18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Night Of The Jumps Kraków

lunaraerials • 2015-04-07, 17:36
Witam, to mój pierwszy post tutaj, chociaż przeglądam już jakiś czas ;-) . Widziałem, że zostało wrzuconych kilka filmików amatorskich (niektóre tylko z nazwy amatorskie oczywiście, ale wiadomo ocb) z Night Of The Jumps w Krakowie. Byłem tam też ja. Dokładniej mówiąc moja firma była odpowiedzialna za całą realizację video z tej imprezy. Także jeśli ktoś był i widział gości biegających z kamierami - to byliśmy my. Ale do rzeczy - wiem, że minęło już trochę czasu i ogólnie wszystko ucichło a NOTJ pojechał dalej w świat. Tym niemniej, też pokażę Wam co udało się skleić z naszych ujęć. Wyszło to chyba całkiem znośnie, toteż może kogoś zainteresuje tak jak zainteresowały dwa/trzy poprzednie amatorskie. Wszystkie ujęcia są nasze, zrobione kamerami oraz dronem. No, to miłego - mam nadzieję, że się spodoba!


PS - wiadomo, że taki film różni się od fanartu. Ktoś z zewnątrz może skupić się tylko na dziewczynach i skokach, a my jako wykonawca musimy zawrzeć każdego sponsora, wywiady i tym podobne. Dla niektórych to dodatkowy smaczek, niektórym to przeszkadza. Ale już nie zanudzam - enjoy.

cracker10

2015-04-08, 11:33
Dobry montaż i podkład muzyczny, piwko.

grrronek

2015-04-08, 16:44
tylko gleby żadnej nie ma, więc dorzucę. po 3 minucie

lunaraerials

2015-04-09, 16:29
grrronek,

Jak najbardziej są :) . Włącz sobie od 1:57. No, albo możesz w sumie 1:55 ;)

grrronek

2015-04-09, 17:17
lunaraerials napisał/a:

grrronek,

Jak najbardziej są :) . Włącz sobie od 1:57. No, albo możesz w sumie 1:55 ;)


racja, tylko musiały mi umknąć przez te dupeczki bo krew przepłynęła z głowy w inne rejony

Vahan10

2015-04-09, 17:31
Dobra impreza, mega wrażenia.
Nie ma ktoś nagrania, jak jedno dziecko przejechało motorem po japie drugiego?

kadol7

2015-04-09, 20:06
kawał dobrej roboty od was i motocrossowców, piwko zasłużone.

Szmajchel95

2015-04-09, 20:07
Ooo a myślałem że już nie zobaczę filmiku kolegów których mijałem (pewnie i kojarzycie też mnie - wstawiałem nie tak dawno posta z swoim montażem ;) ) Podeślij na PW FB - pogadamy ;)

Majozen

2015-04-09, 21:35
To jest dopiero zajawka :D Jakiś czas bawiłem się w jazdę na hard enduro (Yamaha WR250F) ale to drogi sport (kto miał do czynienia z hard enduro lub cross'ami wie jakie są to koszta). Kiedyś do tego wrócę i może też nauczę się tak skakać :D

vati

2015-04-09, 22:06
Wydaje mi się że coś poszło nie tak podczas renderingu. Czy tylko u mnie przy większej dynamice widać poziome paski ? ;>

Czym to było kręcone jeżeli można zapytać ? :)