18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigel Farage.

~Beny • 2015-01-13, 19:06
Nigel Farage uderza w Tuska. "Jest pan najnowszym polskim imigrantem"

Tu macie link do całego artykułu, bo nie chce mi się wszystkiego kopiować: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nigel-farage-uderza-w-tuska-jest-pan-najnowszym-polskim-imigrantem/gbgdh

Jeden nazwał rzeczy po imieniu a inny musiał to skomentować, że "słowa te były "głupie, pełne agresji i ukrytej bądź otwartej mowy nienawiści".

Nie wrzucam tego aby się nachapać piw, tylko dlatego, że miło się czyta takie rzeczy :-P

gaijin

2015-01-13, 19:07
Zły to ptak, co własne gniazdo kala.

ke...........71

2015-01-13, 19:12
Nie wrzucam tego aby się nachapać piw
No skoro tak,to piwa nie dam

gabrychchch

2015-01-13, 19:13
Bardzo dobrze powiedział. Coś tak czuje, że w 2015 roku będziemy mieli wiele przykładów konsekwencji wynikających z decyzji podejmowanych w latach ubiegłych przez miłościwie nam panujących towarzyszy.

faraonek88

2015-01-13, 20:10
Mam nadziej żę UKIP wygra wybory w UK, a we Francji wygra Front Narodowy. Obydwa te kraje wyjdą z UE i ten syf sam sie rozpadnie! Jestem także przekonany że 2015 będzie przełomowy w Polsce, nie jedna afera wyjdzie na wierzch. Kaczyński nie jest taki głupi żeby wyciągasz wszystkie karty długo przed wyborami. Tak jak kiedyś zniszczyli PO dziadkiem z wermahtu tak teraz kaczro na pewno po aferze podsłuchowej ma asa w rękawie. Dodatkowo wszystkie afery będą pomagały KNP.

Wada postawy

2015-01-13, 20:12
Tutaj z "ripostą" :szczerbaty:



@Ostatnio ukazał się wywiad w j. angielskim z Tuskiem jako nowym przewodniczącym UE (czy jak tam jego funkcja się zwie) - świetna wymowa, bezbłędna gramatyka, perfekcyjne użycie czasów i zero zająknięcia się. Niestety dołożono do tego multum cięć materiału i zdynamizowaniu całości. Dla lemingów wierzących w ogromne zdolności byłego premiera do nauki j. obcych, piękny dowód na to, że poza paroma słowami, które wypowiedział po 3 razy nic więcej zaprezentować nie potrafi :kupa:
Dalej ciśnijcie beke z Korwina co czyta z kartki..