18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nocna akcja ofiar prałata

Halman • 2019-02-21, 06:38


A ja bym go tam własnie zostawił ale z odpowiednią inskrypcją na cokole...

( sory za kulejący film.. był w tak dziwnym formacje jak narodowa mentalność polaka - zrobiłem co mogłem)

traf

2019-02-21, 07:08
przez ta akcje rydzyk dostanie kolejne miliony z budżetu celem odbudowy pomnika :)

nowynick

2019-02-21, 07:58
Nie wiem czy to mądre rejestrować oblicza w chwili popełniania przestępstwa niemniej duże piwo w oszronionym kuflu dla Panów.

EDIT: panowie co specjalnie przyjechali z Wawki nawet nie spieprzali tylko zaczekali na policemanów, dziś rusza jakiś szczyt w Watykanie odnośnie ofiar kościelnych pedofilii. Jak już Was z honorami wypuszczą wbijamy do Lolka to Wam to piwo postawię w realu ;-)

https://rmf24.pl/fakty/news-pomnik-ks-jankowskiego-przewrocony-trzy-osoby-zatrzymane,nId,2847607

mygyry

2019-02-21, 08:11
Teraz tacy mądrzy, ale przez 30 lat mogli dochodzić swoich praw jak facet żył a teraz nagle pamięć im wróciła, tak samo jak hamerykańskim celebrytokom.
Nie wiem czy ten klecha ich macał czy r*chał, ale w ostatnim czasie ten sposób dyskredytowania kogoś stał się strasznie modny.
A już najlepszym przykładem był ten kandydat od Trumpa na jakiegoś tam gościa do sądu najwyższego, jak mimo to wygrał to laska się przyznała, że nigdy go nie spotkała.

Misiek_KRK

2019-02-21, 08:30
mygyry napisał/a:

Teraz tacy mądrzy, ale przez 30 lat mogli dochodzić swoich praw jak facet żył a teraz nagle pamięć im wróciła, tak samo jak hamerykańskim celebrytokom.
Nie wiem czy ten klecha ich macał czy r*chał, ale w ostatnim czasie ten sposób dyskredytowania kogoś stał się strasznie modny.
A już najlepszym przykładem był ten kandydat od Trumpa na jakiegoś tam gościa do sądu najwyższego, jak mimo to wygrał to laska się przyznała, że nigdy go nie spotkała.



A teraz idź powiedz tatusiowi, żeby wstawał bo trzeba mszę odprawić.

lysout

2019-02-21, 09:10
Te wszystkie pomniki kosztują fortunę, a zamontowane są na klej do płytek i 4 kotwy fi 12 o długości 12 cm.
Defraudacja pieniędzy, ale przynajmniej obalić łatwo, Staliny i Leniny nie były tak spolegliwe.

gabriel0

2019-02-21, 09:10
Kiepsko. Trzeba było majty na głowę założyć i nie ruszać. Lepiej by było widać a i ciężej zdjąć.

McQurwa

2019-02-21, 09:21
Teraz postawią pomnik,tym którzy obalili ten pomnik- i tak k***a w kółko! Umarł król , niech żyje król

tatko

2019-02-21, 09:26
Prawidłowo. Teraz jeszcze powywieszać tych sqrwysynów z episkopatu

mevotep

2019-02-21, 09:56
lysout napisał/a:

Staliny i Leniny nie były tak spolegliwe.



Jakie nie były?

jackalski

2019-02-21, 10:06
mevotep napisał/a:

Jakie nie były?



Nie można było na nich polegać. :mrgreen:

jacek44

2019-02-21, 10:12
pomijając kwestię tego pomnika, to patrząc na chłopa grubo po trzydziestce (tego w okularach) w takich k***a pedalskich spodniach z dziurami i w łatki to się nóż w kieszeni otwiera. Widac z daleka ze cwe*, ch*j i menda spoleczna.

Halman

2019-02-21, 10:18
jacek44 napisał/a:

pomijając kwestię tego pomnika, to patrząc na chłopa grubo po trzydziestce (tego w okularach) w takich k***a pedalskich spodniach z dziurami i w łatki to się nóż w kieszeni otwiera. Widac z daleka ze cwe*, ch*j i menda spoleczna.



zadatki na przyszłego ministranta wyklętego...

kajko071

2019-02-21, 10:24
p*zdy z nich i tyle. Czemu nie poszli z tym do odpowiednich organów dopóki żył? Czemu nic z tym wcześniej nie zrobili? Zero faktów, zero dowodów. Zera z nich i tyle.