18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nostradamus przewidział upadek Francji

Th...........ut • 2015-11-18, 01:01
Czyżby Nostradamus przewidział upadek Francji? Kraj ten ogłosił stan wyjątkowy - do wojny domowej brakuje jedynie kolejnego zamachu i ewentualnych zamieszek. A co na to Nostri?

Cytat:


Do Francji ma napłynąć tylu wyznawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm.



Co będzie dalej według Nostradamusa?

Cytat:

Podobny los czeka Hiszpanię i Włochy. Na rycinach widać kierunki ataków hord Mahdiego - tak nazywał Nostradamus wielkiego władcę imperium islamskiego który najedzie Europę.

Podobnie tragiczny los spotka także część Niemiec i narody bałkańskie do których islam od dawna rości pretensje - czasy tureckie.



Warta uwagi jest też jego przepowiednia dotycząca Polski. Jego zdaniem:

Cytat:

Po III wojnie światowej rządzić będą tylko dwa mocarstwa Polska i Francja. Obydwa kraje podzielą Europę - po wygnaniu wojsk islamskich - między siebie. Granica Polski i Francji przebiegać będzie na Łabie. Do Lechistanu - bo tak będzie znowu nazywać się będzie Polska - powrócą stare słowiańskie ziemie przez 1000 lat podbijane przez Niemców.

Polska ma zjednoczyć wszystkie ziemie Słowian, w tym podbije upadłą Rosję i pod jednym berłem - tzw. III Kraka władcy Niezwyciężonego. Wielkiego dowódcy i stratega który nie przegra żadnej bitwy. Granice Lechistanu sięgać będą aż do Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego.

W końcu dwudziestego przed Bożym Ciałem,

Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,

Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów.

Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim,

Niezwyciężony dowódca, wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów.

Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy - jako przyjaciel króla Henryka !

Persage IX 44, 88: "Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą.



Czy tak też będzie? Zobaczymy.

rigsuit

2015-11-18, 04:34
Wiele przepowiedni mówi o Polsce jako mocarstwie a czy to się wydarzy nie wiadomo.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-11-18, 07:40
Zawsze mam ciarki jak te centurie czytam.
Słowiańskie ziemie pod Polskim sztandarem, chcę tego dożyć.


bach

2015-11-18, 09:28
Francja ma się najpierw rozpaść by następnie wraz z Polską podzielić się Europą - logiczne jak lewackie myślenie

Volfodzio

2015-11-18, 10:27
Szkoda, że nie przedział kurewstwa i tych wszystkich sprzedawczyków jacy po jego śmierci dobrali się do tego "mocarstwa ze wschodu". Nie dziwię mu się, że oprócz Francji - swojej ukochanej ojczyzny, dobrał Polskę jako super uber sojusznika. W końcu Niemców, Anglików czy Hiszpanów, nienawidzili jak cholera, Włochów mieli w dupie, z resztą jak oni sami, a innych "mocarstw" po prostu nie było.

ko...........ca

2015-11-18, 11:07
tutaj macie więcej
Kod:
http://www.sadistic.pl/iii-wojna-swiatowa-wg-nostradamusa-interpretacja-vt218000.htm
:-o

pi...........ja

2015-11-18, 12:33
Kiedy zrozumiecie, że te "przepowiednie" to tylko katastroficzne opowiadania dla ludu z czasów, gdy nie było jeszcze filmów.

dagins

2015-11-18, 14:49
Za Polskę od Łaby do Urala zawsze piwo.

parolpl

2015-11-18, 23:39
"W końcu dwudziestego przed Bożym Ciałem,

Narodzi się biednemu Słowianinowi Trzeci Krak,

Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów"

k***a, to nie ja :/

Ważne

2015-11-19, 09:05
@bach Niekoniecznie - rewolucja francuska utopiła ten kraj we krwi, a parę lat później Napoleon władał większością Europy(krótko, bo krótko, ale jednak ;-) ). Co do samych przepowiedni - pożyjemy, zobaczymy.

liekkio

2015-11-19, 14:54
Pies j***ł mocarstwa, czy Nostradamus wspomina coś o internecie po III Wojnie Światowej?

Diel

2015-11-19, 18:13
@up Ma nastąpić cofnięcie technologiczne do ok.1850 ,lub jak jak podają niektóre angielskie tłumaczenia "jedynie" do 1900 ;)
Wszystko zależy od tłumaczeń ,Nostradamus pisał zagadkami i łatwo się pomylić.

Ma...........ke

2015-11-21, 21:14
No k***a wypisał pierdyliard głupot a w tym parę rzeczy w miarę podobnych do naszych czasów ale ludzie wierzą że wszystko co wypisał to prawda setki takich setki były kiedyś i nie mniej jest dzisiaj każdy może w pewnym sensie przewidzieć przyszłość ale jak ja sobie na kartce wypiszę lasery teleport nadświetlna i milion jeszcze innych to jeżeli wymyślą laser to już jestem j***nym wszechwiedzącym?
Tak wiem k***a laser jest już wymyślony myślący ludzie chyba wiedzą o co chodzi z tymi wieszczami wróżbitami prorokami.

Ork.Fajny

2015-11-21, 22:27
Heh. Paru internetowych śmieszków wyssało z placów swoich te centurie oraz wiele innych, podpisało je pseudonimem Nostradamusa a wy wszyscy w to wierzycie jak głupi. Panowie... Ogarnijcie swoją naiwność i zadajcie sobie trudu poszukania jakichkolwiek rzetelnych tłumaczeń, podpisanych imionami realnych i renomowanych lingwistów-historyków wraz z jakimiś np. zdjęciami czy skanami oryginalnych stron. Nauczcie się jakieś sensownej weryfikacji tego co czytacie w necie bo się to dla was kiedyś źle skończy...

A to przykład idiotów internetowych związanych z Nostradamusem:
Diel napisał/a:

@up Ma nastąpić cofnięcie technologiczne do ok.1850 ,lub jak jak podają niektóre angielskie tłumaczenia "jedynie" do 1900 ;)
Wszystko zależy od tłumaczeń ,Nostradamus pisał zagadkami i łatwo się pomylić.


"Cofnięcie się" takie wymagałoby śmierci wszystkich ludzi na tyle "starych" aby pamięć o technologii z 2015 roku, czyli pewnie wszystkich powyżej 2/3 roku życia, połączone z selektywnym zniszczeniem wszystkich urządzeń wykorzystujących technologię odkrytą po 1900 roku oraz zajebiście selektywnym zniszczeniem źródeł wiedzy opisujących te technologie odkryte po 1900 roku...
Tak że powtarzam: Na necie jest wielu idiotów co wierzy i rozsiewa te bzdury oraz nieliczna grupa idiotów, która je dla beki tworzy i śmieje się z tego jak to czyta... W-E-R-Y-F-I-K-A-C-J-A.

Diel

2015-11-21, 23:19
@up Czy gdziekolwiek napisałem ,że wierzę w to co odpisałem ? Odpowiedziałem tylko na pytanie ,które zadał inny użytkownik nie napinaj się już tak ,raczej niewielu wierzy w przepowiednie i inne tego typu "nadprzyrodzone" umiejętności wszelkiego rodzaju wieszczy w tych czasach.
Ja osobiście traktuję to raczej jako ciekawą lekturę niż wizję przyszłości ,ale jak się w to zagłębić wszystko ma jakieś swoje uzasadnienie i nawet to cofnięcie technologiczne jest możliwe ,zresztą takie zjawisko miało już miejsce ,jednak nie było ono ,aż tak olbrzymie jak w tym przypadku.