18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nokaut dwóch kolesi

Tuiq • 2012-03-30, 00:01
Po akcji już nic się ciekawego dzieje.

=CAMEL=

2012-03-30, 18:22
To lewa-z prawej od razu zabija

lakusjo

2012-03-30, 18:27
k***a j***ne partyzanty. Każda p*zda z partyzanta może typa powalić. Nawet jak jakaś p*zda by dobrze na szczękę trafiła to można Pudziana posadzić. Zawsze k***a na każdym filmiku jakiś partyzant zajebie typowi, a później jeszcze kopa jak many leży i pie**oli później jak jakaś j***na małpa, wielki k***a kozak.

Arkadiusz90

2012-03-30, 18:28
dobra dobra ale czemu oni imprezują na korytarzach ?;>

jawamen

2012-03-30, 19:27
Mistrz pierwszego kroku bokserskiego :D

lakusjo chyba dostales tak to wiesz o czym mowisz

babycow

2012-03-30, 20:11
k***a, ten 2 bez koszulki, nie wydawal sie jakby chcial zatakowac, po cuj go nokautowac?

stud3nt

2012-03-30, 20:15
Tuiq napisał/a:



Wtf, czemu on wygląda jak Karolak?!



No wiesz, żeby pamięć Jana "Ponurego" Piwnika kalać porównaniem do Karolaka?!

Eliot Imperio

2012-03-30, 20:33
Przestańcie mi tutaj pie**olić że jakieś partyzanty. MASZ GDZIEŚ k***A RING IDIOTO JEDEN? Typowie sie przysadzili, było ich tylko dwóch to dostali wpie**ol cześć jak czapka. Powinien go ostrzec może że mu zaraz przyjebie i pozwolić się przygotować... k***a mać. Nie wiem jak wy tutaj ludzie, ale ja daaaawno nie widziałem kogoś kto respektuje zasade leżącego się nie kopie. Albo ty albo on więc jeśli on leży to można mu doj***ć tak żeby nie wstał bo rozumiem że jak się napie**alać, to o coś ważnego a nie o to że on wyzwał mi mame.

memphis564

2012-03-30, 21:37
Przyszlo dwoch smieci zaczeli sie czepiac bo pare razy byli na silce i dostali za swoje. Amen.

ciszo

2012-03-31, 01:13
Specjalnie się zalogowałem aby postawić piwo :)

klint0n

2012-03-31, 01:53
k***a! Połowa komentarzy to jakiś j***ny bełkot, niektórych ni ch*ja nie rozumiem.
np. ten rodzynek:
=CAMEL= napisał/a:

To lewa-z prawej od razu zabija


Stary sorry, nic nie mam do Ciebie, ale kminiłem ten tekst z 3 minuty, później dotarło do mnie o co chodzi, czyli ze "To była dopiero lewa ręka, prawą od razu zabija"

Co do filmiku: Niezłe p*zdy weszły, ale moją uwagę zwróciły te czerwone kubeczki. Czy w Ameryce tylko takie są w sprzedaży? Bo co filmik widzę z USA to tylko czerwone jednorazówki. Zaraz kojarzy mi się Beer Pong.
PS: Można już mnie znienawidzić. Pozdrawiam :)

elvese1

2012-03-31, 07:26
TO JEST k***A TO ! !, krata piwa dla kolesia, uwielbiam takie akcje gdzie napinacz cwaniakuje ściąga koszulke , stara sie przestraszyć przeciwnika , podbudowując przy tym swoje denne ego i dostaje soczysty wpie**ol od spokojnego kolesia, ktory składa go jednym konkretnym pie**olnięciem , bez żadnych przepychanek, bez żadnych wyzwisk i darcia mordy, bez strasznia , tylko po prostu wali w ryj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zukennuken3d

2012-03-31, 12:55
patrzac na wiekszosc komentarzy krew mnie zalewa... jaki k***a partyzant?? kazda walka przed ktora ktos sie wyzywa zaczyna sie od tego ze ktos pierwszy musi pie**olnac, nie ma innej opcji. a ze w tym przypadku na jednego leszcza przypadal jeden strzal to inna bajka :D

kufciak

2012-03-31, 16:22
Od zawszę wyznaje zasadę że należy jako pierwszy zaj***ć albo odejść. Proste.