18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Norman Stansfield

aa...........am • 2014-01-04, 18:46
czyli naj***ny policyjny czub grany przez genialnego Garego Oldmana ktory jako ciekawostka jeszcze nigdy nie dostał oskara. Ale moze to dobrze po ch*j zajebistemu aktorowi żydowska nagroda.





scena z Leona zawodowca ale to chyba wszyscy wiedza

bloodwar

2014-01-04, 20:24
Gary Oldman nie dostał Oskara bo w zasadzie w każdym NAJPOPULARNIEJSZYM filmie oddtwarza jakiegoś psychola (Leon, 5 element, True Romance), a robi to ze stałą manierą - gdyby nie charakteryzacja i kostiumy to trudno byłoby poznać z którego filmu pochodzi dana scena (podobnie gra Johny Depp). Akurat z punktu widzenia aktora najłatwiej jest zagrać psychola - te uśmieszki, przebieranie oczami, wybuchy gniewu, histeryczny śmiech etc najtrudniej zaś przekonywująco zagrać prawdziwe, proste emocje (jak np. Tom Hanks w "Szeregowcu Rayanie" czy "Terminalu"). Co oczywiście nie znaczy, że jest złym aktorem - po prostu jego najlepsze role są mało znane i pomijane w klasyfikacji hitów

Eurek

2014-01-04, 20:43
bloodwar nie zgadzam sie z toba jesli chodzi o Deppa (z Garym ogladalem malo filmow). Chodzi mi konretnie o to że akurat w jego przypadku (Deppa) kazda jego postac jest nie tyle inaczej ucharakteryzowana ale i ineczej zagrana i wlasnie chodzi o ta jak to nazwales "maniere". ogladalem kilkanascie filmow z nim niektore po kilka(nascie) razy. Jezeli ktos przyjzalby sie jego mimice zauwazylby wlasnie te niuanse w manierach, konkretnie takie ze kazda z jego postaci ma te maniery odrobine inne. Nie wiem jak z Garrym ale Depp nie dostał jeszcze oskara nie dlatego za gra głuwnie psycholi bo zdazali sie oskarowcy jednej roli, ale dlatego ze gra prawie przez cale zycie tylko dla jednego rezysera konkretnie Burtona.

seldo

2014-01-06, 01:51
Za Leona zawsze piwo ;)

Dzichader

2014-01-06, 02:06
No i ch*j. Muszę cały film obejrzeć. Dzięki k***a, bo nie mam co robić o 2 w nocy.

mjrZenada

2014-01-06, 02:09
Oldman nie gra tylko psycholi. Umknely wam trzy batmany Nolana.

Rafixo

2014-01-06, 03:01
Eurek napisał/a:

bloodwar nie zgadzam sie z toba jesli chodzi o Deppa (z Garym ogladalem malo filmow). Chodzi mi konretnie o to że akurat w jego przypadku (Deppa) kazda jego postac jest nie tyle inaczej ucharakteryzowana ale i ineczej zagrana i wlasnie chodzi o ta jak to nazwales "maniere". ogladalem kilkanascie filmow z nim niektore po kilka(nascie) razy. Jezeli ktos przyjzalby sie jego mimice zauwazylby wlasnie te niuanse w manierach, konkretnie takie ze kazda z jego postaci ma te maniery odrobine inne. Nie wiem jak z Garrym ale Depp nie dostał jeszcze oskara nie dlatego za gra głuwnie psycholi bo zdazali sie oskarowcy jednej roli, ale dlatego ze gra prawie przez cale zycie tylko dla jednego rezysera konkretnie Burtona.



Za to ty otrzymujesz nagrodę dla debila-analfabety. W nagrodę możesz wrócić do podstawówki by od początku nauczyć się języka.

MonroeHutchen

2014-01-06, 03:40
to ma byc k***a dobra gra aktorska? chyba ci sie poj***lo z teatrem - w kinie to masz byc naturalny, a nie pajacowac jak ten palant

an...........81

2014-01-06, 09:43
jak dla mnie to jego rola jako Zorg w kultowym filmie "Piąty Element" bije na łeb wszystkie inne :)

Mojoo

2014-01-06, 10:25
get everyonneeeeeeeeeeeeeee!

Prospect0r

2014-01-06, 11:01
Głuwnie japie**ole....

chlorian

2014-01-06, 13:06
Jak by ktoś potrzebował , nuta to "Eric Serra - Noon" .

Herhard

2014-01-06, 17:19
Nie naj***ny ale naćpany.