18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to się pochwaliła

WyscigowyJELCZ • 2012-07-19, 23:17
czyżby koniec związku a dziecko nie pozna tatusia?





nie widzialem tego tutaj wcześniej

LooC

2012-07-20, 11:46
Tą laske można bez problemu na fejsie znaleźc wpisując tylko "Sabinka", a jak ją znajdziecie to do chłopaka bez problemu.
Samica ma napisane, że jest z Tennessee więc to nie jest angielski zmywak :)

Ale to tacy ludzie z gatunku "wytapetowane liceum" oraz "pedał pokazujący brzuszek na fejsie" także nie warto poświęcać im nawet uwagi.

WyscigowyJELCZ

2012-07-20, 11:47
tam nigdzie nie jest napisane,że laska wyjechała do Anglii, mogła wyjechać do innego miasta, i dlatego sie nie widują...

Leothyr

2012-07-20, 12:14
Dobrze jej powiedział k***a :mrgreen:

Feragas

2012-07-20, 12:48
Najlepsze w tym to że tego synka znam bo jest z mojego miasta i kiedyś miałem z nim kontakt, on patrzy tylko żeby laski r*chać, więc z którąś kiedyś musiał wpaść :D

senkus

2012-07-20, 14:55
Sabinka zrobiła w konia tego typa i wielu z was.
Jej zdjęcie USG można bardzo łatwo znaleźć w google :>

Artos

2012-07-20, 14:56
sabazios napisał/a:

fake jak ch*j.
Niby w Anglii siedzi, a usg robiła w Polsce w Jastrzębiu Zdroju, na górze zdjęcia jest napisane w jakiej przychodni.

Link do strony przychodni:
http://www.medicus99.pl/

Daliście się wkręcić jak dzieci

:idzwch*j: :loldev: :homer:



Fake, albo to ona zamiast pojechać do Anglii dawała dupy sąsiadowi obok przez cały miesiąc. 8-)

rozyk

2012-07-20, 15:30
za wioche.pl powinienes dostac ch*ja do dopy , to jest sadistic k***A

Jackyll

2012-07-20, 16:56
dowie się, że to nie jego jak zacznie gadać po angielsku hehe

twojamatkajestgruba

2012-07-20, 17:00
xts napisał/a:


gimbazowe Hugs and kisses
O=Hug
X=Kiss



Z urban dictionary:
Cytat:

If you look at each letter like it was representing two people from a bird's eye view, the "O" represents the arms of those persons hugging each other while the "X" is evocative of two people kissing each other.


Ja tego nie widzę..

Edit: dawałbym warny za tagi. Weź się domyśl człowieku, żeby szukać tego po słowach "ojciej", "dzieckiem", "szczescie", "wariacik", "twarzo", "książka"... taa - wiem, że dwa ostatnie to marne spolszczenie facebooka ale co do ch*ja?? Zabrakło książkotwarzy... :facepalm:
http://www.sadistic.pl/instrakszyn-jak-poprawnie-tagowac-tematy-vt46622.htm

Janeo

2012-07-20, 19:24
Ale z was debile! :D
to wrzutka z wiocha.pl gdzie jest "walka o główną" czyli dzieci walczą o to, by ich "ustawiona" rozmowa, czy posty znalazły się na głownej.

DisHonoreD

2012-07-20, 20:39
"bekart" do nocnej strazy go dajcie

Jedras992

2012-07-22, 19:51
Przepraszam bardzo, ale jakby to ona nie mogła zadzwonić i powiedzieć mu tego... Tylko na FB się chwali...