18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigel Farage i Godfrey Bloom - warci posłuchania

H1ghlander • 2014-04-11, 23:14
Dla przypomnienia. Nieźli politycy.
Nawet jak ktoś się nie zgadza, to imo warto posłuchać. W końcu nie chodzi o to żebyśmy byli jednogłośni?

Na pewno lepsi niz nasze świnie.















ogolnie dobry kanał
https://www.youtube.com/user/KarasekUS

POPISowyNumer

2014-04-11, 23:32
Piwo za masakrowanie lewaka (drugi film). Już to samo w sobie wystarczy.

crystaldragon

2014-04-12, 00:03
Ten Buzek mnie dobija, przewodniczący Europarlamentu a ledwo składa zdania po angielsku i mówi z bardzo twardym polskim akcentem. Ktoś kto obejmuję takie stanowisko powinien być geniuszem i poliglotą. Ale zapomniałem że mamy demokracje czyli rządy najgłupszych

vredes

2014-04-12, 12:44
i tylko dziwne jest to, że zazwyczaj na gadaninie się kończy...a złodzieje nadal kradną na potęgę i się śmieją ......

oc...........an

2014-04-12, 15:32
Ale, że Farage to populista (nawet kierunek jego partii to prawicowy populizm) i powie wam wszystko co chcecie usłyszeć to wy wiedzcie. A skoro tak źle wa żyje się w Unii to idźcie w końcu na wybory parlamentarne i zagłosujcie na kogoś porządnego, żeby reprezentował on godnie interesy kraju.

crystaldragon, oj tak, demokracja to taki straszny ustrój bo przecież dwóch pijaków ma więcej praw od profesora :facepalm: Szkoda tylko, że twój ukochany Jonasz "1%" Koran Mekka zapomniał wam powiedzieć, że demokracja jest samoregulująca i głosują ci którym zależy - profesor zalicza się do tej grupy, pijaki z pod budki z piwem niekoniecznie.

Dziwi mnie wasza nienawiść do Unii czy demokracji. Wszak wasi rodzice walczyli o to, żebyście teraz mogli wybierać kogo chcecie i żyć w normalnym, Europejskim kraju. No ale wy robaki to nie wiecie chyba czego chcecie. Nasuwa mi się na myśl kilka krajów niedemokratycznych i nieeuropejskich i każdy z nich jest bardziej ch*jowy od poprzedniego.

H1ghlander

2014-04-13, 01:00
Napisal gosc, ktory juz siedzi w Angoli... troll czy jak? I co to za tekst "Wasi" rodzice?... Jaki tam syf studiujesz?

A kto nie jest populista i demagogiem obecnie?
Poza tym teksty co on gada akurat wiekszosc nie chce slyszec.
Z tego co zauwazylem Farage slusznie krytykuje UE w takiej formie od lat. Glownie krytykuje nic wiecej.
Mam isc na wybory i wybrac kogos kto bedzię Polske dobrze reprezentowal?
Takich ludzi tam NIE MA. A europarlament? biorą kase ale ogolnie gowno mogą, a nawet nie chcą a lobbysci robia co chca.

Przyklad z profesorem jest przeciez ok, gorzej wyksztalconych jest wiecej. I jesli juz to mowil o samoregulujacym Rynku, a nie demokracji...

i w ogole co Ty pie**olisz? Nasi przodkowie absolutnie nie walczyli o taki kraj i taką demokracje i taką UE. Kto by chcial byc niewolnikiem calej europy? Gdzie UE nie dziala w naszym interesie? Tylko wiecej przeszkadza. Przeciez cala Europa jest teraz ch*jowa i zdycha. A w takiej Grecji juz wiecej flag niemieckich niz greckich...

btw. szybko tez taka Anglia chce wywalac Polakow, a wszelkich kolorowych zostawic, typowe angielskie zachowanie. ale ogolnie to im sie nie dziwie.

I o jakiej walce Ty mowisz? O tej niby rewolucji w 89? Czy moze o lepszy wieku polskiej historii przed IIWŚ?

Polska zawsze byla europejskim krajem i nie musi tego udowadniac. Ale ani to zachodni zachod ani wschod.

Demokracja tak, ale warto byloby do niej w koncu dorosnąć.

oc...........an

2014-04-13, 16:17
H1ghlander, mówiąc o "waszych" mam na myśli o twoich i moich. No chyba, że twoi uparcie walczyli o zachowanie socjalkołchozu. Ale większość wspierała ruchy demokratyczne na miarę ich możliwości, co jest równoznaczne z walką o wolność. No i przypominam, że większość Polaków chciała Unii i większość nadal chce. To, że na sadolu mamy dużo ultraprawicowców, a eurosceptyzm jest teraz cool, to nie znaczy, że takie same są uczucia reszty kraju. Śmieszą mnie również twoje pretensje. Ok, załóżmy, że masz rację i Europa umiera. To co? Wolisz Polskę A.D. 2001? Korupcja, afery, jawne okradanie kraju? Dzięki Unii mamy transparentność, a inwestycje można liczyć w miliony. Polska to nie Szwecja, gdzie do polityki idą patrioci gotowi zarabiać ułamek średniej pensji. Polska, jak i inne narody muszą siebie nawzajem kontrolować, bo inaczej znów będzie u nas druga Ukraina.

Kto Polskę by dobrze reprezentował? Na przykład partia Gowina, dobry wybór, są za wolnym rynkiem, centroprawicowi, bez korwinizmów o wprowadzeniu prywatyzacji wszystkiego i innych "ciekawych" pomysłów. Poczytaj również program Europy+, jest to najbardziej centralna partia w rządzie z odchyleniem lewicowym, również są za otwartym rynkiem, nadają w sumie na tych samych falach co Gowin, mają podobne pomysły. Na listach do Europarlamentu mają całkiem normalnych kandydatów.

H1ghlander

2014-04-13, 16:42
Żyjesz w alternatywnej rzeczywistości? To co teraz nazywasz demokracją? manipulowaną przez media? Przeciez ten caly 89' rok to była jedna wielka wyjebka. Obecnie mamy katastrofalną korupcje a rząd PO jest chyba najbardziej żądnym pięniędzy ze wszystkich. Lista afer nigdy nie była tak długa, a niektóre afery nawet specjalnie kryte nie są. Tak, praktycznie jawne afery.

Czy naprawdę nie widzisz jak cała Europa r*cha w dupe Polaków? jak staliśmy się wyrobnikami? Trudno to w ogóle nazwać "Unią", bo nie są do nas solidarni. Ja rozumiem wpółpracę ale nie wyjebka... a nasi politycy uczą się od najlepszych w Brukseli, co jest jeszcze gorsze... A media mamy już około w 70% niemieckie. Dotacje z Unii? Nie rozsmieszaj mnie, tak rozkradane i marnowane, przeznaczone na z dupy cele. Jakby dotacje cos skutkowaly to chyba Afryka bylaby najbardziej zaawansowanym krajem. To tylko nas rozleniwia. Transparetność? Przeciez cale to UE to jedna wielka korupcyjna machina z armią urzędników. Tylko korzystaja na tym duze firmy, nigdy mali przedsiebiorcy.

2001 r? W sumie czemu nie, kazdy Polak mial wtedy wyzszą sile nabywczą niż obecnie. A my co, wegla nie mamy wydobywac tylko stawiac wiatraki. Placic za CO2 i glupia polityke niemiec w latach 90' , sprawa z eksportem mięsa i dogadywania sie za plecami z Rosją itp. Przeciez oni w ch*ja nas robią. A grecje juz Niemcy kupili. A pojeby jeszcze chcialby przyjac Stany Zjednoczone Europy, a to trzeba byc debilem zeby na takie cos sie zdecydowac.

Siła jest tam gdzie jest przemysł. Obecnie to chińczycy już zaczeli kupowac Europe. I europa musi sie opamietac i zaczac sama produkowac.
Wiekszosc ludzi to tak naprawde nie wie co wybiera ani co chce. W dupie mam co ludzie pisza na sadolu, nie znam zadnych uzytkownikow, nie ma na mnie wplywu sadol pod wzgledem poglądów.
Ludzie nie wiedzieli i nie wiedzą co wybierali.

Do Unii można było wchodzić jak siępodreperuje gospodarke, wprowadzi jakiś system obronny a nie pozwolić obcemu kapitałowi wykupić niemal caly kraj, przemysł sprowadzając do jakiś prostych, mało wartościowych prac...

Gowin to jest przezcież Partia 'ewakuacyjna' by PO miało gdzie sp***alać. Wolny rynek? Ty w ogole czytales ich program? Gówno a nie wolny rynek. Oni pojecia o gospodarce nie maja. Nie mozna chocby pie**olic o wolnym rynku i np. wpieraniu korporacji! Co jest chore. Jebie im sie jedno z drugim. Nie da sie miec wszystkiego. Europa+ ? Przecież to takie inne SLD...do tego Kwachu. Zreszta PO dalej kreuje sie na partie liberalną (o zgrozo wyczytasz to nawet w podręcznikach od WOSu w liceum). Nawet jak cos tam obiecuja to gowno z tego bedzie.

Nie ma w ogole nic w kierunku liberalizmu i jest to tragiczne.

Sorry, ale masz mało informacji. Tak to jest jak się w zyciu jeszcze nigdy nie pracowalo.

A zarabiam ponad średnią krajową. Gdzie robol na zmywaku w Anglii zarabia lepiej i nie ma podatku dochodowego. Gdzie kaze mnie sie zapie**alac na bande urzędasów.

A tzw. 'lewactwa' jest za duża przewaga, po prostu.