18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigger bije dziewczyne za to, ze nie dała mu nr telefonu

phi? • 2010-05-30, 21:05
Chyba niedawno zszedł z drzewa...


DaKuz

2010-05-31, 12:59
@up no ale jest czarny

ras7a

2010-05-31, 14:02
j***ny brudas.. podejrzewam, że to jeszcze w anglii było?.

marcin9002

2010-05-31, 14:45
Czy okrzyk pana "kamerzysty" śrubokręta nie przypomina wam czegoś ? :>

btw. Ciekawe jak wy byście zareagowali gdybyście szli sami i widzieliście grupkę muginów którzy tak traktują kobietę.

smoke_weed

2010-05-31, 17:30
marcin9002 napisał/a:

btw. Ciekawe jak wy byście zareagowali gdybyście szli sami i widzieliście grupkę muginów którzy tak traktują kobietę.



W nocy bym ich nie zauważył :D

robex9

2010-05-31, 18:04
Ja tam do czarnych nic nie mam, ale asfalt swoje miejsce ma. :P

Abruel

2010-05-31, 18:38
Może w jakimś gównianym kraju gdzie mówi się po francusku, gdzie pełno tego g.... chodzi, takie rzeczy są normą. W Polsce niestety kiepsko widział bym przyszłość takiego zera. Ostatnio zbyt wiele czarni wymagają od białych i wystarczy źle na nich popatrzeć a już oskarżają wszystkich o rasizm a sami się panoszą po ulicach niczym bogowie. Dlatego też Polska nie była i nie będzie gościnnym krajem dla czarnoskórych nie chcemy mieć tutaj bajzlu zrobionego przez Nigeryjskich obywateli.

drTweak

2010-05-31, 20:36
Ale mnie zbulwersowała ta małpa. :-x

Zephi

2010-05-31, 21:38
Zesmy ich przywiezli, bo brakowalo niewolnikow. Nadeszla era praw czlowieka, niewolnictwo nie jest juz stosowane, zatem i niewolnicy zbedni, takze wypie**alac do Afryki. Bez selekcji, wszyscy won.

LWMG

2010-05-31, 22:12
do tego BIAŁĄ dziewczynę!

krayesiak

2010-05-31, 23:12
spoko loko :) dorwałem negatywa, siedzi teraz obok<edit>i robi to z moim kotkiem</edit>

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-31, 23:18 ]
a ja dorwałem Ciebie ;-)

wons

2010-06-01, 00:02
ale jej zaj***l

PinkRose

2010-06-01, 00:21
Liść jak liść, ale na końcu jakiś kozak ją przewrócił poprzez kosę. To woła o pomstę do nieba. Ciekawe jak by sp***alali gdyby szła męska ekipa.

Nie wiem jak mentalność europejczyków, ale w krajach typowo słowiańskich nie wychodziliby nawet do sklepu żeby zrobić zakupy, bo mamy zdolną młodzież. A o Rosji wolę nie wspominać. 1 Rusek na stado 5 niggerów styknie.

Mindfuck

2010-06-01, 00:47
co jak co, ale zaczyna mnie wk***iać te rasistowskie pie**olenie o murzynach. I tu i tu spotkasz sk***iela, przykładem jest cała pie**olona Rosja. Akurat zajebiście chętnie zajarałbym kiedyś z murzynem. Takim k***a, biggest motherfucker from the hood.

Wiecie, co mnie rozpie**ala ? Taki murzyn przyjedzie z USA, i jak byś go nie skwitował, to ma na to wyj***ne. ch*j w dupę brudasom z Somalii. Mówię o normalnych ludziach. Teraz, k***a, wypie**alać na zmywaki do UK. Tam bez względu na wszystko dla każdego jesteście tym samym, co Rumun na przystanku w Polandii. I zapie**alać myć talerze, bo tam gdzie czarny ziomuś z LA przyjechał jako turysta, my zapie**alacie za drobne jak śmiecie. k***a jego mać, Polacy.

Nowy_Nick

2010-06-01, 11:11
Napiszę krótko.
To ku*as j***ny. Moge dostać Warn-a.
Ale za darmo nie wolno bić Kobiet. JEBAĆ CZARNEGO.Tego co ją uderzył...
No k***a nie wolno. Tak się nie robi...

jamnick

2010-06-01, 21:19
Złamas zwykły i tyle. A że czarnoskóry to co z tego? Polacy, Rosjanie, Japończycy czy Anglicy nie biją kobiet?

Normalnie nie mogę jak widzę takich ujów.

marcin9002 napisał/a:


btw. Ciekawe jak wy byście zareagowali gdybyście szli sami i widzieliście grupkę muginów którzy tak traktują kobietę.



Pewnie połowa mocnych w gębie zostałaby mocnymi tylko w gębie.