18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowa Dawka wypadków [kilka]

axee • 2011-01-16, 18:08
ale można pie**olnąć :samoboj: :ok***a:
Miłego oglądania sadyści :amused:










balon666

2011-01-17, 09:46
3 filmik- ten łebek został ugodzony combo atakiem (zauważcie jak dostaje jeszcze butem w głowę :D )

Miranda

2011-01-17, 10:18
Ale tutaj sami znawcy są. Ciekawe kim jeszcze i co jeszcze przytrafiło się panu na filmiku nr 4. Jeszcze trochę a okaże się, że to sam Lech K. odprężający się jazdą na rowerku, by godzinę potem polecieć samolotem.

HavoK

2011-01-17, 10:30
za 1 i 2 leci piwo,bo rozbawiły mnie odgłosy które wydają ;] Dobre na początek dnia ^^

czyhanastrychu

2011-01-17, 11:01
Pierwszy filmik 10/10
drugi 9/10
trzeci 6.5/10 + 2 punkty za gościa z aparatem.
czwarty 9/10
piąty 7/10

Wodzu1988

2011-01-17, 11:19
Co do tego samobójstwa to nie wiem ale oglądałem filmik autorstwa jego kolegów na niebanalnej stacji TV4 jakieś 2 lata temu i wypowiadali się ze próbował 2 razy, raz się połamał i leżał prawie pół roku w gipsie potem spróbował jeszcze raz i umarł w szpitalu z powodu licznych ran wewnętrznych. ciekawe co mu rozsadziło od tego wypadku. A tak z 2 strony nie ważne jak było, bynajmniej jednego debila mniej na świecie.

Fat1xD

2011-01-17, 11:25
Fajna muzyczka w ostatnim filmiku. :) Ktoś ma namiary? :D

Smiglo

2011-01-17, 13:40
Może jakiś prof. dr. hab. Fizyk powie mi co gościowi odwaliło w ostatnim filmiku? Ni ch*j do mego pustego łba nie przychodzi nic co by mogło tłumaczyć taki ewenement, no chyba, że jakaś anomalia grawitacyjna.

JustJoke

2011-01-17, 15:57
Własnie, co to za nuta w ost. filmiku?

think666

2011-01-17, 16:14
Miranda napisał/a:

Ale tutaj sami znawcy są. Ciekawe kim jeszcze i co jeszcze przytrafiło się panu na filmiku nr 4. Jeszcze trochę a okaże się, że to sam Lech K. odprężający się jazdą na rowerku, by godzinę potem polecieć samolotem.


Ma imię i nazwisko tego gościa i zamiast sprawdzić sobie w wikipedii woli trollować :homer:

Ruszek

2011-01-17, 16:23
W 3 filmiku nawet w Karola pie**olnął :D

Johnnie

2011-01-17, 17:39
Pierwszy filmik = śmierć
Żebro przebiło płuco.

TestifyMax

2011-01-18, 13:11
Co do 4 filmiku:
Winkelmann, Colin - this super-talented bicycle distance jumper from Greenville, North Carolina was born on February 26, 1976 in Columbus, Ohio. He owned the following distance world records when he died: Ramp to ramp, ramp gap: 85 feet over 13 sport/utility vehicles on a DK bicycle at Paramount Ranch, CA in March 2001; Ramp to ramp, total jump distance of 116 feet, 11 inches, same jump; and Ramp to ramp, clear gap, 79 feet, same jump. His jump over 13 SUVs was also the world record jumping a bicycle over cars. He was a competitor in the X Games, Gravity Games and many other competitions. He was a professional rider, product designer and developer for DK bicycles and a bicycle mechanic. The 29 year old innovator was seriously injured in a crash in late 2004 during a best trick contest at Travis Pastrana's compound where he attempted a jump over a conversion van moving head-on and shattered both ankles, dislocated his left ankle, double dislocated his right ankle, shattered his tibia in the left leg and mangled some cartilage, broke his navicular bone and dislocated two other bones in his left wrist, and fractured his L3 vertebrae. He was just getting back to riding again after months of being bed-ridden and wheelchair bound. Distraught after the breakup between him and his girlfriend which resulted in her leaving, he committed suicide on August 11, 2005 when he started his chopper in the garage and inhaled the fumes. Three days later his friends Alan Cooke and Gary Nichols were curious about his absence, so Gary Nichols went to his house and saw that all the doors and windows were locked, then got into the garage and found Winkelmann's lifeless body there. This heartbreaking event rocked the BMX world to the core. He was a giant of bicycle distance jumping who will be sorely missed.

Rozwiane wątpliwości ?

Wyjaśnie dlaczego chłopaki nie rzucają rowerów, np typ z 1 filmiku leciał w powietrzu było pewne że przypie**oli w ziemię i uwierzcie mi, lepiej do ostatniego momentu siedzieć na rowerze i wylądować na nim na ziemi. W sprzęcie takim jak miał koleś z tego filmu jest damper i amortyzator o niewyobrażalnym skoku, opony też zawsze amortyzują w jakiś sposób a i reszta stuffu pewnie niebanalna. Więc lepszym wyjściem jest wylądować z rowerem niż bez. A że już w locie mu rower spod dupy wyjechał i nie zdążył na niego spowrotem wskoczyć, taki lajf. Chyba że chciał supermana pie**olnąć ;dd