18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niezręczne momenty

PepsiQ • 2013-03-31, 12:01
tak


raper900

2013-03-31, 18:43
Szósty najlepszy.

Kaosiem

2013-03-31, 18:58
Ale wkur wia ten dźwięk po każdej akcji

RossiDW

2013-03-31, 19:19
01:06 toshiba :] szkoda że nie zadziałała jak łapka na myszy :)

jinrey

2013-03-31, 19:28
pipczy to gówno "Awkward moment" jakbym k***a był niedorozwinięty i musiał sygnalizować, że to właśnie w tym momencie a nie innym nastąpił moment kulminacyjny,...

Ar...........ch

2013-03-31, 21:29
fejk, murzyni nie mają kolegów

Himalayan

2013-03-31, 22:16
Takiego gówna jeszcze tutaj nie widziałem. Sadol to nie jest zsyp na każde k***a gówno z yt, naprawdę. Te piwa nic nie dają, uwierzcie mi. Nie wiem, co się dzieje z tymi j***nymi ludźmi. Byle gówniany film, zero polotu, film trwa 2 minuty w tym 30 sekund próśb o subskrybcje, polubienie strony na fb, twitterze, udostępnienie, zwalenie konia. Jakby przestali płacić za reklamy, to poznikałoby chyba 90% z tych ch*jowych "kanałów", vlogów o oczywistości życia, j***nych filozofów od kawy, albo jakiegoś gówniarza z uk, który tłumaczy ludziom, że chleb kosztuje 2 funty, ale to więcej niż w Polsce, bo funt ma kurs 4.6coś złotówki. 13-letnie pajace zapychające serwery yt swoimi gameplay'ami, jak to k***a przechodzą GTA czy fallouta. Myślałem, że nikt tego nie ogląda, ale oni mają setki tysięcy wyświetleń. To jest niemożliwe, gość gra w grę, czasem powie "o, zabiłem potwora, teraz przeładuję, bo mi się naboje skończyły", a ludzie to lubią, udostępniają i subskrybują! Chciałoby się dowiedzieć jacy są to ludzie, zapakować ich w pociąg i wywieźć na śląsk.

lyga

2013-03-31, 22:46
muza z fury: trinidad james- all gold everything

Duszek Okruszek

2013-03-31, 23:24
@Himalayan
Najlepsza spina jaką widzę dnia dzisiejszego :D . Film taki ch*jowy w twoim "mniemaniu" a poświęcasz dalej swój "cenny" czas na jakieś żale które chyba każdego tutaj gówno obchodzą...logiczne.

wo...........49

2013-04-01, 01:04
@Duszek

Poświęca swój cenny czas z nadzieją, że ktoś z tych osób o których wspomniał, ogarnie się i porzuci ten kał.

capoeiramen

2013-04-01, 01:48
Himalayan napisał/a:

Takiego gówna jeszcze tutaj nie widziałem. Sadol to nie jest zsyp na każde k***a gówno z yt, naprawdę. Te piwa nic nie dają, uwierzcie mi. Nie wiem, co się dzieje z tymi j***nymi ludźmi. Byle gówniany film, zero polotu, film trwa 2 minuty w tym 30 sekund próśb o subskrybcje, polubienie strony na fb, twitterze, udostępnienie, zwalenie konia. Jakby przestali płacić za reklamy, to poznikałoby chyba 90% z tych ch*jowych "kanałów", vlogów o oczywistości życia, j***nych filozofów od kawy, albo jakiegoś gówniarza z uk, który tłumaczy ludziom, że chleb kosztuje 2 funty, ale to więcej niż w Polsce, bo funt ma kurs 4.6coś złotówki. 13-letnie pajace zapychające serwery yt swoimi gameplay'ami, jak to k***a przechodzą GTA czy fallouta. Myślałem, że nikt tego nie ogląda, ale oni mają setki tysięcy wyświetleń. To jest niemożliwe, gość gra w grę, czasem powie "o, zabiłem potwora, teraz przeładuję, bo mi się naboje skończyły", a ludzie to lubią, udostępniają i subskrybują! Chciałoby się dowiedzieć jacy są to ludzie, zapakować ich w pociąg i wywieźć na śląsk.



Chcioł żech na początku ci dać piwo, ale szrajbnął żeś pota cóś o ślunsku...

C'est Ca

2013-04-03, 23:45
Bardziej pasował by tutaj głos "awkward" z pierwszych(bodajże) dwóch części Mortal Kombat z tą mordką jednego z twórców w rogu :D