18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

No to polecieli

LICH0 • 2012-01-08, 19:24
Wie ktoś ile kosztuje taki strój ? I gdzie można się tego nauczyć?



Zembowy Wruzek

2012-01-08, 22:01
myslice ze sa w polsce miejsca zeby tak poskakac?

QnanPL

2012-01-08, 22:24
Zna ktoś tytuł piosenki?

Zucek15

2012-01-08, 22:27
Nie wspominajac o tym ze kurs kosztuje chyba 4k $

Majko2

2012-01-08, 22:28
200 skoków ze spadochronem ;D Stroj około 1000 Euro + spadochron z 500 euro i kurs 100 skoków w wingsuit

LICH0

2012-01-08, 22:33
Kotli napisał/a:

Jak już wszyscy się czepiają, to popraw tagi :hitler:



Nie nie zmienię i się pie**ol jak już wszyscy jesteśmy smutasami ;)

MyBijaCZ

2012-01-08, 22:42
Fajny sport, ale w Polsce raczej się nie nauczysz... A jak nawet już byś znalazł to za 350% ceny. Taniej Ci wyjdzie nauczyć się angielskiego chodząc na prywatne lekcje i wyjechać za granice, i tam uczyć się tego "fachu" :)

emilwkpg

2012-01-08, 22:46
no bo sie wk***ie ... ile razy jezcze można to oglądać ?!?!?!?! rozumiem w wersji hard .. bo jakos tego nikt jeszcze nie pokazał ....

=CAMEL=

2012-01-08, 22:46
Koszta są relatywnie niskie jeśli chodzi o sprzęt i strUj biorąc pod uwagę, że żeby poskakać musisz być gotowy na podróże. W Polsce na base znajdą się miejsca ale wogóle nie będzie przypominał tego z filmiku (wingsuita raczej nie użyjesz). Dodatkowa koło 300 skoków w swobodnym spadku żeby wogóle zacząć o tym myśleć. Ale w sumie wszystko jest napisane w internecie i wyszukanie tego zajęło by Ci 5 min co mówi o tym że zobaczyłeś fajny filmik, też byś tak chciał ale nawet nie chce Ci sie o tym czytać.

Mardog

2012-01-08, 22:59
Za dobry strój spadochronowy(tak tak w tym spadochron) wybulić trzeba ok. 10 tysi.Chyba, że chcesz wojskowego Swinga przy którym spadanie jest tak szybkie, że jak walniesz w ziemie to cię wbije jak oszczep ^^

Profesjonalny sprzęt to ok 15 tyś, gadałem z gościem z jednostki szturmowo-desantowej w Bielsku i mówił, że tyle zbiera na ten sprzęt :lol:

Wkurwiony_Zygfryd

2012-01-08, 23:01
@Libertinus zanim skoczysz ten pierwszy raz poinformuj rodzinę by pamiętała o sadystach; niech wzbogacą dział hard twoim wyczynem :D

bielon

2012-01-08, 23:05
Strój można kupić w za ladą a uprawiać takie loty w każdym barze można koszt to ok 80 zł.


Szaler

2012-01-08, 23:20
Świetne hobby. Szkoda że mam lęk wysokości...

djhexe

2012-01-08, 23:26
Mardog napisał/a:

Za dobry strój spadochronowy(tak tak w tym spadochron) wybulić trzeba ok. 10 tysi.Chyba, że chcesz wojskowego Swinga przy którym spadanie jest tak szybkie, że jak walniesz w ziemie to cię wbije jak oszczep ^^

Profesjonalny sprzęt to ok 15 tyś, gadałem z gościem z jednostki szturmowo-desantowej w Bielsku i mówił, że tyle zbiera na ten sprzęt :lol:



"byłeś w stanach? a ja znam kogos kto był!"

gdyby tak było jak piszesz, to na lotniskach same oszczepy by sterczały...(czyli nie masz zielonego pojęcia o skakaniu) a swing, o którym piszesz to zapas.
cytat:"Szybkie otwarcie dzięki zastosowaniu systemu RIS (Rapid Inflation System), niska waga tkaniny, minimalne i stabilne opadanie, szybki czas otwarcia i szeroki przedział wagowy. To główne cechy nowego zapasu serii PROTECT stworzonego przez trzech znakomitych producentów U-Turn, Advance i Swing."

pozorowo napisał/a:


Na pewno nie stać Cię na taki strÓj. A choć by nawet to i tak jesteś za młody na uprawianie tej ekstremalnej odmiany sportu którym jest Base Jumping


niestety to nie jest base jumping a wingsuit flying - żeby uprawiać ten sport trzeba gdzieś skoczyć, ale niekoniecznie musi być to base.

QnanPL napisał/a:


Zna ktoś tytuł piosenki?


jak obejrzysz do końca to się dowiesz!
music: andrea dahle - for so long

herschel

2012-01-08, 23:28
k***a! Popraw to, popraw tamto. Już nawet nie można poczytać sensownych komentarzy pod fajnym filmikiem, tylko wasze szczeniackie pyskówki.

eSeMGie

2012-01-08, 23:54
Ja wiem:



15 000 zł i jest twój :O