18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa forma inwalidztwa

mygyry • 2020-10-14, 20:57
Ciężko się to ogląda


Je...........ik

2020-10-14, 21:00

Marty79

2020-10-14, 21:07
A później idzie taki jełop do roboty i chce zarabiac po 5 000

plastic

2020-10-14, 21:09
największy pajac z filmu to ten operator kamery. koleś pewnie chętnie poświęciłby cały dzień na dochodzenie dlaczego młody czegoś nie wie, zamiast pokazać mu w 5 sekund jak to zrobić. sam pewnie jest głąbem, którego traktowano adekwatnie i teraz odbudowuje swoje ego.

wyj***łbym jak psa za płot za takie tracenie czasu.

mygyry

2020-10-14, 21:11
plastic napisał/a:

największy pajac z filmu to ten operator kamery. koleś pewnie chętnie poświęciłby cały dzień na dochodzenie dlaczego młody czegoś nie wie, zamiast pokazać mu w 5 sekund jak to zrobić. sam pewnie jest głąbem, którego traktowano adekwatnie i teraz odbudowuje swoje ego.
wyj***łbym jak psa za płot za takie tracenie czasu.



Nie unoś się tak, nikt cię nie rozpozna :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-14, 21:14
Praktykę masz, ucz się.....
Praktyczna nauka zawodu polega na tym, że uczniowi się pokazuje jak i potem wymaga się powtórzenia czynności. W praktyce kończy się to kilkunastoma zjebkami, ale coś z tego wychodzi w końcu. Ambitny i kumaty uczeń obserwując pracę innych również się uczy.
Ja rozumiem, że piętnastolatek nie umiejący używać wkrętarki jest debilem, ale ten nagrywający jest nim również.
20 lat temu byłem we Francji, dał mi Francuz wiertarkę to wierciłem, dał mi szlifierkę kątową, to ciąłem...
Szef nie mógł zrozumieć, że potrafię pracować tymi narzędziami...
Może równamy do Zachodu???

uzumw

2020-10-14, 21:19
Kiedyś miałem bekę z takich ludzi. Dziś nie mam bo to rodzice wychowali takie pokolenie i ludzie którzy coś potrafią w życiu przez takich mają problemy.
To nie jest śmieszne. To jest tragiczne.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-14, 21:20
mygyry napisał/a:

Nie unoś się tak, nikt cię nie rozpozna



Ale on ma rację... Nauka polega na wytłumaczeniu jak i kontroli wykonywanych czynności...
Jak ktoś nigdy nie siedzący za kierownicą pójdzie na kurs, to instruktor każe mu jechać w miasto??? Bez wytłumaczenia co i jak??

Je...........ik

2020-10-14, 21:21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Praktykę masz, ucz się.....
Praktyczna nauka zawodu polega na tym, że uczniowi się pokazuje jak i potem wymaga się powtórzenia czynności. W praktyce kończy się to kilkunastoma zjebkami, ale coś z tego wychodzi w końcu. Ambitny i kumaty uczeń obserwując pracę innych również się uczy.
Ja rozumiem, że piętnastolatek nie umiejący używać wkrętarki jest debilem, ale ten nagrywający jest nim również.
20 lat temu byłem we Francji, dał mi Francuz wiertarkę to wierciłem, dał mi szlifierkę kątową, to ciąłem...
Szef nie mógł zrozumieć, że potrafię pracować tymi narzędziami...
Może równamy do Zachodu???



Dokladnie nic dodac nic ująć

kcm

2020-10-14, 21:31
Odezwał się wiertarki w ręku nie miałeś a k***a debil nie wie że to wkrętarka...

Salieri16000

2020-10-14, 21:32
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja rozumiem, że piętnastolatek nie umiejący używać wkrętarki jest debilem



Wcale nie jest debilem. Może po prostu nie miał nigdy do czynienia z tego typu urządzeniami? Być może ten koleś jest ekspertem w innych dziedzinach życia, bo do tej pory interesował się rzeczami, o których ty nie masz pojęcia?! Czy ty urodziłeś się znając działanie i obsługę wszystkich maszyn i urządzeń? Nie oceniaj książki po okładce...

eliveruss

2020-10-14, 21:32
Chętnie posadziłbym nagrywającego przed komputerem przy otwartym IntelliJ'u i kazałbym mu napisać w języku Java jakikolwiek program/aplikację, którą używa na co dzień, śmiejąc się bez przerwy, że nawet linijki kodu nie potrafi napisać. Albo postawiłbym go przed workiem i kazał napie**alać highkicki, śmiejąc się z tego, że nie potrafi technicznie kopnąć wyżej niż na wątrobę. Można tu wpisać dowolną dziedzinę życia - każdy, k***a, kiedyś coś zaczynał. Śmianie się z tego, że ktoś próbuje, jest jak dla mnie zwykłym wyrazem arogancji i egoizmu. Pójdzie taki sebix do warsztatu u zenka, dostanie umowę na 1/4 etatu, będzie j***ł 200h, dostanie 3000zł za miesiąc, kupi 20 letnią betę po trzech dzwonach, ma się za króla i śmieje się z praktykanta, bo co to, k***a, nie on. On k***a urodził się i wiedział. Wcale nikt mu nie musiał w życiu nigdy nic pokazywać. Pewnie sam szczał na deskę, póki mu ktoś nie powiedział, że trzeba ją podnieść, to teraz się mści na "młodszych" w pracy.

Mgmacius

2020-10-14, 21:33
No coz, kilkanaście (!!!) lat temu mieliśmy w biurze architektonicznym typa, który dopiero tam się dowiedział ze talerze to się myje z obu stron... student architektury a nie jakiś ciul w warsztacie Gumiaka.

Je...........ik

2020-10-14, 21:37
eliveruss napisał/a:

Chętnie posadziłbym nagrywającego przed komputerem przy otwartym IntelliJ'u i kazałbym mu napisać w języku Java jakikolwiek program/aplikację, którą używa na co dzień, śmiejąc się bez przerwy, że nawet linijki kodu nie potrafi napisać. Albo postawiłbym go przed workiem i kazał napie**alać highkicki, śmiejąc się z tego, że nie potrafi technicznie kopnąć wyżej niż na wątrobę. Można tu wpisać dowolną dziedzinę życia - każdy, k***a, kiedyś coś zaczynał. Śmianie się z tego, że ktoś próbuje, jest jak dla mnie zwykłym wyrazem arogancji i egoizmu. Pójdzie taki sebix do warsztatu u zenka, dostanie umowę na 1/4 etatu, będzie j***ł 200h, dostanie 3000zł za miesiąc, kupi 20 letnią betę po trzech dzwonach, ma się za króla i śmieje się z praktykanta, bo co to, k***a, nie on. On k***a urodził się i wiedział. Wcale nikt mu nie musiał w życiu nigdy nic pokazywać. Pewnie sam szczał na deskę, póki mu ktoś nie powiedział, że trzeba ją podnieść, to teraz się mści na "młodszych" w pracy.



Stary co ty porównujesz... To tak jakbys porównywał budowę z klocków lego a budowę promu kosmicznego.... Be sensu