18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe auto a coś rzęzi

Flodzia • 2020-12-11, 16:51

Zagadka wyjaśniona :-D

Arathnmor

2020-12-11, 22:24
djpyza napisał/a:

gorszego gówna nie można już wrzucać ?



Nie prowokuj...



KebabRemover

2020-12-11, 22:28
na bank to ten pies, widze ze 2 osoby wczesniej przede mna o tym wspomnialy. widać śmierć w oczach psa a 3 osoby zobaczą jego agonie a w tym samym czasie 10 000 zaśmieje sie jaki śmieszny pies dyszy. scena jak z najnowszego Jokera "to społeczeństwo decyduje co jest śmieszne a co nie" i szczerze bardziej bym się uśmiał z obcinanego ku*asa pedofila niż z takiego duszącego się i cierpiącego niewinnego psa a 99% społeczeństwa powie że to ja jestem pie**olniety xD

Cezar87

2020-12-11, 22:31
Spojrzcie na wlasne tematy , a no fakt nie ma ich. Sadol uczy sadol bawi, a jak chcecie cos mocnego zapraszam na harda .

KebabRemover

2020-12-11, 22:38
haha smieszne ze ja sam skapnałem się o tym temacie mieszania ras dopiero jak gdzies to w necie wyczytałem, a wystarczy spojrzec na tego psa, krótkie kończyny nie stworzone do szybkiego biegu, wielkie cielsko nieproporcjonalne do kończyn i nie ułatwiające szybkiego biegu, krótki pysk nie stworzony do łapania, rozszarpywania i zabijania innej zwierzyny. coś takiego by nie przetrwało w naturze, to mutant stworzony sztucznie i dokarmiany ku pociesze jego właścicieli co śmieją się patrząc jak on się dusi co jakiś czas. to ta rasa co o niej czytałem że sztyczne genetycznie psy mają poważne problemy zdrowotne a większość ludzi tego nie wie a jeszcze śmieją się na widok jak pies dostaje zawału co kilka minut

Cezar87

2020-12-11, 22:39
KebabRemover napisał/a:

na bank to ten pies, widze ze 2 osoby wczesniej przede mna o tym wspomnialy. widać śmierć w oczach psa a 3 osoby zobaczą jego agonie a w tym samym czasie 10 000 zaśmieje sie jaki śmieszny pies dyszy. scena jak z najnowszego Jokera "to społeczeństwo decyduje co jest śmieszne a co nie" i szczerze bardziej bym się uśmiał z obcinanego ku*asa pedofila niż z takiego duszącego się i cierpiącego niewinnego psa a 99% społeczeństwa powie że to ja jestem pie**olniety xD



Kolego luzuj piesek sie nie dusi te rasy tak maja ze jak jada samochodem i im sie obraz szybko przemieszcza to mysla ze biegna ;) Te wieksze chociaz leb przez szybe wystawia i zadowolone :D

Budrys2000

2020-12-11, 22:39
Cezar87 napisał/a:

Spojrzcie na wlasne tematy , a no fakt nie ma ich. Sadol uczy sadol bawi, a jak chcecie cos mocnego zapraszam na harda .



Na hardzie lobby gejowskie ewentualnie jedzenie kupy :roll:

KebabRemover

2020-12-11, 23:09
Cezar87 napisał/a:

Kolego luzuj piesek sie nie dusi te rasy tak maja ze jak jada samochodem i im sie obraz szybko przemieszcza to mysla ze biegna Te wieksze chociaz leb przez szybe wystawia i zadowolone



poczytaj o mieszanych rasach psów, ludzie stworzyli sztucznie te rasy i maja one poważne problemy zdrowotne, duszą się , dostają zawału co kilka minut, ogólnie przej***ny męczeński żywot i cały sens ich życia na pocieszanie właścicieli jaki piesek nieporadny i jak zdycha śmiesznie. spójż na tego z filmiku i odpowiedz sobie na pytanie, jak możliwe że taki pies przetrwał ewolucję (kilka tyś lat) jak on nawet myszy/zająca nie upoluje żeby przeżyć. porównaj go z dzikim wilkiem długie kończyny vs krótkie kończyny; smukły tors vs tors nieproporcjonalnie większy niż kończyny; długi pysk do rozszarpywania zwierzyny łownej vs krótki pysk co jedyne co potrawi to wpie**alać mięso z miski bo sam nic nie chwyci co się rusza. i odpowiedz sobie na pytanie wyobraź sobie tego psa nawt 500 lat let jak miałby biegać za sarnami w lesie jak on by miał przeżyć? sztucznie zrobiona rasa dusi się

tak jak ludzkie gatunki homo sapiens i neandertalczyk zyli razem niby neandertalczyk silniejszy a homo sapiens sprawniejsze dłonie i intelekt i zrobił łuk i taktyke wojenna i wybiliśmy neandertalów i tylko nasz jedyny gatunek inteligentny zamieszkuje to planete xD ten pies nie ma prawa przetrwania w naturze

Pralpunkt

2020-12-12, 00:28
Ten portal schodzi na psy

illuminati220

2020-12-12, 04:03
Halman napisał/a:

następny film pułapka na gimbaze...



Oj przestań, czasami trzeba się pośmiać z głupot.

plastic

2020-12-12, 05:56
pies do odj***nia, właściciel też, i ty też

Kamil3l

2020-12-12, 11:35
illuminati220 napisał/a:

Oj przestań, czasami trzeba się pośmiać z głupot.



to weź flodzie i idźcie się śmiać gdzieś indziej