18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to sobie wyprzedzili.

Wujaszek_Adam • 2014-09-16, 19:45
Chłopaki wyprzedzali ale niestety trafili na radiowóz z naprzeciwka, o mały włos byłoby o jeden mniej:


bubusz

2014-09-16, 21:40
No i po kiego ch*ja zasłaniają te tablice ? Tak samo jest cenzura na mordach kryminalistów, totalnie bez sensu

NieIstotne

2014-09-16, 21:41
Radiowóz jedzie 86, zobaczyli, że ktoś wyprzedza z naprzeciwka-but.

vodka100g

2014-09-16, 21:47
prawie jak "Death Race" - zasłona dymna :D

pasiasty55

2014-09-16, 21:58
Cytat ze strony Komendy:

Kierowca mazdy został ukarany mandatem. Kierującemu toyotą policjanci zatrzymali prawo jazdy, mężczyzna nie przyjął mandatu, funkcjonariusze skierowali sprawę do sądu. Za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym grozi kara grzywny do 5 tys. złotych. Sąd może również orzec zakaz kierowania pojazdami na 3 lata.

stoney

2014-09-16, 22:01
łanie: debil jedzie na czołówkę a Policjanci przyspieszają i nawet nie mają zamiaru zjechać na pobocze

Black Snake

2014-09-16, 22:03
Ten I niesłusznie wyrobił mandat. Przecież zdążył. Sam kiedyś wyprzedzałem jak z przeciwka policja jechała. Zdążyłem przed nimi (tylko trochę szybciej niż ten na filmiku) i nie zareagowali. Tylko pasażer krzyczał, że policja jedzie i co ja odpie**alam...

Grinch

2014-09-16, 22:14
to chłopaki z Malborka

thehck

2014-09-16, 23:44
NieIstotne napisał/a:

Radiowóz jedzie 86, zobaczyli, że ktoś wyprzedza z naprzeciwka-but.



Też tak robię! Niech sk***iel ma nauczkę :samoboj:

escimo

2014-09-17, 00:18
forshow napisał/a:

k***a... jak miał coś widzieć jak mu pierwszy zrobił zasłonę dymną jak w filmach. :-/



Zacznijmy od tego, że jak się nie widzi to się nie wyprzedza. Chyba, że masz BMW, to wtedy Ci wolno, bo wtedy szansa na śmiertelny +50% 8-)

MaczoJuh

2014-09-17, 00:35
Za co k***a ukarali kierowce mazdy? wyprzedzal na przerywanej, a gdyby policjanci byli prawdziwymi kierowami to by zrobili miejsce, a nie jeszcze dopie**alaj... Ja tak czesto wyprzedzam, walac wprost na nadjezdzajce auto.. normalna sprawa jesli ktos jest 70kmh na drodze na ktorej mozna jechac smialo 90...

JURIJ_77

2014-09-17, 11:13
MaczoJuh napisał/a:

Za co k***a ukarali kierowce mazdy?




ukarali Yarisa ... pimo.


Secundo - nikt nie zwraca uwagi na przyczyny takiego zachowania wyprzedzających - bo k***a j***ny złotówiarz jedzie 50 na 90tce, za nim też nigdy nie spieszący się PKS - a ci jeżdżą 70, żeby paliwa oszczędzić i spuścić po dotarciu do celu. I ludzie się wk***iają, wyprzedzają na trzeciego. Bo faktycznie ch*j człowieka strzela gdy widzi taką sytuacją na drodze i musi wlec się za jakąś p*zdą przez 30km. I oczywiście - jak będzie wypadek, winny będzie wyprzedzający, a fiut, który jest ogniskiem całego zajścia powie "przecież ja mogłem sobie jechać 70". I też będzie miał rację.

Mówi się, że pośpiech jest sprawcą wypadków - tak, ale jeżeli szukamy genezy i mamy być konsekwentni idźmy dalej - pośpiech spowodowany frustracją z braku j***nych DRÓG w tym kraju. Ale o tym szaaaa.

KingOfDarkness

2014-09-17, 15:00
Co się burzycie? Może mazda dostała za tą chmurę dymu za sobą? Przypadłość VAGów w diesel'u - powinni ich wszystkich karać.

killua

2014-09-17, 19:48
JURIJ_77 napisał/a:


Secundo - nikt nie zwraca uwagi na przyczyny takiego zachowania wyprzedzających - bo k***a j***ny złotówiarz jedzie 50 na 90tce, za nim też nigdy nie spieszący się PKS - a ci jeżdżą 70, żeby paliwa oszczędzić i spuścić po dotarciu do celu. I ludzie się wk***iają, wyprzedzają na trzeciego. Bo faktycznie ch*j człowieka strzela gdy widzi taką sytuacją na drodze i musi wlec się za jakąś p*zdą przez 30km. I oczywiście - jak będzie wypadek, winny będzie wyprzedzający, a fiut, który jest ogniskiem całego zajścia powie "przecież ja mogłem sobie jechać 70". I też będzie miał rację.


Widzisz to jest tak jak sam napisałeś mogą sobie jecheać i mają rację. Jeżdżę dosyć sporo autem i też się czasem wk***iam ale potem myślę sobie no k***a temu komuś wolno tak jechać. nie każdy lubi zapie**alać. niektórzy się boją szybkiej jazdy... i wolno im i mają prawo. Ale debilem jest ten kto wyprzedza mimo iż nie ma zupełnie widoczności. i bardzo dobrze że ukarali obu . bo mogl byc tak ze ten pierwszy zdazyl by uciec a ten drugi wj***l by sie we mnie i zj***l mi kupe czasu z zycia( czy to byla by godzina czekajac na paly przy stłuczce czy X lat przy ciezkim wypadku) .

MaczoJuh

2014-09-18, 01:07
@killau japie**ole... moja matka ma 5 lat prawko.. nigdy nie wyprzedzala.. raz... prawie wtedy zginalem, wj***la 5 bieg jadac 50kmh, myslac, ze majac wiekszy bieg bd szybciej przyspieszac... Prawda jest taka, ze jak ktos boi sie jechac 120kmh to niech odda prawko... A jechanie za frajerem 70 zamiast 90, to w ch*j czasu.... Przez ten okres drogi mozesz zdazyc na ZIELONE badz inne bonusy, i zaoszczedzic 5/6minut w pracy.....