18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezwykłe monoloity

Darzla • 2012-12-24, 11:51
Kiedyś te niesamowite formacje przez naturę, wykorzystywane były przez człowieka jako miejsce schronienia lub na budowę klasztorów.

El-Peñón-de-Guatapé-Kolumbia
Reszta w komentarzach
Źródło

Nililgard

2012-12-24, 14:16
@ElectronicArts

Gówno nas obchodzą twoje wywody na temat portalu. Jak się nie podoba to nie odwiedzaj tej strony i mnie nie wk***iaj debilnymi postami. Idz się księdzu pożal jak ci coś nie pasuje.

bigdeal

2012-12-24, 14:19
ElectronicArts napisał/a:

Cześć, jestem tu nowy (konto mam od wczoraj, tak to sadola oglądam od prawie roku). Były tu różne rzeczy w ogóle nie związane z sadyzmem, czarnym humorem typu Kolanko, adbuster, uliczny kombajn i scifun. Ja to szanuje, ja to doceniam, ale nazwa strony www.sadistic.pl chyba o czymś świadczy. Więc czy jak dodam komiks pana życia i śmierci wiecie ten od tych pozytywnie poj***nych rzeczy :D to połowa użytkowników forum zwyzywa ten post, ponieważ jest "inny" niż te rzeczy które wymieniłem wyżej?

Czy to forum nie ma na celu wszystkich czarnych, rudych, żydów, muzułmanów, pedałów i resztę dewiacji mieszać błotem? To nie ma się przerodzić w jakiś rodzaj fanatyzmu tylko chodzi o dobrą zabawę. Tak mam 15 lat i jestem wk***ionym gimbusem, przepraszam. Oczywiście bardzo podobają mi się widoki jakie kolega zaprezentował ale k***a ch*j



Nawet nie próbuję się zniżyć do Twojego poziomu. Trochę żałosny wpis, za który dostaniesz piwka, tylko od gimbazy takiej jak Ty.
Bez odbioru

Dziadek

2012-12-24, 14:30
Teraz czekać aż to całe pie**olnie :D

modzgi

2012-12-24, 14:34
To nie wzgórze tylko Ostaniec...

Bobikufel

2012-12-24, 14:36
przecież klasztor to miejsce schronienia dla pedofili -.- proste

pireus

2012-12-24, 14:36
I weź tu zapomnij telefonu z góry...

rafcio24

2012-12-24, 15:31
też takie widuje osobiście #minecraft

borutard

2012-12-24, 16:19
Tu jest pozdzierany monolit !

grzechu86tonie

2012-12-25, 09:50
Sigiriya-Sri-Lanka

mieli rozmach sk***ysyny, i te jeziorko... wode to chyba wiaderkami nosili

fo...........en

2012-12-27, 01:39
k***a, fajnie byłoby mieć dom na w takim miejscu.
Albo i nie fajnie, bo komu by się chciało schodzić na dół żeby do sklepu skoczyć...