18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Novak djoković parodiuje Marię Sharapovą

lasyk • 2013-06-24, 17:37
Śmieszek Djoković znany jest, ze swojego poczucia humoru na korcie. Tym razem postanowił sparodiować Sharapovą :megalol:

erg0

2013-06-24, 20:49
@kacper_IK160P
I Łinston Czerczil?
Choć faktycznie to h u pięknej Marii jakoś nie wygląda...

Carol

2013-06-24, 20:50
Brokol napisał/a:

up
Ale i tak byś klękła do rakiety :)


Jesteś takim lamusem, że nawet wyobrażasz sobie nie, że ktoś ci robi pałę, ale komuś. Nawet w twoich własnych marzeniach nikt by ci nie chciał obrobić.

lu...........5z

2013-06-24, 20:54
@up prawdziwa kobieta sadola










if you know what i mean

takija

2013-06-24, 21:00
kacper_IK160P napisał/a:

Mamy własne zasady transliteracji, nie? Ш to jest "SZ", "В" to "W", a "Ђ/Đ" (serbska cyrylica/łacinka) to tak jakby "DŹ", więc napisałeś je w ch*ju, a nie w oryginale. :mrgreen: Chcesz korki z polskiego? Niedrogo, 8 zeta za godzinę. Profesjonaliści biorą 4-5 razy tyle. :D
EDIT:

Wiesz, w moim przypadku ojciec ma co por*chać i nie musi się do mnie czy do siotry dobierać. Mało kto ma w domu tak, jak ty. :) A matmę umiem, wyobraź sobie. Szkoda, że mam zj***ny skaner, bo bym ci pokazał oceny na świadectwie, wielki znawco ludzkich charakterów.



A Ty masz imie w nicku z małej litery! pssssyt.

dreamair

2013-06-24, 21:16
Kristiano Ronaldo, Łejn Runej, Sindżi Kagała, Serdżjo Ramos, Asafa Pałel, Dżordż Marszal, Dżon Kenedi. k***a, język polski językiem polskim, ale trzeba być wyjątkowym sk***ysynem i idiotą żeby przypie**alać się do tego, że ktoś w czasie pisania obcojęzycznego nazwiska zastosował oryginalną pisownię. ch*j w dupsko...

the.hajduk

2013-06-24, 22:01
W takim razie proszę pisać orginalne wszystkie nazwiska: Новак Ђоковић, 吴景彪 albo k***a بهداد سلیمی كردآسیاب.... Są pewne zasady dotyczące translacji nawet nazw własnych obowiązujących w języku polskim gimbusy jedne. I tak pewnie mówicie: Jadę na zieloną szkołę do München. Jadłem bułkę w Paris....

lipa22

2013-06-25, 15:39
Pewnie mu nie dała stąd ta prowokacja :-D cwany skurczybyk