18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norwegowie okradzeni w Wiśle

Robajson • 2013-01-09, 13:42
Wstyd jak ch*j na cały świat :idzwch*j:
Teraz wszyscy będą mogli tylko potwierdzić opinię na temat Polski :facepalm:

Cytat:

Trenerzy reprezentacji Norwegii w skokach narciarskich zostali w nocy okradzeni. Złodzieje włamali się do hotelowego pokoju - informuje "Dziennik Zachodni".

Złodzieje ukradli kamerę, laptopa oraz 6 tysięcy euro. Kradzież potwierdziła już policja w Cieszynie.


BulletRide

2013-01-09, 13:47
tja, news wisi już jakiś czas na onecie a póki co w największych gazetach norweskich czyli aftenposten oraz VG nic nie ma... śmierdzi prowokacją, bo jak by się coś takiego naprawdę stało to już dawno by o tym pisali

Robajson

2013-01-09, 13:51
Norwedzy jakoś specjalnie nie interesują się Polską więc może być tylko jakaś wzmianka o tym.

Ra...........it

2013-01-09, 14:36
Wielkie mi mecyje - okradli jasnie wielmożnych norwegów jaki wstyd. Mi zapie**olili listwe z czujnikami cofania i nikt o tym nie pisał.

elaks

2013-01-09, 14:38
Okradziono też fizjoterapeutę z Czech oraz zawodnika z Niemiec. Pepikowi zniknęła elektronika a Niemcowi portfel z gotówką.

Koniec Świata

2013-01-09, 14:45
Z tego co wiem to Norwegowie mają zwykle dobrą opinię o Polakach i Polsce. Niestety zawsze się znajdzie jakiś prawdziwy popie**olak...

Opinia Norweżki o Polsce i Polakach (szczera lub nie, sami oceńcie):


She knows Katchinsky brothers. Yeah! :facepalm:

BulletRide

2013-01-09, 14:59
no to sie k***a doczekałem, "wielkie dzięki" j***ne wieśniaki

http://sport.aftenposten.no/sport/hopp/article263331.ece

jeśli chodzi o Polandie to jest jeszcze jedna norweżka przepytana (nie wiem czemu nie ma na YT a jedynie na wp.pl) też ma bardzo dobre zdanie o Polsce i Polakach




k***a .... ale wstyd za tych kapuśniaków z Wisły (nie obrażam wszystkich a jedynie tych złodziei)

Nikczemny_Płód

2013-01-09, 15:02
No k***a dzielenie sie rachunkiem jest akurat dobrym nawykiem :roll: Wiadomo wypada postawić jakieś dobre wino bo to taki gest ale już płacenie całego obiadu, to nie czasy średniowiecza, że kobiety nie zarabiają.

Po za tym, przez cały program przewija się temat alkoholu, nic innego już nie ma? :-/

Czemu np nie pogadamy o socjałach, albo pracy lub też o tym, że jesteśmy jeszcze czystym narodem nie ściapatowionym jak Norwegia.

Koniec Świata

2013-01-09, 15:08
Nap_Linek napisał/a:

No k***a dzielenie sie rachunkiem jest akurat dobrym nawykiem :roll: Wiadomo wypada postawić jakieś dobre wino bo to taki gest ale już płacenie całego obiadu, to nie czasy średniowiecza, że kobiety nie zarabiają.



Nie wiem jak ty, ale ja wyznaję taką starodżentelmeńską zasadę, że to jednak facet powinien zapłacić za kolację, kino, alkohol itp. Wcale dużo nie zarabiam. Pewnie jestem jakimś pedałem albo lewakiem.

:krejzi:

Max Ibuprom

2013-01-09, 17:14
Ty pie**olony pedale i lewaku! ( cokolwiek to znaczy, przecież zawsze miło komuś nawrzucać! xD )

Nathaniel_Demerest

2013-01-09, 17:37
k***a, w każdym kraju są złodzieje, a jak ty się wstydzisz że ktoś oj***ł kogoś i to w Polsce, to idź k***a i nie pokazuj się w Polsce - nikomu nie trzeba twojego wstydu.
Się k***a porobiło świętych w tym kraju, coś się stanie złego i zrobi to człowiek z Polskim paszportem, od razu k***a zmieniają narodowość.

k***a mamy cały rząd wypełniony złodziejami, którzy swe korzenie mają jeszcze w PRL. Ale k***a, tacy porządni Polacy, jak wy głosują na nich - żeby nie było wstydu z Kaczucho -.


k***a wstyd, to mi za takich jak wy.. plebejusze.

androgenius

2013-01-09, 17:47
Jak w Wiśle to musi płetwalonurkowie...

Robajson

2013-01-09, 17:49
Nathaniel_Demerest napisał/a:

k***a, w każdym kraju są złodzieje, a jak ty się wstydzisz że ktoś oj***ł kogoś i to w Polsce, to idź k***a i nie pokazuj się w Polsce - nikomu nie trzeba twojego wstydu.
Się k***a porobiło świętych w tym kraju, coś się stanie złego i zrobi to człowiek z Polskim paszportem, od razu k***a zmieniają narodowość.

k***a mamy cały rząd wypełniony złodziejami, którzy swe korzenie mają jeszcze w PRL. Ale k***a, tacy porządni Polacy, jak wy głosują na nich - żeby nie było wstydu z Kaczucho -.


k***a wstyd, to mi za takich jak wy.. plebejusze.



Mylisz się :)
Gardzę złodziejami i jak jakiegoś złapię to nie ma wesoło.
na wybory nie poszedłem bo nie było na kogo głosować a na pewno nie będę głosował na te ,,mniejsze zło" jak plebs bo to jest jeszcze gorsze niż nie iść w ogóle.

Koniec Świata

2013-01-09, 18:16
Nathaniel_Demerest napisał/a:

k***a, w każdym kraju są złodzieje, a jak ty się wstydzisz że ktoś oj***ł kogoś i to w Polsce, to idź k***a i nie pokazuj się w Polsce - nikomu nie trzeba twojego wstydu.
Się k***a porobiło świętych w tym kraju, coś się stanie złego i zrobi to człowiek z Polskim paszportem, od razu k***a zmieniają narodowość.

k***a mamy cały rząd wypełniony złodziejami, którzy swe korzenie mają jeszcze w PRL. Ale k***a, tacy porządni Polacy, jak wy głosują na nich - żeby nie było wstydu z Kaczucho -.


k***a wstyd, to mi za takich jak wy.. plebejusze.



Tak, wstydzę się zachowań moich poj***nych rodaczków-polaczków, nie tylko złodziei, ale innych przygłupów i kołtunów. Nie zmieniam narodowości. Wiem, że jestem Polakiem. To jest dla mnie oczywiste jak 1+1=2.

A Kaczysław to gdzie ma swoje korzenie jak nie w PRL? W konopii? Co się zmieni jak zagłosuję na tego małego gada i tych jego jemiołów z PiS? Polska będzie Wolską, czy jak to tam było?