18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norweżki po biegu z Kowalczyk

go...........et • 2014-02-13, 19:10


A swoją drogą OGROMNE gratulacje dla naszej Justyny. Jest po prostu wielka!!!

modyf

2014-02-14, 14:33
polscy ortopedzi - norwescy pneumatolodzy 1:0

troflix

2014-02-14, 14:49
super, wygrala, gratuluje, ale wyj***ne na rozgrywki sportowe :krawaciarz: nie ma to zadnego przeniesienia na jakosc zycia w naszym kraju, pozdrawiam

rejzer

2014-02-14, 15:32
hahha ,dobre czekam na obrazek z nasza reprezentacja polski w pilce :D

di...........os

2014-02-14, 15:40
606 napisał/a:

@up
narcyzm, ponieważ nie jestem zainteresowany osiągnięciami "naszych" w sporcie, który kompletnie mi zwisa? Mhm, ok.
Ty z pewnością kibicujesz polskiej reprezentacji w KAŻDYM możliwym sporcie i o wszystkim wiesz, bo tylko dzięki temu nie jesteś narcyzem? :roll:




Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - to znaczy wyciągasz pojedyncze zdanie z wypowiedzi i traktujesz je jako jej sens. Pewnie dlatego tobie podobni ciągle narzekają, że media kłamią (choć media robią to samo - to znaczy, odnoszą się w swoich komentarzach do części, nie do całości - a to ze względu na takich bystrzaków jak ty).


Napisałeś: "to jest właśnie normalna postawa". Ja odpowiedziałem, parafrazując: "wszystko co robisz ty i każde zachowanie zgodne z twoimi poglądami, uważasz za normalną postawę. Dlatego jesteś narcyzem - nie dopuszczasz myśli, że to jednak ty jesteś "nienormalny"".


Reasumując: gdybym był tobą, powiedziałbym: "każdy normalny człowiek śmieje się z 606." Ale jestem sobą, dlatego mówię: "istnieje taki zbiór w zbiorze wszystkich ludzi, którego każdy desygnat - człowiek śmieje się z 606" (użyłem języka quasi-formalnego, byś tym razem nie wyciągnął mylnych wniosków).

vincenzopl

2014-02-14, 15:53
606 napisał/a:

Sezonowi fani Justyny zapomnieli jak rzucali na nią k***ami po porażce z Bjoergen.

Jak Kowalczyk wyzywała Marit w TV za wpie**alanie sterydów (co jej udowodniono) to żałosne polaczki wyzywały ją od zawistnych polskich k***. Teraz wygrała i wszyscy ją kochają.

Pozdrawiam normalnych fanów i kibiców, nie tylko Justyny.


Tylko nie żałosne polaczki, zj***ny baranie!

Plecionkarz

2014-02-14, 17:16
Najbardziej zj***ni są ci którzy szydzą z bjoergen że jest muskularnym babochłopem a ubóstwiają kowalczyk. przecież obie muszą mieć nieprzeciętną siłę i kondycję żeby być w światowej czołówce. Nie ma co się dziwić, ci sami ludzie w końcu powielają te wszystkie żenujące żarty o bieberze, hance w kartonach, maćku z klanu itd.

606

2014-02-14, 18:45
vincenzopl napisał/a:


Tylko nie żałosne polaczki, zj***ny baranie!



Kiedy to prawda tłuku pie**olony. Prawdziwy Polak albo kibicuje albo ma to w dupie, a tylko j***ny żałosny polaczek może wyzywać swoich reprezentantów.

pelepele

2014-02-14, 21:36
Zdobyła złoto to wysyp sezonowców, którzy Vancover nie pamiętają, o Turynie już nie wspominając.
Prawda jest taka, że Justyna na tych Igrzyskach nic nie musiała, zostałaby nadal wspaniałą zawodniczką nawet gdyby w Soczi nie zdobyła żadnego medalu. Osiągnęła już wszystko. Wk***iali mnie wielcy eksperci, którzy wymagali od niej medalu, pojebańcy. Pięknie Justyna wypowiedziała się o wszystkich "ekspertach" w wywiadzie po biegu. Pokazała, że jest naprawdę WIELKA.

Peter-Norivotset

2014-02-14, 21:57
Polaczki pewnie mysla, ze wszystkie biora sterydy, ale "nasza justysia" jest czysta xDDDDDD smieszni jestescie w ch*j

stalowyszczur

2014-02-14, 22:13
Cytat:

Polaczki pewnie mysla, ze wszystkie biora sterydy, ale "nasza justysia" jest czysta



W dzisiejszym sporcie zawodowym już nawet golfiści nie są czyści, liczy się tylko hajs i pożywka dla ciemnej masy.

Zabrak

2014-02-14, 22:34
Osobiście uważałem że nie powinna biec z powodu kontuzji, bieganie z tą złamaną stopą mogło ją wykluczyć definitywnie jeżeli kontuzja by się zaostrzyła.
Jednak Justyna pobiegła i wygrałą, brawo jej za to :)

IwanMT

2014-02-14, 22:53
Hejterom Bjoergen przypominam, ze Kowalczyk też złapali na dopingu :ok:
A co do zwycięstwa sprzed paru dni, szacuneczek

Światłocień

2014-02-15, 00:22
Cytat:

Pozdrawiam normalnych fanów i kibiców, nie tylko Justyny.


Rozumiem, że jak mam wyj***ne od początku do końca, to nadal cieszę się u Ciebie szacunkiem. ^^

Lenart

2014-02-15, 00:44
606 napisał/a:

Sezonowi fani Justyny zapomnieli jak rzucali na nią k***ami po porażce z Bjoergen.

Jak Kowalczyk wyzywała Marit w TV za wpie**alanie sterydów (co jej udowodniono) to żałosne polaczki wyzywały ją od zawistnych polskich k***. Teraz wygrała i wszyscy ją kochają.

Pozdrawiam normalnych fanów i kibiców, nie tylko Justyny.



Zgadzam się, tak jest z każdą dyscypliną. Jak Żyle dobrze szło, to go wszyscy kochali, bo "fajeczka i do przodu", a teraz jak nie ma formy i błyszczy tylko w reklamach, to hejt że jest h*jowy i że organizuje spory w drużynie, bo Kamil ma złoto.

EdmundKemper

2014-02-15, 13:34
606 napisał/a:

Sezonowi fani Justyny zapomnieli jak rzucali na nią k***ami po porażce z Bjoergen.

Jak Kowalczyk wyzywała Marit w TV za wpie**alanie sterydów (co jej udowodniono) to żałosne polaczki wyzywały ją od zawistnych polskich k***. Teraz wygrała i wszyscy ją kochają.

Pozdrawiam normalnych fanów i kibiców, nie tylko Justyny.



A Justynka jest hipokrytką, bo wypominając Bjoergen branie sterydów chyba zapomniała jak ją samą zdyskwalifikowali. I tak samo kibice Kowalczyk. Norweżki oszukują, biorą sterydy i nie wiadomo co jeszcze, a Justynka jest święta.