18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niski przelot nad głowami

jacekmatys • 2013-07-11, 20:03
Jak w temacie...
Chciałbym być na miejscu tych ludzi i poczuć ten podmuch we włosach albo gdzie indziej :shock:


Do 5 sekundy jest ścinka ale później jest ok.Enjoy :mrgreen:

hejcior

2013-07-11, 20:13
jacekmatys napisał/a:


Do 5 sekundy jest ścinka ale później jest ok.Enjoy :mrgreen:



Ty jesteś jak ścinka, masz napisane na tej twojej "ścince" jaka jest normalna wysokość przy podchodzeniu. Więc to nie ścinka tylko informacja o ile niżej przeleciał bohater filmiku.

k***a czy tak ciężko w XXI wieku nauczyć się angielskiego? A jeśli się już nie umie to nie robić z siebie imbecyla publicznie.


A pilot to ma jaja wielkości arbuza chyba.

donplicco

2013-07-11, 20:32
Chciałbym tak latać.... yyyy a nie sorry, zapomniałem,że moja droga życiowa to picie alkoholu.

jacekmatys

2013-07-11, 20:37
hejcior napisał/a:



Ty jesteś jak ścinka, masz napisane na tej twojej "ścince" jaka jest normalna wysokość przy podchodzeniu. Więc to nie ścinka tylko informacja o ile niżej przeleciał bohater filmiku.

k***a czy tak ciężko w XXI wieku nauczyć się angielskiego? A jeśli się już nie umie to nie robić z siebie imbecyla publicznie.


A pilot to ma jaja wielkości arbuza chyba.



Odpowiadając na twoje wypociny oznajmiam iż: chciałem żeby nie było hejtu ze strony sadoli że filmik im tnie,ale niestety trafił się znawca który ZNA angielski na poziomie i wszystko wie.Szacun dla ciebie za znajomość ale mogłeś nie wywyższać się w ten sposób tylko dać piwo,krótki komentarz i iść spać.Zrobiłeś,co zrobiłeś.

hejcior

2013-07-11, 20:44
@up
Nie przeproszę Cię bo to sadistic a nie poczytaj mi mamo, ale masz na zgodę browar!

jacekmatys

2013-07-11, 20:49
hejcior napisał/a:

@up
Nie przeproszę Cię bo to sadistic a nie poczytaj mi mamo, ale masz na zgodę browar!


Nie oczekiwałem przeprosin,ale dzięki za browara....fajeczkę ?

konradtl

2013-07-11, 22:17
sk***isyn ma wyczucie

Pa...........or

2013-07-11, 22:58
niski przelot F16 przewraca Mercedesa Vito na bok. Sprawdzone :)

sir_Alex

2013-07-11, 23:17
kiedyś na Ukrainie też zrobili taki przelot... masakra była;]

pastor1988

2013-07-11, 23:38
idź do pierdla , i idz pod prysznic ... poczujesz podmuch gdzie indziej:D

cojo100

2013-07-11, 23:40
O mało nie wyczwarzył :)

husar8822

2013-07-11, 23:59
hejcior napisał/a:

jacekmatys napisał/a:


Do 5 sekundy jest ścinka ale później jest ok.Enjoy :mrgreen:



Ty jesteś jak ścinka, masz napisane na tej twojej "ścince" jaka jest normalna wysokość przy podchodzeniu. Więc to nie ścinka tylko informacja o ile niżej przeleciał bohater filmiku.

k***a czy tak ciężko w XXI wieku nauczyć się angielskiego? A jeśli się już nie umie to nie robić z siebie imbecyla publicznie.


A pilot to ma jaja wielkości arbuza chyba.

jacekmatys napisał/a:

hejcior napisał/a:



Ty jesteś jak ścinka, masz napisane na tej twojej "ścince" jaka jest normalna wysokość przy podchodzeniu. Więc to nie ścinka tylko informacja o ile niżej przeleciał bohater filmiku.

k***a czy tak ciężko w XXI wieku nauczyć się angielskiego? A jeśli się już nie umie to nie robić z siebie imbecyla publicznie.


A pilot to ma jaja wielkości arbuza chyba.



Odpowiadając na twoje wypociny oznajmiam iż: chciałem żeby nie było hejtu ze strony sadoli że filmik im tnie,ale niestety trafił się znawca który ZNA angielski na poziomie i wszystko wie.Szacun dla ciebie za znajomość ale mogłeś nie wywyższać się w ten sposób tylko dać piwo,krótki komentarz i iść spać.Zrobiłeś,co zrobiłeś.

Cytat:

@up
Nie przeproszę Cię bo to sadistic a nie poczytaj mi mamo, ale masz na zgodę browar!

jacekmatys napisał/a:

hejcior napisał/a:

@up
Nie przeproszę Cię bo to sadistic a nie poczytaj mi mamo, ale masz na zgodę browar!


Nie oczekiwałem przeprosin,ale dzięki za browara....fajeczkę ?




bzyknijcie się jeszcze k***a :cumshot:

Misiek_

2013-07-12, 00:07
Jak by miał rozj***ne silniki to pacjenci stracili by słuch.

D-Rose

2013-07-12, 00:17
Szkoda, ze o ten murek nie zahaczył :-(