18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe auto za free

dr_dex • 2016-12-09, 23:24
Chcesz mieć fajne auto ale nie masz kasy ? A może bank ci powiedział zebyś sp***alał bo i tak nie dostaniesz kredytu ?

Nie łam się i zainspiruj metodami, które były stosowane przez poprzednie pokolenie



ps: jeśli rzeczywiscie mercedes ich podj***ł z tymi listami to ch*j mu w dupe, denuncjatorowi j***nemu ...

Me...........l.

2016-12-09, 23:38
Zastanawiam się, co jest bardziej żenujące, takie żebractwo w korespondencji, w dodatku o nowego Mercedesa, i jeszcze to zajebiste uzasadnienie " bo przecież tyle ich produkujecie " haha, czy to, że Mercedes Polska czy jak im tam polecieli z tą sprawą do mediów, zamiast wyj***ć listy do kosza i zapomnieć o sprawie. :D

kokos_123

2016-12-09, 23:47
Pff teraz zasypują mailami i wiadomościami na portalach społecznościowych, że matka z dzieckiem itp i żeby oddać za darmo

hellbwoi

2016-12-09, 23:56
Komuno wróć.. tak wielu chciałoby powrotu do tych wspaniałych czasów.

CichaWoda

2016-12-10, 00:22
podbieranie spod ziemi ropy dzisiaj tez ma miejsce przez ruskich :D więc nic sie nie zmieniło

longlong7

2016-12-10, 00:36
wyślijmy listy po nowe auta!!!!

Selvanas

2016-12-10, 00:58
Menthol. napisał/a:

Zastanawiam się, co jest bardziej żenujące, takie żebractwo w korespondencji, w dodatku o nowego Mercedesa, i jeszcze to zajebiste uzasadnienie " bo przecież tyle ich produkujecie " haha, czy to, że Mercedes Polska czy jak im tam polecieli z tą sprawą do mediów, zamiast wyj***ć listy do kosza i zapomnieć o sprawie. :D



Naprawde myślisz, że te listy dotarły do adresata? Cenzura działała i nikt w mercedesie nawet nie spojrzał na koperty. Wszystko przejmowala wladza ludowa.

Ten film służył tylko i wyłącznie po to, aby napietnować ludzi którzy pisali te listy, aby nikt inny nie ważył się pisać podobnych, bo przecież w Polsce Ludowej żyło się dostatnio, a ci co piszą listy do merola to cebulaki.

vass

2016-12-10, 01:19
maciekmidian dokładnie, te listy nigdy nie przekroczyły granicy Polski.
A w Mercedesie nawet by ich nie czytali tylko od razu kibel, bo by pomyśleli, że to prowokacja.

Erni90

2016-12-10, 03:14
wstyd. Ten co naprawdę potrzebuje nie żebra tylko działa by coś mieć ot co taka prawda

Goliard

2016-12-10, 11:18
@up

Znając realia PRLu listy faktycznie nigdy nie doszły do koncernu, ale jednocześnie wątpię, aby to były prawdziwe prosby. Raczej zagrywka aby zdyskredytowac żebraczy konsumpcjonizm i zażenowac publikę, o czym swiadczy fakt, ze takie gówno pokazali w DT.

yuzik

2016-12-10, 18:01
Menthol. napisał/a:

Zastanawiam się, co jest bardziej żenujące, takie żebractwo w korespondencji, w dodatku o nowego Mercedesa, i jeszcze to zajebiste uzasadnienie " bo przecież tyle ich produkujecie " haha, czy to, że Mercedes Polska czy jak im tam polecieli z tą sprawą do mediów, zamiast wyj***ć listy do kosza i zapomnieć o sprawie. :D



Typowe lewackie myślenie - tyle macie to dajcie mi jeden bo mi się należy. Ja pie**ole, jak tak można ?

Presty

2016-12-10, 22:22
Mam mercedesa służbowego.
Nie różni się jakością od reno czy fijata.
jakość Mercedesa była 20 lat temu, dziś to legenda.
Bajka.

czarenio

2016-12-10, 23:06
Presty napisał/a:

Mam mercedesa służbowego.
Nie różni się jakością od reno czy fijata.
jakość Mercedesa była 20 lat temu, dziś to legenda.
Bajka.


No tak, na przykład taka s klasa jest na równi z fiatem pandą :roll:

Loaloa

2016-12-11, 00:40
Mój kolega z pracy zajmował się tymi listami w latach osiemdziesiątych. Jak się tego trochę uzbierało, to robiliśmy sobie malą imprezkę z alkoholem, zagrychą i czytaniem tych wypocin. Cośmy się uśmiali, to nasze.

Co do nadawców - trzeba było tę hołotę jakoś ustawić do pionu. Jak ktoś miał złożony wniosek o paszport, to już go nie miał; jak czekał na przydział mieszkania - sru na koniec kolejki; premie i nagrody w zakładzie pracy też się szły j***ć.

tranzystor

2016-12-11, 01:10
hellbwoi napisał/a:

Komuno wróć.. tak wielu chciałoby powrotu do tych wspaniałych czasów.



Przecież już następuje powrót komuny, wiadomości nie oglądasz? Niektórzy daliby sobie rękę odrąbać, żeby inny miał gorzej.