18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to się pizda doigrała ;)

Dorik • 2016-06-30, 15:06
karma dzifko. 2x miałem taką sytuacje. ch*je w puszkach myślą że są panami drogi.

Dexterous

2016-06-30, 18:42
No i ch*je w puszkach maja rację - są panami drogi, motop*zdeczko :amused: Dla rowerków są ścieżki rowerowe :D

Krosi

2016-06-30, 18:44
niby motop*zdy ten do tego konfident ale tej głupiej cipie się należało. Więc w tym wypadku akurat prawidłowa postawa motop*zdeczki.

Kamkasz

2016-06-30, 18:47
Lipnekonto258, mam wrażenie że ty jesteś trochę bardziej prymitywny. Jazda między pasami jest w Polsce legalna i potwierdził to komendant główny. (Są ograniczenia np. różnica prędkości to max 20km/h itd) Linku do artykułu ci nie dam, sam sobie szukaj. Po drugie, co ma jazda między pasami do tego, że ta tępa dzida go spycha z drogi ? A po trzecie po prostu ch*j ci w dupę, bo cię nie lubię.

Lumpy1

2016-06-30, 19:07
ale konfitura haha mógł się popłakać.

mysz87

2016-06-30, 19:17
Az specjalnie konto założylem, bo mie ch*j strzeli. @lipnekonto258 - Ty k***a cebulo jedna, jak ktos ma lepiej od ciebie i kupil moto zeby nie stac w korku to nie mozesz tego przezyc? k***a tyko zawiść i cebula. Lepiej zabic chlopa niz puscic go miedzy pasami? Mam nadzieje, ze karma cie dopadnie ch*ju.

KrisCFC

2016-06-30, 19:22
rafalemilian napisał/a:

U nas psy na postoju by go olali a tak w ogóle to konfident i ch*j :)



Jak mnie wk***ia nazywanie ludzi konfidentami tylko dlatego, że zachowują się jak należy. Jak Ci zapie**olą rower to co? Nie pójdziesz na policje bo "nie jesteś konfidentem"? A jak Ci jakiś niedzielny kierowca, naj***ny wpie**oli w dom to co? Wpie**olisz mu i tyle? Chciałbym to widzieć. Idiotyczne słowo, które w jakiś magiczny sposób zmieniło znaczenie z "osoba godna zaufania" na "donosiciel". Poj***ny ten nasz język czasem bywa... :D

norbiman

2016-06-30, 19:31
po to wlasnie jest policja, dla ludzi nie przeciwko ludziom. gdyby wszedzie karano mandatami tak jak w hameryce czy kanadziej, narod nauczylby sie pokory. wysokosci ubezpieczen nie zaleza od pojemnosci silnikow a od czystego konta kierowcy (konta wykroczen). ale ponoc murzyni sa 50 lat za Polska, czy jakos tak odwrotnie...
poza tym motocyklisci z tego samego powodu nie zapie**alaja, nie jezdza miedzy autami (pomiedzy liniami ruchu), jak jest korek to tez stoja w korku, jak jest czerwone swiatlo, to motocyklista nie zapierdaala od razu poboczem czy srodkiem po lini zeby koniecznie byc pierwszym spod swiatel. pozdrawiam wszystkich

Antonio_Vibratore

2016-06-30, 19:50
Obrażę motocyklistę bo to takie modne....jesteście dobrze niedoj***ni.

Arachnidek

2016-06-30, 20:02
@lipnekonto258

Naprawdę tak Cię boli to, żeby przepuścić kogoś na motocyklu stojąc w korku ?

Nie rozumiem tej chorej mentalności, skoro "JA" stoje w korku to niech wszyscy się dostosują: samochody,ciężarówki,motocykle,rowery,piesi i okoliczne wiewiórki.
Daleko Polakom do cywilizacji oj daleko.

ordeal

2016-06-30, 20:13
Czarny chvj w cyce tej z macdonalda, ale zawsze cisnę z tych, co piszą o kierowcach samochodów jako panów dróg w "puszkach". Nie mam nic do motocyklistów, ale do zobaczenia na drodze w zimie, ignoranty :D

TytanowyRosomak

2016-06-30, 20:48
KrisCFC,

Cytat:

Jak mnie wk***ia nazywanie ludzi konfidentami tylko dlatego, że zachowują się jak należy. Jak Ci zapie**olą rower to co? Nie pójdziesz na policje bo "nie jesteś konfidentem"? A jak Ci jakiś niedzielny kierowca, naj***ny wpie**oli w dom to co? Wpie**olisz mu i tyle? Chciałbym to widzieć. Idiotyczne słowo, które w jakiś magiczny sposób zmieniło znaczenie z "osoba godna zaufania" na "donosiciel". Poj***ny ten nasz język czasem bywa... :D



Tobie pewnie nie raz zaj***li rower a psy na sygnałach po całym Bytomiu zapie**alały by go znaleźć, co do instytucji takiej jak policja mam do niej tyle zaufania co do menela który prosi o 5zł i mówi że jutro odda.

Nie raz się w p*zdę przypadkiem na osiedlu dostało bo było się podobnie ubranym czy po prostu podobnym do jakiegoś gościa co zawinił komuś ale nigdy nie szło się na psy tylko na drugi dzień sprawę się wyjaśniało.

Jak następnym razem będziesz z komendantem na makowcu przekaż mu serdeczne "ch*j ci w dupę" :-D

Dziamian

2016-06-30, 21:58
to jest ten typ kierowcy baby, który nie zna się na niczym a uważa że można mu wszystko, muszę dojeżdżać z takim kierowcą do pracy i widzę co się dzieje, najlepiej mówić mu kiedy ma stanąć, kiedy skręcić, kiedy zmienić pas oraz najlepiej jeszcze przy jakimś zagrożeniu na drodze reagować za nią...

Yarko

2016-06-30, 22:28
Aż się zalogowałem...
Wszyscy jadą po babie, a nikt nie widzi, że motocyklista też p*zda. Przyklejony do lewego pasa, a rusza wolniej niż ciężarówka, zamiast pomóc babie w zjechaniu na suwak (gaz żeby wlazla z tyłu albo hampel żeby puścić przodem) to jedzie równo z nią i napierala w klakson jak idiota.
Tak, jeżdżę w puszce od ponad 15 lat, tak, jeżdżę moto od prawie roku. Dupę mam dużą bo mam w niej wasze hejty.

malinovyNR

2016-07-01, 00:44
a ja bym zwrocil uwage na kulture kierowcow. Tylko pojawi sie policja na sygnalach, a nawet samochody z nad przeciwka zjezdzaja na pobocze. A u nas czesto jest problem zeby karetka sprawnei przejechala...

Siberian_Meat_Grinder

2016-07-01, 09:18
ogólnie bardzo dobrze postąpił - jak ktoś nie potrafi jeździć autem, to niem po prostu nie jeździ, albo płaci mandaty.

Zauważyliście, fajną rzecz? Jak radiowóz leciał na bombach to KAŻDY spieprzył mu z drogi i zatrzymywał się na poboczu - w Polsce jadąc na SPU i siedząc imbecylowi na zderzaku trzeba jeszcze "poganiaczem" napierdzielać, bo łupie techno w samochodzie a sam jaśnie pan lusterek używa tylko do cofania.