18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dominator76

2017-02-17, 21:15
nawet psy w schronisku...

urfis

2017-02-17, 21:33
Skoro kara się prawnie za pisanie "żydostwo" to czemu nie kara się prawnie za pisanie "polactwo" ?
Mniej obraźliwe?
A co do kmiotosława, któremu na wymię Ptoon:
Skoro jesteś w Polsce, żresz polski chleb, oddychasz polskim smogiem, korzystasz z polskiej służby zdrowia, użyteczności publicznych, mówisz językiem polskim bo nauczyłeś się go w polskiej szkole, utrzymanej z polskich podatków, to zamknij ten durny ryj zamiast wycierać go sobie Polską bo za mleko jej jeszcze nie zapłaciłeś szczochu.
pozdrawiam

Loaloa

2017-02-17, 21:45
Cytat:

Skoro kara się prawnie za pisanie "żydostwo" to czemu nie kara się prawnie za pisanie "polactwo" ?



Kto i kiedy został prawomocnie skazamy za użycie terminu "żydostwo"?

A co do "polactwa", to jest to termin z zakresu socjologii, kryminologii i psychiatrii. Nie wiem na jakiej podstawie jego używanie miałoby być zakazane.

b0r000

2017-02-17, 21:52
"Co z tymi posłami? Taka sztuka i nikt?"

A co się mają rzucać na byle barachło
Podjedzie taki z eskortą samymi Audikami pod klub to wszystkie świnie jego

BrianGriffin

2017-02-17, 22:06
Ptoon napisał/a:

Doktor habilitowany nauk prawnych, sędzia Trybunału Stanu, od 89 roku specjalista od legislacji, 50 opinii i ekspertyz prawnych na zlecenie Sejmu i Senatu, Kancelarii Prezydenta RP oraz centralnych i naczelnych organów państwowych. Autorka ok. 90 publikacji naukowych. Konserwatywna, absolutnie niepoprawna politycznie, sprzeciwiała się traktatowi lizbońskiemu i była wiele razy karana przez komisje etyki za mówienie wprost i bez ogródek.



Taki z niej doktor nauk prawnych jak z 90% dzisiejszych studentów inżynierowie. Trochę powagi.

Ptoon

2017-02-17, 22:25
urfis napisał/a:

Skoro kara się prawnie za pisanie "żydostwo" to czemu nie kara się prawnie za pisanie "polactwo" ?
Mniej obraźliwe?
A co do kmiotosława, któremu na wymię Ptoon:
Skoro jesteś w Polsce, żresz polski chleb, oddychasz polskim smogiem, korzystasz z polskiej służby zdrowia, użyteczności publicznych, mówisz językiem polskim bo nauczyłeś się go w polskiej szkole, utrzymanej z polskich podatków, to zamknij ten durny ryj zamiast wycierać go sobie Polską bo za mleko jej jeszcze nie zapłaciłeś szczochu.
pozdrawiam



ch*j z moimi poglądami, ale napisałem post wspierający konserwatywnego polityka i ukazujący hipokryzje mainstreamowcyh mediów, co mogłoby wskazywać na to, że sam jestem po "prawej" stronie, a ty piszesz mi coś takiego za to, że użyłem słowa "polactwo" jako cytat kogoś z "lewej" strony? Biedna ta nasza umęczona ojczyzna, że ma takich obrońców jak ty, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

bollol_stern

2017-02-18, 00:51
@up

Weź człowieku zobacz dowolne wystąpienie, wywiad, wypowiedź tego polityka i powiedz, że ona nie robi złej roboty. Ona nie jest żadną konserwatystką, to zwykły produkt partyjny z mocnym odchyłem na Toruń. No i chamka pierwszej wody.

Lenart

2017-02-18, 23:25
kolejny debil, który info o tym co się dzieje, bierze z nagłówków z SE i Faktu.

vladimus

2017-02-19, 01:51
Ogólnie baba jest trochę obleśna, ale typiara ma 64 lata!
Chociaż to sadistic! I różne tu fetysze.