18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa technika podnoszenia ciężarów

~Velture • 2017-07-02, 11:21
Jeśli kiedyś zastanawialiście się w jaki prosty i bezpieczny sposób zmienić środek lokomocji na wózek inwalidzki to tutaj jest filmik instruktażowy.
Niestety gość za mały ciężar dał ale z +10-15kg by dało radę.


konsternacja

2017-07-02, 22:09
to jest ten "słynny" crossfit?

Jo...........er

2017-07-02, 22:19
k***a, aż mnie plecy rozbolały.

cripkillah

2017-07-02, 23:09
Jak chciał robić zarzut to na ch*j łapał sztangę przechwytem ?

wkw4ever

2017-07-03, 10:05
konsternacja napisał/a:

to jest ten "słynny" crossfit?



To są jakieś zawody strong man . Tak się składa że w crossficie technika jest bardzo ważna . Niestety komentarze takie jak Twoje świadczą tylko o tym że całe dnie siedzisz na dupie przed komputerem .

Kibun

2017-07-03, 14:49
Co on k***a chciał zrobić? Nad głowe zarzucić k***a podchwytem? Ja mało wiem bo mało trenuje ale k***a to nawet minimum logiki nie miało

kaka0204

2017-07-03, 18:03
Zj***ni jesteście. To jest axel. Jest dużo grubszy niż normalna sztanga i inaczej się nie da go poderwać, bo wypada z rąk. Mimo, iż wygląda to śmiesznie wykonane zostało prawidłowo.

Dzikiżółw

2017-07-03, 18:33
@up Prawidłowe ?! Niestety w praktyce, "prawidłowe" wykonanie, jak to określiłeś kończy się wypadnięciem, tudzież zmiażdżeniem kręgu i kalectwem. Jeśli ucisk na kręgosłup przekroczy wartość krytyczną lub nie jest wystarczająco skompensowany, ulegają zniszczeniu najpierw płytki graniczne, następnie trzony kręgowe, pozostałe składowe tarcz między kręgowych i trzony sąsiednich kręgów. W skrócie, do urazu po takim "prawidłowym" podnoszeniu może dojść nawet w domu, gdy się schyli po papier toaletowy.

PS. nikt cię nie obrażał ;)

Pozdrawiam