18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norweskie więzienie i Anders Behring Breivik

the_satyr • 2011-07-24, 19:18
ten pan


za zabicie około 90 osób, 21 lat odsiedzi w takim oto więzieniu:



życzymy mu wszyscy miłego wypoczynku. :samoboj:

Executtor

2011-07-25, 13:20
Skoro więźniowie pracują w swoich "zawodach" jak ten gość który zabił 2 osoby piłą łańcuchową to Breivik zostanie tam... Policjantem!

ksidraak

2011-07-25, 15:42
Tekyu napisał/a:


@bakbaabarbaobalba, a najlepiej jakby rodziny ofiar składały się na takie wakacje dla zabójców ich bliskich. Przecież on ich zapie**olił, namęczył się to potrzebuje wypoczynku.



Składają się płacąc podatki.

emilwkpg

2011-07-25, 16:22
co to k***a jest ? nagroda? ja wam mowie ze to jakis spisek polityczny ,jeden typ tak poprostu nei moze sobie bez zadnego planu wytluc ludzi i byc tak dobrze traktowanym ktos tu maczal paluszki.wszedzie jego dumne foty ,mowia o nim jak o bohaterze , cytuja go ,mowia o nim jki to super skill i jakie wartosci promował, jeszcze jego rzyczen sluchaja o jakis mundurach i gownach .laga w dupsko i do polskiego poprawczaka to by mial bardziej przej***ne niz z mexykanskimi gangsterami. 100 procet tych wiezniow to bankowo jakies przekupione szychy .robia swoje w zamian za zycie tam na tej HORROrySTYCZnEJ WYSPIE :X (muzyczka wymiata)

edge

2011-07-25, 20:43
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Nie przeczytałem tematu, bo jestem przekonany, że temat zalała fala gimbusów znających polskie i skandynawskie prawo lepiej niż sami prawodawcy i politycy.



W końcu to Polska tu masz ekspertów od wszystkiego, szkoda tylko, że na co dzień pracują w innych brażach.

szopenus

2011-07-25, 21:57
Zabiłby powyżej 100 osób, miałby hotel z jedną gwiazdką więcej :( A tak to cóż, dupy nie urywa...

ChunKy_PL

2011-07-25, 22:45
Hmmmm Pominąłem moment gdzie pokazywali więzienie .....

ZeD

2011-07-26, 18:55
A jak myślicie że jak jego życie będzie wyglądało po tych 21 latach więzienia? Bo mi się wydaję że jeśli zginęło koło 70 osób, to mszczących się z wszystkich rodzin na pewno kilku się znajdzie. Nie zdziwiłbym się gdyby dostał kulkę na samym wyjściu.

kfas

2011-07-26, 19:21
nie przecwe*ą go,z prostego powodu do takiego hoteliku w odwiedziny może przyjechać partnerka lub żona,z którą będzie mógł spędzić noc w sypialni więziennej,kolesiowi chyba tylko baru tam będzie brakować,strażnicy nie noszą broni,zresztą połowa z nich to baby,wiec i strażniczkę może i obracać teoretycznie może,także w spokojnym zaciszu będzie mógł pracować nad jakaś książką,pamiętnikiem,najciekawsze że po świecie łażą też poryte babska które chętnie dadzą sie wygrzmocić takiemu świrowi,tak więc pointa taka-on będzie lepiej żył niż 3/4 z was,więcej por*cha a do tego za darmo

Fireman

2011-07-26, 22:33
zasadnicza służba wojskowa w naszym wojsku wyglądała kilka razy gorzej niż pobyt w tym norweskim więzieniu - co kraj to obyczaj

incu

2011-07-27, 00:43
ok a gdzie to więzienie ?

uÅ...........ik

2011-07-27, 17:09
koleÅ› zajebisty. kdratio 90/0 xO

Adiro

2011-12-12, 14:28
E tam kilkudziesięciu komuchów wącha kwiatki od spodu, więc jakoś smutny nie byłem. No ale taki luksus to raczej, k***a trochę przesada :P