18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Normalna dziewczyna

sttiv • 2014-02-04, 18:13
Witam Drodzy Sadole chciałbym wam opowiedzieć historie która przytrafiła mi się ostatnio..
Każdy z nas słyszał pewnie opinie że polka to dla murzyna lub ciapatego nogi rozłoży bez ziewania...
Otóż umówiłem się któregoś razu z koleżanka na łyżwy na nasz przepiękny basen narodowy stojąc w kolejce zauważyliśmy małe murzyniątko biegające bez opieki po czym usłyszałem takie zdanie od mojej towarzyszki:

- Ojjj zobacz jaki słodki tan mały murzynek...
- Aha :shock: (pomyślałem sobie fuck, a myślałem że jest normalna)
po czym dodała:
- A potem urośnie i będzie takim śmierdzącym brudnym nierobem..

Banan z ryjka nie schodził mi do końca dnia :mrgreen:

Raczej nie było...

Black_Man

2014-02-04, 21:36
@sttiv Nie obrażaj czarnych człowieków biały pedałku

COP

2014-02-04, 21:37
MIhau_, szczególnie jeżeli takie historyjki promują czysty rasizm bezczelnie jeszcze nazywając to szkaradne zjawisko "normalnym". Przez coś takiego dzieci i pół mózgie niedorozwoje licznie gromadzące się na portalu sadistic biorą te żarty o murzynach i ciapakach zbyt poważnie. Powyższa opowieść ewidentnie wskazuje na uzasadnione czystą nienawiścią i ogólną głupotą podziały. Jak bowiem inaczej nazwać szufladkowanie małego dziecka od razu do brudnych nierobów? Ktoś kto tak robi byłby dla mnie bezwartościowy,a ty widzisz w tym swój ideał.
Zrozumcie dzieci drogie, że inna sprawa to widzieć fakty (które pokazują,że rzeczywiście duża część imigrantów i w ogóle tych kolorowych jest taka, jak opisuje ją satyra żartów) a inna to podział od urodzenia na ludzi dobrych i złych. Oceniajcie innych po ich czynach, nie po kolorze skóry. Oceniajcie również ludzi osobno.Nie można bowiem powiedzieć, że skoro większość kradnie, to każdy będzie to robił. W rodzinach alkoholików bardzo często dzieci są abstynentami. Karygodne jest mówienie, że mały murzynek zostanie tym czego alegorią jest jego ojciec tylko dlatego, że i ten murzynek jest czarny. Zastanówcie wy się, o wielcy wyznawcy "white power", albowiem żyjąc rasizmem nie różnicie się niczym od Hitlera.


Jak wcześniej zauważyłem istnieje tu spora populacja dzieci i pół mózgów (a często krzyżówek obu na raz) więc prażę popcorn i czekam na hejty :) A przyszła Norymberga czeka na was :>

Black_Man

2014-02-04, 21:52
Up@
Razem brońmy swoich

@sttiv maiło być peda**u

COP

2014-02-04, 22:06
Black_Man, ludzi brońmy ignorancie, ludzi. To czyny naszego gatunku pozwoliły nam nazywać się ludźmi. Po czynach więc oceniaj, czy masz do czynienia z człowiekiem czy z małpą. Jeśli oceniasz tylko po pigmencie skóry to sam zatrzymałeś się w rozwoju ewolucyjnym gdzieś na pograniczu małpy i murzyna, i pamiętaj, że to, iż masz inne stężenie melaniny w skórze nie świadczy o twojej inteligencji.

Se...........on

2014-02-04, 23:29
A o rękę pannę już poprosiłeś? Takiego skarbu nie wypuszczaj, jak już złapałeś.

sttiv

2014-02-04, 23:59
@Q800
@Arkil

niestety nie, jestem zbyt duża p*zdeczką :-P
Ale pracuję nad tym..

morderuk

2014-02-05, 00:08
@COP
Choopie, nie masz co sie nawet tutaj wysilac na tym portalu, ale popieram Cie. Sek w tym, ze uzytkownicy starsi (wiekiem) lub mentalnie starsi wiedza, ze to sa zarty, ze mozna napie**alac pod byle obrazkiem o ciapatych/murzynach itd. i zbiera sie za to piwa za kazdym razem (choc jak dla mnie temat jest tak zjedzony i wysrany dupa juz rok temu ze w ogole mnie to nie smieszy), natomiast wchodza tu tez ludzie po 16-17 lat, czytaja to, nie rozumieja nawet do konca, zapamietuja te same j***ne frazesy ktore sie wciaz na ten temat pojawiaja w komentarzach, a nastepnie powtarzaja bezmyslnia i draza tym samym temat. Z wlasna opinia to ma gowno wspolnego. Co do autora tematu to nie wiem jak slabe trzeba miec towarzystwo lub go w ogole nie miec zeby chwalic sie tak fascynujaca historia w internecie. Coraz gorzej na tym portalu.

GaWrona

2014-02-05, 01:33
Jestem ekspertką. Dziewczyny lecą na murzynów dla wielkiej pały. Czasem się zdarza, że zwyczajnie im się podoba taka uroda. Sama natomiast nie dotknęła bym małpy bo po pierwsze bym się brzydziła, po 2 w ogóle bym się bała przebywać z kimś z innej kultury sam na sam np na randce. Po prostu bym się zwyczajnie bała że mnie porwie, zgwałci, rzuci bananem.

Zarammoth

2014-02-05, 03:44
A wam jakby jakaś azjatka czy latino nastawiła to byście odmówili obrońcy rasy?

~żułw

2014-02-05, 06:48
Zarammoth
czarnej bym nie ruchnął za ch*ja

ulifont

2014-02-05, 17:25
żułw
tam skąd pochodzisz nie musisz nikogo r*chać