18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nimfomanka i 36 godzin wymuszonego stosunku

Adziooh • 2013-09-10, 19:00
Szukałem po tagach i jeżeli nie było tego tutaj to aż dziwne.
Jednak nie zawsze nimfomanka jest tak wporządku!





Historia sprzed bliżej nieokreślonego czasu, niemiecka nimfomanka zmuszała do stosunku nawet policjantów, którzy przyjechali wybawić dwóch "szczęśliwców"

Cytat:

Faceci płakali z bólu.

niemiecka policja zatrzymała nimfomankę z Monachium, która zmusiła do wielogodzin­ne­go seksu dwóch mężczyzn. 47-letnia kobieta trafiła na obserwację psychiatryczną - donosi "The Daily Mail".

Pierwszą swoją ofiarę niemka spotkała w barze, a drugą w autobusie. W obu przypadkach nie chciała wypuścić mężczyzn ze swojego domu.
Pierwszy mężczyzna uciekł na balkon i stamtąd wezwał pomoc. Drugi z napastowanych wyszedł z mieszkania po 36 godzinach wymuszonego seksu, kiedy nimfomanka na krótko zasnęła.

Policja znalazło go płaczącego i roztrzęsionego na ulicy. To co przeżył nazwał piekłem. Funkcjonariuszy prosił też o pomoc w powrocie do domu, bo przez ból nie mógł sam chodzić.
Kiedy funkcjonariu­sze przyjechali zatrzymać kobietę, ta zaprosił ich do łóżka na "szybki numerek". Monachijska policja zapewnia, że oficerowie odmówili - dodaje dziennik.



Źródło: KLIK

MocnyFull

2013-09-11, 17:11
Adziooh napisał/a:

Kiedy funkcjonariu­sze przyjechali zatrzymać kobietę, ta zaprosił ich do łóżka na "szybki numerek"







mandel9

2013-09-12, 03:55
chyba ma a-pvp if you know what i mean :D

na*