18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocton Hall

~Beny • 2018-08-25, 22:01
Cytat:

Zanim w 2004 roku został spalony przez pożar, w historycznym Nocton Hall znajdowały się duchy. Pierwotnie został zbudowany około 1530 roku za panowania Henryka VIII, którego piąta żona Katarzyna posadziła kasztanowca na terenie nieruchomości, który stoi do dzisiaj. Przez lata był domem dla wielu wybitnych mieszkańców a przez większość ubiegłego stulecia służył jako szpital dla żołnierzy.

Przez lata członkowie personelu szpitala twierdzili, że widzieli zjawy różnych pacjentów, "Szarą damę" i płaczącą dziewczynę.

Mówi się, że duch młodej dziewczyny krąży po salach i szczególnie lubi nawiedzać jedną sypialnię w budynku. Kilku pracowników, którzy zostali w pokoju, budziło się przy różnych okazjach dokładnie o czwartej trzydzieści rano, aby zastać młodą dziewczynę stojącą na końcu łóżka. Łkała i mówiła niespójnie o "diabelskim mężczyźnie", który "zrobił to jej". Uważa się, że był to duch młodej służącej, która mieszkała w domu i została zamordowana przez syna właściciela po tym, jak dowiedział się, że spodziewa się z nim dziecka. Było to oczywiście niedogodnością dla młodego mistrza, więc się jej pozbył.




mamurra

2018-08-29, 03:38
Cytat:

zasadziła kasztanowca



Cytat:

duch młodej dziewczyny krąży po salach i szczególnie lubię nawiedzać jedną sypialnię w budynku



Cytat:

została tragicznie zamordowana



Na szczęście za parę dni zaczyna się wreszcie szkoła... ;)

planet

2018-09-06, 22:36
Tak już mówiąc serio. Wierzycie w duchy? Mieliście jakieś do dzisiaj ciężkie do wyjaśnienia sytuacje?
Mnie np kiedyś w domu w którym zmarła prababcia a którego pilnowałem z tatą włączyło się stare radio Zodiak.
Wszystko spoko tylko że nie miało miejsce na baterie a było odłaczone od pradu. Słyszeliśmy to razem i uprzedzam nic nie jaraliśmy :) W tym samym domu było słychać jak ktoś chodzi i ciągnie łańcuch za sobą po strychu. Byłem wtedy obsrany.
Z ciekawych przypadków to raz przyśniły mi się sytuacje tóre wydarzyły się później?? Miał ktoś coś podobnego?