18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wojtasior

2013-06-13, 21:05
jesteś mistrzem:) dawno sie tak k***a nie uśmiałem, szczere gratulacje i skrzynia piwa!

hideharu

2013-06-13, 21:21
Się dziwicie. Demokracja jest poj***na. Głos Miecia spod budki z piwem, 18 - latka który nic o polityce nie wie jest tak samo ważny jak głos wykształconego człowieka, który na brednie nie poleci.
Po drugie mamy chorą sytuację że ludzie głosują na Tuska, bo to mniejsze zło niż Kaczyński, jakby innych opcji nie było( no de facto nie ma może tylko JKM)
Liczba kart ważnych (głosy oddane ważnie):15 050 027 tyle podobno było oddanych wszystkich głosów, z czego 5 629 773 to głosy na PO. Ta liczba to też liczba idiotów jacy dali się nabrać na hasła PO.
Jedyna zasługa Tuska - jest u nas taka bieda że araby nie przyjdą( przynajmniej na razie)

XK...........sX

2013-06-13, 21:29
Zaj***ło lewactwem

Ant1984

2013-06-13, 21:55
Niech ktoś powie tuskowi, że nie dostanie nic z tego, co mu obiecali.
Pozbędą się go, kiedy przestanie być potrzebny :roll: Dlaczego mieliby to zrobić? A czy źli ludzie dotrzymują słowa? :lol: Czy ktoś, kto karze mu zabić cały naród będzie honorowy wobec niego? Po co dzielić się zyskami, czy władzą...? Po co dawać cokolwiek od siebie...? Dla "zasad"? :lol:
Niech ktoś mu powie, że jedyny ratunek dla niego to silny kraj, który byłby zdolny się obronić (czyli jego też) przed wrogami, a w którym on mógłby się schronić. A silny kraj, to kraj, w którym żyje się w dostatku i szczęściu.
Zły to ptak, co własne gniazdo kala.

Cienió

2013-06-13, 22:13
oozyxak0o napisał/a:

pie**olicie. Zajrzyjcie czasem na interie czy onet,poczytajcie komentarze i zobaczycie,że ludzie zapomnieli jak im było źle za czasów kaczki i znowu chcą go wybrać. Pytanie tylko jak długo to jeszcze potrwa?



Napisz mi jak było źle, bo nie pamiętam. Z tego co kojarzę to nie przypomina mi się, żeby tak te rządy nas dymały jak rząd Ryżego i z tego co pamiętam to rządy trwały niecałe 2 lata, a wszyscy pie**olą jakby trwały z 10. Po drugie wszyscy boją się "Kaczki", bo lustracja ich czeka ;)

A Ryży chce u władzy być do 2015, dlaczego? Bo wtedy uda się uda jemu wj***ć nas do strefy euro, a wtedy zginiemy z głodu, a on sp***oli do Argentyny czy ch*j gdzie i tyle go będzie u nas ;)

Ciał Bambino, sk***ysyny :D !

pawelyoy

2013-06-13, 22:19
Ale ludzie spokojnie i bez spiny proszę... Wiem że o polityce moglibyście tutaj gadać godzinami ale tutaj bardziej chodzi o humor mimo że jest to dość prawdziwe

PanEmo

2013-06-13, 22:34
Przyznam szczerze, że niezła (krypto)reklama. Bardziej chcąc, niż nie chcąc, zmusiła mnie na wejście na stronę tego operatora :)

Zaethrael

2013-06-13, 23:30
LxDead napisał/a:

Jak widzę ten sk***iały ryszawy ryj to mnie taka k***ica bierze. Że go niby k***a większość wybrała? Polski naród(większość k***a) jest faktycznie tępy jak cholera skoro wierzy w jakieś bajeczki. Tak jak w '39 Nie dość tego to wygląda na to że nadal będą mu ufać. Co z tą Polską?



No i masz problem bo Cię strollowaliśmy. Przynajmniej ci którzy wybierali rudego tak jak ja :D Trollować to tak ale jak już ktoś z Ciebie frajera zrobi to źle nie ? :>

hogg

2013-06-13, 23:58
Idźcie się pałować gdzie indziej z tą gównianą polityką.

Dranzes

2013-06-14, 00:51
wojtasior napisał/a:

jesteś mistrzem:) dawno sie tak k***a nie uśmiałem, szczere gratulacje i skrzynia piwa!



Tu się k***a nie ma z czego śmiać, to j***na katastrofa.