w dłoni. BlizzardNorth się w grobie przewraca.

PS. Słuszna przeróbka całego tego konwentu. Zawsze patrzę z podziwem na reakcje widowni, która dostaje wręcz orgazmu przy takich prezentacjach myśląc tylko o tym, że "nowe" jest zajebiste, bo jest "nowe".

Mathiuser

2013-02-22, 16:09
Nowa generacja: dostępna już od kilku lat na komputerach. Poza tym jak można robić oficjalną zapowiedź playstation 4 bez k***a pokazania chociaż modelu ps4. Mogliby jak MS poczekać z tym i pokazać na lato zapowiedzi itd. No cóż narazie następna generacja konsol strasznie mnie zniechęca i jeżeli nie będzie na nią jakichś sensownych gier to ją pominę.

HotSzot

2013-02-22, 17:30
Gosciu co spiewa mnie rozpie**olil.

Muzz

2013-02-23, 03:04
Premiera PS4 = w końcu kupię PS3 za normalne pieniądze :amused:

asdefo

2013-02-23, 03:30
@bobrełę
Tam nie ma social button. Jest "Share". Nikt ci też nie każe spamować karmikami twoich znajomych. To jest przycisk, który pozwoli ci np zobaczyć dokładnie to w co gra ktoś z twoich "znajomych" (chociażby dlatego, że dorwał jakiś ciekawy tytuł), i nie w formie informacji tekstowej, że właśnie wybudował karmik, tylko oglądnięcie na ekranie tego co się dzieje... dając ci przy tym możliwość zaprezentowania mu twojej hipsterskiej wyższości.

To też opcja nagrywania tego co ty robisz. I znowu - jak jesteś fanem klocucha to pewnie nie ogarniesz, ale bardziej rozgarnięci dostosują przekaz do docelowego odbiorcy.

No i last but not least - społecznościówki mają być całkiem opcjonalne, ale co tam - trzeba napinkę jebnąć jakim to się jest wspaniałym hipsterę.

sc33

2013-02-23, 03:48
Jedyny powod dla ktorego zamienil bym ps3 na ps4 to roznica w grafice. Wydaje mi sie, ze cos na pewno poprawia graficznie czworke tylko tak jak mowie to mosi byc spora roznica, a i mam nadzieje iz nie bedzie szajsbuka w nowym Play Station bo jebne.

kaelem

2013-02-23, 03:50
Plecionkarz napisał/a:



Jak ktoś nie zna angielskiego to i tak może obejrzeć bo facet mówi śmiesznym głosem. ;-)



Ja pie**olę ale śmieszny głos :lol:

guiches

2013-02-23, 04:08
"Boys with beards" best

kufer111

2013-02-23, 04:19
dobra rozkmina jeśli sony dalej bedzie podążać w tym celu to ps
four bedzie tymczasowym PC a PSN bedzie płatne jak steam więc dalej ludzi bedą r*chać na kase

Radysh

2013-02-23, 04:51
Niech wypie**ala in the dżungle. pie**olony, spedalony, gej. Lektorowy.

xXDoggXx

2013-02-23, 05:47
I don't fucking know what's going on. What was I talking about?! Koleś rozpie**ala system :D

RexDex

2013-02-23, 07:29
Już im trochę odpie**ala. Wymyślanie na siłę "rozwiązań" i wmawianie wszystkim, że są zajebiste i potrzebne. Taki sam fail jest z Vitą - nasrane touchscreenów, kamerek, pierdół z których ciężko skorzystać . Oczywiście na resztę bebechów już przyżydzili - procesor 300 MHz i bateria umierająca w ciągu dnia (jak się nie gra). Sony już dawno straciło kontakt z rzeczywistością i niestety zapowiedź PS4 to potwierdza. ch*j im w dupie moim zdaniem - powinni upaść, ktoś z lepszym pomysłem wejdzie na ich miejsce.

Tafariel

2013-02-23, 08:28
@bobrełę - takie czasy nastały, że ludzie myślą "nowe = lepsze" a jakoś jest masa przykładów, że tak nie jest :P Co do Blizzard North to właśnie za czasów kiedy oni pracowali w Blizzardzie to wychodził mega gry :P Po tej j***nej fuzji z Activision (ch*j wie po co przecież kasy i tak mieli od zaj***nia) nastawili się na wyciąganie kasy z graczy :/

Spiddy

2013-02-23, 09:55
k***a, obejrzałem od początku do końca. Nie byłem pewien czy kupować PS4. Teraz wiem, że MUSZĘ!