18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nos miliardera zapadł się od kokainy!

lidek • 2013-03-23, 15:43
Witam! Przeglądając ostatnio internet natknąłem się na ciekawy artykuł, pomyślałem, że wielu z was mógł by on zaciekawić.
Nos miliardera zapadł się od kokainy
Zdjęcia z policyjnych kartotek, pokazujące zdeformowane twarze przestępców uzależnionych od metamfetaminy, to jedna z najlepszych przestróg przed zażywaniem twardych narkotyków. Podobne skutki może wywołać inny popularny narkotyk czyli kokaina. Doświadczył tego pewien szkocki miliarder.

James Brown swoją fortunę zdobył dzięki sukcesom w branży deweloperskiej. Fortuna jaką zdobył sprawiła, że w pewnym momencie więcej niż w nieruchomości zaczął inwestować w przyjemności. Jedną z jego ulubionych rozrywek stała się kokaina, od której uzależnił się w wieku 36 lat. Od tego czasu zupełnie stracił kontrolę nad nałogiem. Po 9 latach codziennego zażywania Browna opuściło szczęście i wszedł on w bardzo poważny konflikt z prawem.

Należący do miliardera Bentley Continental naszpikowany był kokainą ukrytą pod składanym dachem i w nawiewach. Jednak to nie jedyny problem. Nałóg spowodował u niego fobię na punkcie bezpieczeństwa o własne życie, dlatego też posiadał on sporą kolekcję nielegalnej broni. Poza problemami z prawem i zdrowiem psychicznym nałóg spowodował u niego trwałą i wyraźną deformację ciała. Przez codzienne zażywanie kokainy nos Browna po prostu się zapadł. Dzięki swoim dokonaniom miliarder został skazany na pięć lat więzienia.


Źródło:http://www.geekweek.pl/aktualnosci/10552/nos-miliardera-zapadl-sie-od-kokainy/3

kaiel

2013-03-23, 15:51
to w końcu co ? koks, czy brown? zdecyduj się

pumba

2013-03-23, 15:54
Ludzie to potrafią sobie zruinować życie. Ale jak to mówią: głupich nie żal.

chrucik

2013-03-23, 16:39
Znam człowieka który wciągnął tyle betonu że można by galerię zbudować i nos mu się nie zapadł... Co nie znaczy że dobrze wygląda...

petru23

2013-03-23, 16:59
lidek napisał/a:



James Brown swoją fortunę zdobył dzięki sukcesom w branży deweloperskiej.



Tylko, ze James Brown był wybitnym muzykiem i był czarny!


BongMan

2013-03-23, 18:49
Mieć tyle hajsu, móc pozwolić sobie na wszystko, a uzależnić się od wciągania jakiegoś wyniszczającego gówna. Ludzie, k***a, nie rozumiem was :facepalm: Kokainisto j***ny, wyślij mi 1% swojego hajsu to spożytkuję go lepiej niż ty pozostałe 99%.

paczfiko

2013-03-23, 19:24
mógłby chociaż sobie tego pryszcza wycisnąć i na dodatek rudy

goolman

2013-03-23, 19:25
j***ny bogaty ćpun

Lupido

2013-03-23, 19:25
BongMan, on miał tyle hajsu, że robił co chciał - skoczyć na spadochronie, a co mu tam, za 30 minut będzie w helikoperze, - poszaleć szybkim wozem autostradzie? Tylko który wybrać? Miał wszystkiego tyle, że mu się znudziło więc swoje życie kolorował sobie na swój sposób ;d

Pajoresko

2013-03-23, 19:28
nie dość, że go na 5 lat posadzą to jeszcze jest rudy xD







" ....bo ma przepizgany kinol, karnawał w Rio..."

DanielMarley

2013-03-23, 19:33
ch*j, że miliarder rudy jest na jego miejscu też bym się pewnie zaćpał :D

////edit
k***a widzę, że nie tylko ja to zauważyłem wrzucam wiec gifa z cyckami coby odwrócić uwagę


dla sadoli powinien być jeszcze ku*as, no ale od czego jest hard :P

sry za offtopa///

gargo

2013-03-23, 19:38
Raczej w czasie wciągania przywalił w stół/ itp.

arkadoss

2013-03-23, 19:53
a mi się wydaje że dostał wpie**ol za brzydki ryj

Padael

2013-03-23, 20:04
Duch Jacksona go okradł