18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nigdy nie chciałbym być azjatą...

Suspens • 2017-09-18, 01:00
Tego nie da się opisać. Zero szacunku dla kobiety to 5 peng na ryj dla bijącego.


St...........on

2017-09-18, 21:49
To nie jest Azja do ch*ja, tylko Ameryka Płd. Nie słyszysz "vamos" ?

Musashi_Miyamoto

2017-09-18, 22:47
Ten i tym podobne filmy gdzie albo kogoś biją albo zabijają jak się spojrzy na najróżniejsze serwisy na Świecie to ten sam film posiada dziesiątki tytułów i opisów... Najpopularniejszym opisem jest po prostu że ktoś był złodziejem więc dlatego został zdewastowany... W rzeczywistości 70% tych przypadków to katowanie jakiś osób które są outsiderami w danym społeczeństwie i nie mogą liczyć a ni na pomoc ani na szacunek ani na sprawiedliwość ani też że ktoś się o nich upomni gdy stanie im się krzywda... Tym samym kiedyś przychodzi chęć w oprawcach by się wyżyć a że jest w otoczeniu ktoś za kogo nie trzeba będzie odpowiadać...

...Ludzie którzy mają trochę pod czaszką wiedzą że nawet najbardziej spokojne i grzeczne osoby są zdolne do przerażającej brutalności w stosunku do innej osoby gdy będą mieli gwarancje że nic im nie grozi za to że dadzą ulżyć swoim instynktom...

...Obejrzyjcie film The Divide tam pięknie jest zobrazowane kim stają się ludzie gdy mają gwarancję że nikt ich nie osądzi...

...Tu jakiś szczególnych wyjątków wśród ludzi niema jedynie metody i uzasadnienia są różne... Żydzi cierpią z powodu Holokaustu i nie mają problemu w okupowaniu Palestyny i wybijaniem Palestyńczyków... Czarni i Biali... Czarni jak widzą to zabiją a Białym się lepiej czarnych zabija jak nie muszą na to patrzeć... Ehhh... Jak mało ludzi umie dostrzec że Ludzie to zwierzęta które dzięki dużej inteligencji mogą sobie ciągle uzasadniać że nie robią nic złego a każdy zły czyn wymagał ich interwencji bo albo gonili złodzieja który dla nich stał się złodziejem na potrzeby wytłumaczenia dlaczego go zabili albo... Oj... No logikia i inteligencja jest jedynie po to by tłumaczyć swój instynkt natomiast sam instynkt nie podlega jakieś większej kontroli... Człowiek jak każde inne zwierze posiada KOD DNA i jest zaprogramowany jak Program... Jak Komputer... I będzie wykonywał wszystkie założenia jak maszyna jedynie olbrzymia burza muzgów będzie mu dawała miliardy wytłumaczeń dlaczego to on kierował wszystkim i dlaczego miał racje i dlaczego umysł jego jest ponad emocjami i instynktami... Człowiek nie ma szans wyrwać się ze swojego Allgorytmu.... Nawet błędy w DNA nic nie dają... Nawet jeżeli udało by mu się znaleźć drogę do wyrwania się Naturze to owa Natura bez problemu może wszystko zresetować jak zacznie jej to uciekać spod kontroli i zastąpić stary model Ekosystemów na nowy.... i jak wiemy już wielokrotnie to się stało... Natura to nie wulkany i tsunami... Natura cię w godzinę wyłączy nowym wirusem albo bakterią.

smyndryl

2017-09-18, 23:05
@viader80
Ja się tylko dopie**olę, że nie ma języka brazylijskiego, a Brazylijczycy posługują się własnym odłamem języka portugalskiego.

tytek

2017-09-18, 23:12
Ostatnio sprawia mi przyjemność widok bitej kobiety. To chyba z powodu jej braku. Gdybym widział taką sytuację na chodniku raczej bym nie interweniował. Cieszyło by mnie to.

Darkman-72

2017-09-18, 23:16
O jacy oni miłosierni że jej nie zaj***li :D choć ja bym tam jej inną karę wymierzył.

Alonso

2017-09-19, 08:18
Twarda laska. Mogłaby zostać ich szefową w gangu.

Cyrk

2017-09-19, 22:21
a co więcej mogli jej zrobić tymi swoimi 7 cm "narzędziami zbrodni"?

penguin11

2017-09-19, 23:46
Zabójca napisał/a:

Inicjacja do gangu, tyle w temacie.



Według mnie to aborcja lvl brazylia