18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nine Inch Nails: Industrial Revolution

redhead6655321 • 2013-06-11, 21:38
Polecam dokument na temat NIN i powstaniu/ rewolucji muzyki "industrial". Na początku trochę się ciągnie, ale potem się rozkręca i daje treściwe informacje.

Jak się spodoba to dajcie znać, wrzucę resztę albo szukajcie na YT.

[video]20130611/1370982627_e4e_932[/video



DomenicRS

2013-06-11, 22:45
Za Trenta piwo w ciemno - pamiętam do dziś jak kupowałem further down the spiral, jako moją pierwszą płytę NIN, w Empiku - pan wyciągał płytę ze specjalnej gablotki zamykanej na kluczyk, jako że płyta nie miała standardowej, plastikowej okładki. Potem wpadło mi w ręce fixed - przy wish wyciskałem siódme poty z samochodu rodziców na gładkiej, prostej i równej nawierzchni pewnej drogi krajowej - jakieś 7km prostego. Tak, 15 lat temu bywały takie odcinki. Ech - łza się kręci. Czas pobiegł dalej - NIN zawitali do naszego kraju z koncertem, we Wrocku chyba, a ja wtedy akurat musiałem służbowo do Paryżewa...

Wypłosz

2013-06-12, 11:12
Koncert był w Poznaniu - 23.06.2009 i był rewelacyjny. Trent grzecznie przeprosił za to, że przyjazd do Polski zajął mu około dwudziestu lat no ale w końcu jest :P Polecam nowy singiel NIN oraz projekt Trenta i jego żony Mariqueen Maandig - How to destroy angels. Za NIN zawsze i wszędzie piwo!

DomenicRS

2013-06-13, 22:19
Nowy singiel jest niczego sobie, ale HTDA nie bardzo mi podszedł - za to teledysk to promo singla był wypaśny /watch?v=nWbfgGDl6XE